bugün

maalesef yaklaşmıştır.neyse daha 5 gün var son akşam çalışırım.
füze olarak da işlev görür yer yer.
(bkz: fitil)
kütüphane patlayacak 8 insan daha alırsa diye düşündürten eventtir.
olum kitaplıklar arasındaki yerlerde uyuyoruz lan, yer yok koca kütüphanede sabahın 4 ünde.
Hayatımda ilk kez tadacağım olgudur. Korkmuyorum ama korkmam gerek. Yahu insan hic vize haftası sözlüğe girer mi? Bu soru banaydı ve cevap veriyorum. Evet girer.
Not: vizelerde bize girecek hadi hayırlısı.
Girer evet.
Are coming.
birbirlerin gümrük uygulayan ülkeler arasında belirli bir amaca yönelik seyehat için alınan onay...şaka şaka teğet saplayacak olan üniversite sınavlarının kısa biçimsiz adı.
şurada 1,5 yılımız kalmış. hazır da fırsat varken asılmaya çalıştığım sınavlardır kendileri. ilk ikisi iyi geçti lakin yarın bir tane daha var. beynim yandı, yoruldum.
ya sen kimsin ya ? senin arkanda kimlerin olduğu belli , senin arkanda hocalar var , asistanlar var , benim arkamda öğrenci milleti var öğrenci milleti , sen kimsin ki öğrenci milletinin iradesine kastediyorsun ?

eeeeyyy vize , bunun finali var , bunun bütü var , ilahi adalet elbet tecelli edecek.
akepenin bütün vizeleri kaldıracağız vaadini gerçekleştirip öğrenci milletinin bu dertten kurtulmasını bir üniversiteli taze fidan olarak umut ediyorum.
+ tık , tık

- kim o ?

+ vizeler.

- girrrrr..
Ringo Ringo şişeler..

diye tamamlayabiliriz.
Hayırlı olsun

görsel
Vizeler "şemşiye" olmasın gençler çalışın şimdiden gece gündüz demeyin inekleyin...
iki uc saat once noktayi koydugumdur.

biri iyi

biri kötünün iyisi

biri bildiğin kötü

biri okul tarihine gecebilecek kadar kötü
( withdrawal)

her ders 1500-2000tl degerinde amk. finallerde en birinci olmam lazım.
"vizeleeeeeer, ringo ringo vizeleeeerr" şeklinde ankara havası olan "şişeler" şarkısını coverlememe neden olan trajikomik, depresif dönem. Morale ihtiyacınız varsa dinleyin efenim işe yarıyor; https://www.youtube.com/watch?v=lb1rJSKdTd4
öyle bir geçirir vizeler ki.
Biri yazmış "edebiyat okuyorsanız hergün vize" diye.. Tam olarak öyle; siz vize haftası kasarken biz tüm sene okumak zorundayız. Geldi vizeler, saatler kaldı yine amk.
iyi geçmesi beklenen dönemdir. kötü geçmemesi umulur ki finalllere eller cepte girilebilsin.
türk vatandaşlarının yaklaşık 110 civarında ülkeye girebilmesi için gereken şeydir.
Varoluş amacı sorgulatan hafta .
he ya geldi yine..
bir insan evladına 9 ders verilir mi ya..
ben ağlayıp geliyorum..
(bkz: let the game begin)
Çençinçon.
biteli 2 hafta olan hede. daha başlamadığını söyleyenler var oha. finali de temmuzda yapın amk.