bugün

(bkz: uçmalı kaleci)
biraz antipatik görünse de gerçekten çok iyi bir kaleci. fenerbahçe ve türk milli takım kalecisidir. güçlü fiziği ve refleksleri ile ön plana çıkar.
yaptığı hatalarla fenerbahçe maçlarını izlerken kalp krizi geçirmemize neden olacak kaleci.
5 nisan 2009 fenerbahce eskisehirspor macinda serdar ozbayraktar' in tacizine ugramis kaleci.

http://www.ligtv.com.tr/V...oHaber/?r=1&hid=54809 *
kadıköy'de hasan şaş'ın kafasında omlet pişiren karaktersizleri unutup, "hep böyle şeyler sami yen'de oluyor" diyebilecek kadar zeki, çevik ve ahlaklı futbolcudur.
bu akşamki maçta fenerbahçe takımının en iyisidir.
fenerbahçe kaleci yetiştirmekte ne kadar başarılı olduğunu bu adamla da kanıtlamıştır.
gereksiz konuşmaları ve saçma sapan durumlardaki agresifliği bir kenara atması durumunda gs, bjk taraftarı demeden herkesin destekleyebilmesi muhtemeldir.
maçın son dakikalarında kaleden uzaklaşıp hakeme el kol hareketleri yapıp, onun akabinde de taraftarlara hareket çekebilecek cesarette bi oyuncu. maçtan sonra da bunlar hep samiyen'de oluyor diye bık bık ötmüştür. beter ol diyorum kendisine..

(bkz: eski sevgiline lincoln mü koydu)
özellikle 2008 2009 sezonunun ikinci devresinden beri harika bir performans sergilemeye başlamıştır. allah nazarlardan korusun.
kim ne derse desin sen bir tanesin.
tam bir fenerbahçeli.

--spoiler--
VOLKAN'IN HAREKETi TARAFTARLARI ÇILDIRTTI

Galatasaray yarı alanında olaylar sürerken, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray taraftarlarına hareketler yaptı.

Volkan'ın kapalı tribündeki taraftarlara dönerek edep yerini tutup göstermesi, sarı-kırmızılı tribünleri adeta çıldırttı. Öfkeli taraftarlar bu sırada sahaya yabancı maddeler attılar.
--spoiler--

Herkes yediğini ikram eder.

(bkz: kanuni sultan süleyman)

http://www.hurriyet.com.t...tbol/11418578.asp?gid=229

(bkz: bamya)
Bu aksam * yasanan olaylara karismamasi ile takdirimi kazanmisken mac sonu yaptigi carpici aciklamalar ile takdirimi geri aldirtan oyuncu.
uğur boral ya da semih şentürk konuşurken inandırıcı oluyor hadi ama bre volkan sen geçmiş günlerde yaptığın onca magandalıktan sonra fairplay ayağına konuşma yapınca nasıl içine siniyor? demek istediğim futbolcu.
maçın son dakikalarında taraftara -çok afedersiniz- sikini göstermiştir.
sonra da çıkıp "kadıköyde neden olmuyor böyle şeyler" demiştir. allah allah neden olmuyor gerçekten volkan?

http://www.sporx.com/futbol/superlig/150246/
belçika güzeline soktuğu seyi tutup sov yapan sonrada hiç bisey yapmamıs gibi ropartaj verip,kalıp ve adamlık paradoksu yaratan kişidir.
gs taraftarına çektiği hareketle yine, yeniden karaktersizliğini göstermiş futbolcu bozması.*

edit:fenerbahçeliyim
Maçtan sonra " buraya her geldiğimizde küfür yiyoruz. " diyerek pişkinliğin dibine vurmuş olan futbolcu. Elinin oranda ne işi vardı diye sorarlar adama...
sorunlu ve yalancı oyuncudur. kavgaya karışmayıp hayret ve takdirimizi toplamışken taraftara hareket yaptığını öğrendik. sonra çıkıp bize küfür ediyorlar biz bir şey yapmıyoruz demiştir. fenerli oyuncular hiç küfür etmemişmiş. yalanın babasını da söylemiştir.
kaleciliğine lafım yok. iyi kaleci, güzel kurtarışlar yapıyor. her takıma böle kaleci lazım diye düşünüyorum. ama sadece kaleci olarak. karakterine gelince gerçekten kolpasın demek istiyorum. sahada kavga çıkmış, kendi takım arkadaşların orada itişip kakışıyo, gidip ayırmak yerine seyrediyosun, ben karışmicam diyosun hadi ona da peki. e be kardeşim bir tarafını niye taraftara karşı tutuyosun bir de kasığında sorun varmış gibi haraketler yapıyosun. sen taraftarı çıldırt sonra "küfür ediyolar kadıköyde böle olmuyor" de. kadıköyde bir galatasaraylı futbolcu bir yerini tutup taraftara doğru gösterse acaba neler olur çok merak ediyorum.

