1. 1.
  sigil tedavisinde kullanilan bir ilac.
  ... laz pacino
 2. 2.
  verruka vulgaris tedavisinde kullanılan ilaç. virüsün bulunduğu bölge dışına değdiğine yakma hissi verir. bu nedenle özenle kullanılması gerekmektedir. duoderm'le birlikte kullanılması genellikle tavsiye edilir.
  1 ... floccinaucinihilipilification
 3. 3.
  içerisinde yüzde 10 salisilik asit bulunduran ilaç. siğil problemi yaşayanlara önerilebilecek en iyi ilaçtır. fiyatı da gayet uygundur. günde maksimum üç kere uygulanır siğile. akışkan değildir. nasır için de kullanıldığı ve başarılı sonuçlar alındığı görülmüştür.
  ... renewagner
 4. 4.
  1 haftalık düzenli uygulamada çok derinlere kadar işleyebilen ilaç. dengeli kullanın.
  ... society
 5. 5.
  yapısındaki 5-florourasil timin yerine geçerek sigil oluşumuna neden olan virüsün üremesini engeller.. a bide salisilik asit vardır (bkz: yakmak)
  ... skyface
 6. 6.
  aklovir adlı kremle beraber kullanıldığında , siğil tedavisinde güzel sonuçlar veren ilaç 4.günde bile fazlaca küçüldüğünü hissedebiliyorsunuz.

  Yaktırmaktan korkuyorsanız deneyin.
  ... ceogen
 7. 7.
  bildiğin anestezi olmadan canlı ameliyat yapan sıvı daha doğrusu bizzat asit. eğer ayak veya el bölgesine uygulayacaksanız çok şanslısınız, genital bölge ve özellikle penis üzerinde uygulandığında, tek yumrukla gerçek bir taşı ikiye bölersiniz acının şiddeti ile.
  ... gongales