bugün

Allah'ım; duyamıyorum, kör oldum :-).
görsel
yaşlanınca böyle olacağım diye çok korkuyorum.
Mülayim kim hayali arkadaşı mı ben anlamıyorum ya.
reis paylaşımlarına devam ediyor
görsel
Sorsan tertemiz müslimim der lakin torpil morpil haram helal davasında sınıfta kalırlar.

Resûlullahin sünnetlerini yerine getiriyor musun de bakim ne cevap verecek acep.

Tahmin edeyim. Kem küm edip kıvırmaya çalışacaktır...

Aynen çok seviyorsun Resûlullah efendimizi.

Yersen...

Günümüz Müslümanlığı samimiyetsizliği ve trajikomikliği diyorum...
reisten yine müthiş bir analiz

görsel
Kimin imla hatalarını düzeltmiyorsan ona aitsin.
Benim anlamadığım a4 sahife olarak mı iniyor böyle durumlarda, sayfa sayfa gökten süzüle süzüle?
Yazıyi ilk kullananları biliyor ama dil bilgisi zayıf maşellah ...

günümüz Müslümanlığı trajikomikliği...
Adam uğraşmış whatsapp’ı bulmuş paylaşılan şeye bak.
üstattan yine sağlam bir analiz

görsel
varank'tan da ne reis olur ama.. o amcaoğluna kupon arazi ayarlasın anca.

görsel
bunu yazan sorgusuz sualsiz biat ettiği şahsın sürekli "biden"ın kapısında randevu için beklediğinden falanda haberi vardır inşallah.

bu siyasal islamcıları anlamak mümkün değil.. sorsan yahudi düşmanları ama israil ile sürekli el sıkışılıyor sesleri çıkmıyor. sorsan emperyalizm düşmanları ama amerika ile sıkı fıkı olunma çabalarına sesleri çıkmıyor. sorsan pkk düşmanları hdp den ölümüne nefret ediyorlar ama çözüm süreci zamanı sesleri çıkmıyor, hdp ile görüşülmesine olumlu bakıyorlar, pkk destekçisi olduğu bilinen tiplerle aynı sahnelerde boy gösterilmesine teröristler için yazılan şarkılara eşlik edilmesine göz yaşı dökülmesine seviniyorlar.

bu ne skim iş ben anlamadım. muhalefetten bir parti hdp li birisine selam verse vatan haini ama kendi partileri adalet bakanı başkanlığında heyet gönderiyor bir tanesi gelip de bu nasıl iş demiyor. muhalefetten bir parti amerikaya gidince ülkeyi satmaya gitti diyorlar ama kendileri central parklarda falan geziyorlar. zamanında pensilvanyadaki ibilisi de çok seviyorlardı taa ki yorgan yanana kadar. şimdi herkesi pensilvanyanın uşağı olmakla suçluyorlar.
Hep dediğim gibi;

√ boş yapan yaşli.

Tişikkirlir...
dedem bizimde badem bıyığımız olsa bizde ekmeğin kenarından yiyiyor veya bizede kırıntı düşer diye hayal ediyor olsak bizde beğenirdik sıkıntı yok. güzel sözler ama sizin kesime göre bize uymuyor işte. belkide elit olamadığımızdandır kimbilir..

görsel
türkiye'ye gitmeye gerek yok tabi. saray'a istediğini ver, onlar da sana istediğini versin. güçler ayrılığı olmadıktan sonra bu kadar basit.
görsel
ne tarafı imzalıyoruz.
sıra kendisine gelince ne yapacak sorusunu akla düşürmüş sözdür. dedeye güçlü kuvvetli birisi bir vursa amel defterini kapatır hizaya gelelim derken hakka yürümesin durduk yerde..
Bundan ancak miço olur.
dayım formunda yine. lakin dayakla bir yere varılsaydı eşekler lord olurdu ama olmuyor işte o işler maalesef.
(bkz: boş teneke çok ses çıkarır)
görsel
ve ne istedilerse veren bir iktidar.

pkk bitmemiş miydi bu arada? hani üç beş kişi kalmıştı.