bugün

bir dakikanın aslında bir dakikadan çok daha fazlası olduğunu savunan felsefi akım. ilk kez 2009 yılının ilk çeyreğinde büyük türk lider recep tayyip erdoğan tarafından ortaya atılmıştır. nihilistlere nazaran daha gerçekçi, yarı-septik bir düşünce temeline dayanır.
bir de 'eksküz mi' vardı sanırım. o da 'pardon' anlamını taşıyordu. büyüksün başbakan'ım, civanım. *
altinci nesil yazar.
(bkz: turkiye den cikacak nba takimlarina isim onerileri)
gecen gun kadiköyde bir esnafın "gel vatandaş gel, 1 alana 1 bedava, hoop van minıts!" şeklindeki haykırışlarına sebebiyet vermiş, halkın bu yüce deyimi ne şekilde anlayıp yorduğu hususunda bana saatlerce kafa yordurmuş şey, bişey işte.
(bkz: #6547432)

anlattıklarına bakılırsa kendisi yaşayan bir efsanedir. ne mutlu bizlere ki bir çanakkale gazisi bizim sözlüğümüzde yazıyor. aynı zamanda da atatürk'ün silah arkadaşı olmalı. atatürk çanakkale harbini yönetirken yanında olmalı bu yazar.

kendisini saygıyla anıyorum!
(bkz: geçen haftanın en beğenilen entryleri/#7290428)

hala bir açıklama yapmadı. bekliyoruz.
ezeldenmusterih nickli insana açıklama yapan yazardır.
(#6556852) birerbir yiğit özgürden araklamış useer.
(#8519484) he deyip geçiyoruz yazarı. okumuş bilgili. maşallahı var. "yazık harcanıyorsun buralarda" diyoruz. ve (bkz: biz üç kişiydik) eşcinsellere yazılmış bu şarkıyı kendisine armağan ediyoruz.
(#8445168)
--spoiler--
içişleri Bakanlığı
Jandarma Genel Komutanlığı
ANKARA
TERÖRiSTBAŞI ABDULLAH ÖCALAN'IN
16-21 ŞUBAT TARiHLERi ARASINDA
ALINAN iFADESiNE iLiŞKiN TUTANAK
(ifade tutanağı Teröristbaşı A.Öcalan
tarafından imzalanmıştır)
"çok gizli" sf 39

bu sayfası yalnızca devamı olup belgelerinin gizli tutulan bir kısmı ise hala gizli olarak tutuluyormuş diye duydum.

aponun açıklamasına göre birçok ünlü iş adamı ve sanatçı pkk ya yardım ve yataklık ediyormuş. bu da belgesi imiş.

http://img88.imageshack.us/f/belge13xy5oz.jpg/
--spoiler--
ne diyorlar sizin orda "bir taş iki kuş" böyle mi ?
(#8519896)
(#8519924) yazık. okuduğunu anlamazsın. belgelerde yazılanları görmezlikten gelip kendi kendine haklı çıkarma çabasına düşersin "sonra cahiller bik bik bik". önce oku anla sonra konuş.

senin seviyene inmeye çalıştım tutturamadım, bir dahakine aileye de gireriz o zaman seviyen tutar.
recep tayyip erdoğanın halkımıza ingilizce öğretme girişinin meyvesidir..

kendisi hala ingilizce bilmemektedir fakat halkına öğretmeye çalışarak fedekarlık örneği sergilemektedir...
ahmet kayayı seven ama kötülemediğim yer yer takdir ettiğim yazar, tek başına uğraşıp göğüs geriyor!!
doğrusu van minits değil van minit olmalıdır, buda tayyip amcanın yaptıgı irezilliktir.