1. 1.
  bir kadının * cinsel ilişkiye karşı oluşturduğu fobi durumu. Vajinismus olan hastaların bazıları ömür boyu cinsel tatmin sağlayamamaktadırlar.
  20 -12 ... zall
 2. 2.
  ilaç olarak haydar dümen.
  7 -4 ... ta kendisi
 3. 3.
  kadınların cinsel ilişkiden korkması sonucu, bir anda kendisini kasması ve penisin vajinadan içeri girmesini, istemsiz kasılmalarla engelleme hastalığıdır...
  7 ... speechbubble
 4. 4.
  ic iceyken olursa cehennem azabi yasatir. gerekli mudahele acilen yapilmazsa kangren olma tehlikesi vardir muhabbet kusunun, bir daha otmeme tehlikesi vardir. halbuki bu kadar buyutmeye ne gerek, rahat ol, genis ol, saaal.
  23 -2 ... laz pacino
 5. 5.
  (bkz: kilitlenme)
  1 ... arjen robben
 6. 6.
  brutus, oktavyus gibi bir romalı ismidir.
  12 -2 ... pilotmont
 7. 7.
  hatun kişi kendini kasar ve ilişkiye giremezsiniz.hatta oraya dokunduğunuzda bile müthiş bir çığlık gelir.ancak çözümü vardır,hem de haydar dümene gitmeye gerek kalmadan.eczanelerden rahatlıkla temin edebileceğiniz soğutucu spray lerle hatun kişinin bir şey hissetmesini engellersiniz.tek taraflı olsa da çözüm çözümdür.
  9 -2 ... gazoz_kapagi
 8. 8.
  Posta'da cinsellikle ilgili sorular bölümünü yazan haydar dümen bir ara bu hastalığa tedavi bulduğunu iddia etmiş, ve gazeteye "bende vaginismus var" diye mail atanlara "gelin ben sizi tedavi ederim" demiştir. Adamın sapık olduğu görüşü ağır bastığından bu konudan elini ayağını çekmiştir. *
  7 -1 ... dreamcatcher
 9. 9.
  geçen sene (2005) bir gazatede okuyup yarılmama sebep olan olaydır..
  özeti şöyle :
  gece bir işadamı ve sekreteri mesaiye kalır... **
  10 -2 ... akardia
 10. 10.
  Tıpta zikişememe hastalığı olarakta bilinen hastalığın halk arasındaki adıdır.
  16 -7 ... windigo