bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bütün mezunları mı aptal olur bana mı denk geldi bilmiyorum ama özellikle 2000 mezunlarının beyinsel hasarlı olduğu tecrübeyle sabit olan okul.
    6 -14 ... kursad
  2. 2.
    türkiye nin en köklü liselerindendir. ilk türkçe eğitim veren lise Vefa lisesidir.
    4 -1 ... carpe diem
  3. 3.
    her yıl düzenlenen pilav günleriyle mezun olanların liselerine vefa borcunu ödediği bir eğitim-öğretim kurumu...*
    1 -3 ... phyxius
  4. 4.
    icerisinde hicbir ise yaramayan hocalar barındırdıgı gibi universitede ders verebilecek bilgi seviyesi ve yetkinlikte de hocaların bulundugu (bkz: ismail aktas) 7 senemi gecirdigim cok iyi arkadaslıklar ve bana olgunlasma adına cok sey katmıs olan türkiyenin en köklü liselerinden biri
    2 -1 ... dopdop
  5. 5.
    10 yasında girip 18 yasında cıktıgım icinde buyudugum esi benzeri olmayan türkiye'nin en iyi liselerinden biri
    4 -1 ... eleman
  6. 6.
    her yıl mayıs ayının ilk pazar günü okul mezunlarının buluştuğu ve bu güne (bkz: boza günü)adını veren bozanın bedava dağıtıldığı okul. hayatımın 8 yılına ev sahipliği yaptığınıda unutmamak lazım!
    1 ... mohicanan
  7. 7.
    boza gününe uzun zamandır uğrayamadığım yer.
    1 -1 ... halbarad
  8. 8.
    önemli ve ünlü mezunlarının yaş ortalamasına bakınca "vefa lisesi,eskiden liseymiş demek ki! dediğim lisedir.
    2 ... pucca
  9. 9.
    etrafı işyerleri ve atölyelerle çevrilerek içine sıçılan tarihi vefa semtinde eskiden kalma tarih kokan bir kaç yapıdan bir tanesidir.
    1 ... registerlater
  10. 10.
    Kemal sunal'in mezun oldugu lisedir...
    2 ... citlembik