bugün

ikinci nesil bir yazar. neden kimse başlık açmamış bu vatandaşa anlamadım. bi de nickini beğendim, hoş durmuş.
(bkz: veni vidi vici)
ayrıca hoşgelmiş..
nick değiştirmiş yazardır (bkz: sahensah)
başıma işler açan söz* ayrıca yazarmış, hoş gelmiş.
Dünyayı değiştiren beş denklem adlı muhteşem kitapta yazarın hikayeleri anlatmada kullandığı yol Latince'de geldim gördüm yendim demektir.
dost kimdir sorusunun cevabı.
Bursa da ki bar tarzı garip bir mekan dışardan çok güzel gözüksede içerde halay çekilmektedir * iki tane yeri vardır biri bursada ki oulu caddesi üzerinde ki sözüm ona barlar sokağı die anılan bir bölgede toplanmış bir grup barımsıların içinde ki yeri ikincisi ise yakında bursada ve türkiyede çıkacak olan kanun yüzünden merkezi yerlerde ki içkili mekanların şehir dışına taşınması mevzuuna hazırlık nedeniyle mudanya yolu üzerine açılmış diğer şubesi biri veni vidi diğeri ise vici dir
yarın öss'ye girecek kaderdaş. kendisine buradan başarılar diliyorum. * *
imla kurallarını pek sevmeyen yazardır. asidir takmaz kuralları.
venivi divici şeklinde ayıranların da görüldüğü kelimeler bütünü.
ikinci nesil, okunası yazar.
anadolu sozlukten tanıdık gelen yazar.
(bkz: veni vidi hihi)
servet çetin'in tek galatasaraylı hayranı.
feneriuma girip sarıkırmızı forma var mı diye soran yazar. işbu entryisini eleştirdikten sonra da yaşının kaç olduğunu sorup, entrysinin çok çocukca olduğunu da belirttikten sonra cevap olarak üniversitede hukuk okuduğunu belirten şahsiyet.

tüm bu gelişmelerden çıkardığım sonuç ise bu yazarımızın ilkokula erken başladığıdır.
bir üsteki entry'de belirtilen durumu halka arz eden yazar, kendi entrysinde herhangi bir sorun ve bu entry başlık uçmadıkça orada kalacaktır.(#2629445)*

bir de arkadaş yanlış anlamış bir noktayı entryde de dediğim gibi ben aksiyonda bulunmadım fikir benimdi.
(bkz: okuduğunu anlama)*
marlboro paketinden fırlamış gibi duran yazar.

yazar olacaklara nick önerisi :nikotin 0.8mg
şirin nikli, kurban bayramın mübarek olsun yazarı.
ilginç bir niki var.

ilk başlarda vendi diye okurdum. şu casper'ın metresi vardı hani; kırmızı başlıklı kız kıvamında bir şey. sonra da vıcıvıcı diye okumaya başladım. sırada ne var kimse bilmiyor.
kendisi ile uzun uzun nick ve ileti analizi yaptığımız uuser kardeş.
(bkz: geldim)
(bkz: gördüm)
(bkz: yendim)
oss'de derece yapmis ama guzelligin goreceli oldugunu anlayamais, kendini guzel goren bir kiza akli sira ayar vermeye calisan yazar. hatta yazar degil uuser. hatta looser.
diyarbakır' da merkez de hastane adıdır.
2444. entrysinde tüm sözlüğü selamlayan yazardr, karne alan ufakların ellerinden öper, bütlere kalan kader kurbanlarına kolaylık diler. Bi de neden bilinmez böyle amaçsızca bir entry daha yazar kendi başığının altına.*
finallerinin son bulmasi ile sözlük ici 100 metre kosusunda ipi gögüslemis yazar.