1. 1.
  bilgi üniversitesi' nde müzik öğretmenliği yapması yanı sıra albüm kayıtlalarında ve konserlerde davulcu olarak boy gösterir, bir solo atar damağınız kurur.
  1 ... impayatoy
 2. 2.
  duman'ın albümlerinde de davul çalan;ama popüler kültürü takip edenlerin sadece böyle tanıdığı için üzüldüğüm insan. O kadar çok projede çalışmaktadır ve o kadar güzel şeyler yapmaktadır ki gözden kaçan her şey için kendisine özür dilemeliyiz bence.
  1 ... ucuncayir666
 3. 3.
  demirhan baylan'ın canlı performanslarında da davul çalan yetenekli davulcu.
  1 ... ucuncayir666
 4. 4.
  genelde caz konserlerinde gördüğümüz türkiyenin en başarılı davulcularındandır.
  1 ... ruvo
 5. 5.
  müzik bölümünün enstürman eğitimi sınıfları kapandığı için bilgi üniversitesi'nin bu sene yol vereceği müzisyen.
  1 ... zlatan1937
 6. 6.
  berklee mezunu aşmış davulcu. audio fact, neset ruacan trio gibi grupların davulcusudur aynı zamanda. berklee'de öğrencilik yıllarında eğitimini tamamlamak için inşaatlarda çalışıp geçimini sağlayarak, beni kendisine bir kere daha hayran bırakmış, zaman zaman tarkan, mustafa sandal gibi şarkıcıların arkasında yakalayabileceğiniz sempatik insan.
  2 ... buruq
 7. 7.
  (bkz: volkan öktem)
  1 ... gerko
 8. 8.
  bugun acik radyo'da söyleşi kaydi yapmis davulcudur. ses tonu pek guzel, dev gibi, kel bir adamdir. gayet sempatik bir durusu vardir. candy and milkshake albumumdeki candy ve milkshake cengiz baysal'in tavsanlaridir, fakat milkshake ölmüş onun yerine yenisini almis kendisi. sohbeti guzel insan.
  ... laxx
 9. 9.
  duman grubunda çalmakta olan, en az Alen Konakoğlu kadar sevdiğim ve güzel çalan, türkiyenin en iyi bateristlerinden birisidir.
  ... anil dundar
 10. 10.
  türkiye'nin yetiştirdiği uluslararası platformda ismini duyurmuş nadir davulculardandır. izlemeye gittiği bir konserde * davulcunun kaza geçirmesi nedeniyle, kendisine birlikte çalma şansı tanınmış, çok kısa bir süre içersinde tüm repertuar, armoni, trafiğe ayak uydurmuştur.**
  (bkz: oha lan)
  ... ses123