bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Yamaha Maple Custom davul seti kullanan yurdun asmıs caz davulcusudur.maalesef sibel can seda sayan vb.'ne verdiğimiz ratingin binde birini vermiyoruz tabi.yazık...
  6 ... evildeth
 2. 2.
  şu sıralar levent yükselle kurdukları "sıfır kilometre" adlı grupla çalışmaktadır.değeri bilnmelidir.

  http://www.volkanoktem.com
  3 ... erdem andac
 3. 3.
  trio mrio,habbecik,laço tayfa,quartet muartet,sertab erener ve daha buraya yazamadığım bir çok müzisyenle çalışmış aşmış davulcu.nasıl bir davulcu olduğunun anlaşılması açısından hicaz dolap albümünün aynı adlı şarkısı dinlenmelidir.ağzı açık bırakacak bir soloyla başlar şarkı.gerisi bildiğimiz volkan öktem.her yönüyle türkiye'ye fazla olan ve insanı gururlandıran müzik adamı.
  3 ... bonzorich
 4. 4.
  zamanında laco tayfayla beraber de calmış baterist.
  2 -1 ... heidi
 5. 5.
  sıfır km gurubunun aşmış davulcusu olan tapılası insan, dün akşam itibariyle bir kez daha hayran oldum, onursuz olmasın aşk'taki solosu inanılmazdı.. bir insan bu kadar mı iyi çalabilir, bu kadar mı şirin olabilir..
  2 ... montania
 6. 6.
  teknik açısından ülkemizin en karakteristik davulcularından biridir. piyasadaki bir çok sanatçıyla çalışmakta olup çaldığı bir şarkıda kendini hemen belli eder. senkopları tuşeleri yüz metreden tanınabilecek cinstendir.
  1 ... osiris
 7. 7.
  sol bagetiyle beşleme, sağ tarafta üçleme, ayaklarından biriyle vuruş başlarını verirken, diğeriyle de yedilemenin içinde esli onbirleme bile yapabileceğini tahmin ettiğim, passiflorayı dinlemeye habire gitmemin sebebi nadide insan.
  5 ... musette
 8. 8.
  on bir yaşında davulla ankara da buluşan izmirli davulcumuzdur kendisi. müzik hayatı boyunca türk halk müziğinden jazz'a, fusiondan rock'a kadar her tarzı çalmış, askeri lise mezunu, mutfak robotu kıvamında bir davulcudur.
  stüdyoların ve konserlerin aranan ismi olduğu gibi, alakasız bir albümün de sırf "volkan öktem" çalıyor diye alınma sebebir.

  çalıştığı isimleri saymanın mümkünatı pek yoktur fakat çaldığı bazı gruplar:

  (bkz: habbecik)
  (bkz: trio mrio)
  (bkz: quartet muartet)
  (bkz: laço tayfa)
  (bkz: pasiflora)
  (bkz: 0 km)
  olarak yazılabilir.
  1 ... buruq
 9. 9.
  kendisi 'konservetuar mezunu değilim ama konservatuardan öğrencilerim var' diyecek kadar kalendardır da.
  2 ... osmanthegral
 10. 10.
  kendisini aşmış, konserde döktürmüş, bir o kadar da mütevazi müzisyen.*
  1 -2 ... miel