bugün

patlayıcı bir maddeyi uzaktan patlatmak için kullanılan yanıcı kablo ucunu ateşleyip uzaktan seyrediyorsunuz.
bir de doktorların verdiği var ama onlar erkeğin cinsel tercihini bile değiştirtebilir cinsinden.
hastalığı kaçırmak için kullanılan ama küçük çapta taciz nesnesi.
daha küçükkene tıvayete giyip işeyken donumu ayağıma kaday indiyemememe sebepiyet veyen şey. indirdiğin anda gitti, anne direk giriyo sondayla.
eski bir ağirlik ölçüsü birimi. dirhemin dörtte birine "denk", dengin dörtte birine "kırat", kıratın dörtte birine de "fitil" denir.
ahirette götümüze girecek başlıklar ın en sıhhi olanı.
gay'lerin annelerine bugün gay isem bunda en çok senin parmağın var diye isyan etme sebebi.
kabızlıktan kurtulmak için kullanılan bir ilaç. diğer ilaçların aksine ağızdan değil başka bir yerden vücuda alınır. beyaz renkli olup, kurşunu andırır bir görüntüsü vardır.
ankaralı amatör bir alternatif metal grubu.
giriyor aga. öyle böyle değil. cukk diye giriyor.
anasını satim.. ha ucunda kaldı ha kalacak filan değil, ittirmeniz lazım. o şeyi bağırsaklarda hissetmen lazım. ucunda kalsın filan demeyeceksin..
pamuk filan dediler de ben yapamadım.
hatırladıkça bir tuhaf oluyor insan yahu..
soğuktan korunmak amacı ile cam ve kapılara uygulanır.
Hemşire henüz narkozun etkisindeyken gelir... hemşir yan çevirir hemşire yerleştiriverir hareket edemezsin... soğuk soğuk içine girer...

Genç kızların erkek arkadaşları için yaptığı bu fedakarlığı şimdileri çok daha iyi anlıyorum...
21. yüzyılda bu nasıl bir tedavi şeklidir diye düşündüren, icat edenin kafasını anlayamadığınız bir ilaç.
anal fissur, iç hemoroid, dış hemoroid vb gibi zararlı hastalıklara verilen zararlı bir ilaçtır.

prospektüs
fitili yuvasından çıkartın. büyük olan ucu öne gelecek şekilde yeni yuvasına yerleştirin.
o ne layn!
-thomas bu ne?
+yeni icat ettiğim ilaç.
-ne işe yarıyor?
+ağrı kesici olması gerekiyordu ama yaptığım testler sonucunda öyle olmadığını anladım.
-ağrı kesmiyor yani. nasıl kullanıyoruz peki?
+oral yolla kullanıyoruz.
-nasıl?
+oral oralll
-anlamadım yine.
+götümüze sokuyoruz amk oldu mu şimdi?
-he tamam anladım.
-----------
5 dakika sonra
-----------
-thomas işe yaradı hacım bende bu ilaç. sağolasın.
+iç ses(hmmm demek ki öyleymiş.. )

icadı tam olarak böyle olmuştur. göte sokunca iyi gelen ilaç yapmanın başka bir mantığı olamaz.
Yediklerinize dikkat edin yoksa göte girebilir.
hemoroidini siktiğiminin ilacı.
Bildiğin hayatın demosudur.

Ateşi yükselmiş her bebeğe hayatı boyunca karşılaşacağı her zorluğa, yiyeceği her kazığa, çıkarcı arkadaşlara, yalan aşklara karşı dik durabilmesi için saplanması gereken tıbbi nesne.
Özellikle Bebek ve çocuklarda ateş düşürücü olarak anal yolla vücuda alınan ilaç.

Hepimizin çocukluğuna dair fitil ile ilgili hoş olmayan anımız vardır. Resmen travmatik bir etki yaratır fitil. Bu yüzden sizler çocuklarınıza fitil uygulamak durumunda kaldığınızda (özellikle çocuk kusuyorsa fitil tercih edilir) ve çocuk artık sizinle iletişim kurma yaşına gelmişse (ortalama iki ve üstü) çocuğa fitili uygulamadan önce ne yapacagınızı ve neden yapacagınızı mutlaka anlatın. Önce ellerinizi yıkayın, sonra çocuğun poposuna ve fitilin ucuna zeytin yağı dökün ve bu işlemleri öncesinde ve esnasında çocukla paylaşın. Sonra da fitili uygulayın. Tek hamlede halledin ki çocuk rahatsız olmasın.

Her ne yapıyorsanız çocuklarınızla konuşun, onlara anlatın. Onların da insan olduğunu unutmayın. Çocuk olmaları onlara yalan söyleme ve onları kandırma hakkını vermez size. Çocuklarınıza saygı duyun. Yok elektrikler gitti, aman bak bu bozulmuş, ay bu kapak sıkışmış açılmıyor gibi saçmalıklarla kandırmaya çalışmayın onları. Farkında olmasanız da yalan söylemeyi öğretiyor olacaksınız. Aman diyeyim.
ilkokul 3. Sınıfta yediğim ilaç.
güncel Önemli Başlıklar