insanlık dışı hareketlerine bir yenisini daha eklemiş utanılası insan.
sadece oynadığı futbola konsantre olup boş işler peşinde koşmaması gereken yetenekli kalecidir. örnek aldığı kişi ve tavırlar yanlış olup; antipati toplamaktan başka hiçbir işe yaramıyor.
pascal noumaya özendiğini düşündüğüm başarılı kaleci.
hepsini geçtim son 1 sene içerisinde 4-5 tane kırmızı kart yemiş bu adama sormazlar mı "sen neyinle millete profesyonellik, fair-play dersi verirsin" diye? ortalama türk futbolcusundan mental açıdan bir bok olamayacağının ispatıdır.
a milli takımın kalecisidir; ama milli takım formasına yakışacak hareketler yapmaz. tıpkı sabri sarıoğlu gibi, emre belözoğlu gibi, semih şentürk gibi ve emre aşık gibi... patlamaya hazır bomba gibidir; bilirsiniz ki her an biri kendisine küfür edebilir (hangi dilde olduğu farketmez; adam çok yönlü her dili biliyor) ve volkan kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakabilir. küfür etmez allah için, zaten şükvü savaçoğlu' nda küfür de olmaz; ama kafa atar, tekme atar. onlar da çok problem değil...
dün tribünlere edep yerini gösterdiği tespit edilen ve bu gerekçeyle 3 maç ceza alması beklenen kaleci. oysa dün kavgaya bulaşmadığında düzeldiğini sanmıştık ancak o başka pislikler o planlayıp uygulamış.
bir galatasaraylı olarak dün her iki takım futbolcularındanda tiksindim açıkçası.
milliyetin internet haberine ve haberin ekinde verdiği resme göre galatasaray tribünlerine doğru kasıklarını göstermiş(miş). benim resimden gördüğüm bildiğin tutuyor hafız ufaklığı. pascal nouma' nın yaptığı ile aradaki tek fark eli şortun üstünde.

kameralara yakalanmış mı? tabi ki. bakalım ne olacak? çok kaşındı kaşıdım demesin daha önce dendi keza. işe yaramıyor.

not: sabah okudum haberi ama şimdi arıyorum arıyorum bulamıyorum. nolduki birden bire?

edit : böyle bir yere saklanmış

http://www.milliyet.com.t...ategori=spor&b=Volkan

birde videosu varmış

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55162

45. saniyeye dikkat çekerim.

ayrıca videonun 1.44 üncü dakikasında hiç de kasıkları ağrıyan biri gibi gelmedi bana yürüşü.

hayır bizimde kasıklarımız var ağrıdımı nası yürütür adamı biliriz.
maç boyunca kendisine küfür eden taraftara hak ettiğini göstermiş futbolcudur. sen para verip oraya girdin diye küfür etme lüksünü görüyorsan o adam da o sahada olmanın lüksü ile ağzının payını verir böyle.
lig tv görüntülerine göre sanki kasığında çekme varmış da acı çekermiş gibi kasığını -malı tutmuyor lan adam- tutan kaleci.

volkan'ın karakterinden zerre hazzetmem ancak, adam sanki acı çekiyormuş gibi kasığını -gövde ile bacağın birleştiği yer- tutuyor sonra da arkasını dönüp iki büklüm şekilde eğiliyor.

http://www.ligtv.com.tr/V...oHaber/?r=1&hid=55136

bu videonun sonunda volkan'ın bahsi geçen görüntüleri her şeyiyle var, çakallık da yapmış olabilir ama sanki acı çekiyor gibi be hacım?