bugün

iç giyimde tavan yapmış markadır ama diğer ürünleri de gerçekten kalitelidir.
italya'da bir ara kriz nedeniyle birkaç euroya alt üst parçaları satılan dünyaca ünlü iç giyim markası.
25 binliraya bir sütyen bir kilot satan firmadır. kanatları falan verip vermedikleri meçhuldür. hoş verseler ne olucak? 3 metrekare yatak odasında odaya sığamaz kişi o zımbırtılarla.
türkçesi "victoria'nın sırrı" olan ünlü, bayan iç çamaşırı markası.
Victoria's Secret, Midtown West - Manhattan'da aynı ürünün orjinal ve taklitini aynı rafta sergileyip bakın bunun ucuzluğunun sebebi taklittir buyrunuz bakınız denecek kadar da bi çeşit markadır.
çok garip bir hikayesi var;
stanford'dan roy ramon diye bir adam karısına iç çamaşırı almak ister ama bir mağazadan almaya utanır. insanın kendisini sapık gibi hissetmeyeceği bir yol bulur. bankadan 40.000 dolar alır ve bir 40.000 dolar daha da akrabalardan alır. bir dükkan açar ve adını victoria's secret koyar. ilk yılında yarım milyon dolar kazanır. katalog yapar, 3 şube daha açar. ve 5 yıl sonra şirketi 4 milyon dolara leslie wexner'a satar. ama 2 yılın sonunda şirketin değeri 500 milyon dolara çıkar. ve roy ramon, golden gate köprüsünden atlar.
kesinlikle bir sevgiliye alınabilecek en güzel hediye. * hayır istiyorum demiyorum, ama alsa da kötü olmaz ki. *
bakmadan geçmemek lazım.*
görsel
yılbaşı defilesini izlemek için acaba dışarıya çıkmayıp evde mi otursam diye şimdiden düşünmekteyim.
bazıları için* yılbaşının gerçek anlamıdır.
ders çalışmak için evde kalınan bir günde zaman geçirmek için; internet sitesinin, coats & outwear sekmesinde göz gezdirirken aşık olduğum bir kaban gördüğüm eşsiz marka. link vereyim de siz alın di mi * biri beni statese ışınlasın mağazasını gezmek istiyorum.
mankenleri ve harika şovlarıyla playboy tadında bir markadır.
vasatın altında güzellikteki mankenleri ve oldukça kötü görünen kıyafet tasarımları ile moda sektöründe herhangi bir yer bile edinmesi küfür olan marka.
iç çamaşırlarının öyle ahım şahım bişey olmadığı marka. tek albenisi defilede kullanılan aksesuarlar, melek kanatları vs. onlar olmadığında chantelle den bi farkı kalmıyor.
"madem bir sır, niye alenen sergileniyor?" sorusunu aklıma getirir.
öte yandan her yıl başı, defile-showlarıyla can yakar.
yılbaşı gecesinde cnbc e ekranında karşımda dans edecek güzelliklerdir. kelle peynirimi aldım, tekirdağ rakım dolapta, mezeleri sipariş verdim yapıyorlar.
vücut spreyleri oldukça iyi olan marka, kremlerle bütünlenince vücudunuzda harika bir koku ve yumuşaklık kalıyor.
yılbaşı abazanlarını ekrana kilitleyecek olay.
yılbaşında beni ekrana kitleyecek olay.
sırrı şudur: "bu sene gezegende sikilecek en güzel kızlar bunlar"

aslında sır falan da değildir.
yeni yıla bunu izleyerek girdim. bir yılım daha abazan geçecek*.
şu ana kadar gördüklerimin hepsi güzel tasarımlardı.gerçekten kanatlar manatlar filan öfff harika ama arada bir yanda 3 tane o at hırsızı gibi görünen adamları niye çekiyolarsa anlamadım gitti bir türlü.
bunlar insansa biz neyiz sorusunu sorduran defile. biz insanız efendim onlar melek.
bu seneki defilede konsept hazırlamamış marka. yine de muazzam bir şov yaptılar. 3 kere izledim, güzelliklerine anlam veremedim. yaptıkları tonla makyaja rağmen illüzyon etkisi yapan kızlar yaratıyorlar. duyduğum kadarıyla tuğçe kazaz da bu sene girmeye çalışmış, çeşitli diyetler uygulamış, fakat başaramamış. seneye umarım tekrar dener. onu da o defilede görmek şahane olur zira.
2011 yılına girerken düzenledikleri harika defileyle yılbaşında insanları televizyon başına kitleyen ,
pazarlama ve reklam konusunda çok dikkatli olan iç çamaşırı markasıdır.
mankenlerine genelde insan değil de melek denilmesi gerçektende doğrudur.