yeni bir sekizinci nesil yazar. anlaşılan game of thrones severlerden. hoşgelmiş o zaman.
(bkz: winter)
sözlüğe yeni adım atmış, kendisiyle barışık yazar.

--spoiler--
(bkz: winter is coming/#13497720)
--spoiler--
ingilizce hocasına bayağı bir sövmüş yazar arkadaşımız sebebi belli tabii hehe
vinter is coming ne lan winter olmasın o?
game of thrones sever* yepyeni bir yazar.
hoş gelmiş.
game of thrones izledikten sora arkadaşlar arasında yapılan geyik.
arkadan sinsice yaklaşılır ve replik tekrarlanır.
nickte güzel olmuş gülümsetti beni.

edit: niye eksilediniz lan!
sonradan fark ettim ki yaptığım kazmalık işe yaramış cümlenin orjinaliyle karısmamasını sağlamıs o kazmalık. *
stark'lardanmış diyolla,surların arkasına saklansın zira white walkers are coming.g.g.g.
teknik olarak zaten surların arkasındayız eger stark olduğumu düşünürsek. -ki starklardan değil süngülerdenim. yani soyadım süngü.
cüce lannister abi ile muhabbeti sağlam olabilir...
geme of thrones seven herkese sevgiler. bi insan jamie lannister kadar şerefsiz olabilirmi?
fena halde game of thrones bağımlısı olduğunu düşündüğüm yazar. Ayrıca siyasi duruşu kıskanılacak nesildaşımdır. Hoşgelmiş.
aydınlı olduğunu ya da aydın'da okuduğunu düşündüğüm, nicki ile gülümseten yazar.*
hem aydınlı hem de aydında okuyan kişi. *
nickini görmemle birlikte "nisan gelsin artık dayanamıyorumh galiba halisünasyon görüyorummh" tepkileri vermeme yol açan 8. nesil, gerçekten de yazar imiş. nickinden ötürü tebrik edilesi.
vintir iz kaming olsa daha iyi olurmus denilen nick. ayrica geym of tirons izleme baslarken karsima cikmasi...
vinter'in winter'dan daha karizmatik durduğunu algılamama sebep olduğu için:
hala da gelmediyse hoşgelsin vinter!
sikyabir üyesidir aynı zamanda, can dostumuzdur.
enteresan ama ya öyleyse diye düşündüren teorileri olan yazar.
bir yılı aşkın süredir sözlükte olmama rağmen bir türlü iki cümlenin belini kırıp entry giremeyip kelimelere dökemediğim dostluğumuzun yanında; her türlü bilgi ve birikime sahip, düşüncelerine çok saygı duyduğum yazar, dosttan öte kardeşimdir.