bugün

aslen atatürk düşmanı olan, lakin muhalif göründüğü için atatürkçüleri peşinden sürükleyen, bir dönem fethullahçıların ergenekon kumpasının savunucusu olup, ergenekon'u terör örgütü olarak ifade eden ve haberleriyle bu kumpasın tetikçiliğini yapan ismail saymaz için yılmaz özdil ile aranı bozuyorsun uğur abi...

pkk'nın yayın organı özgür gündem'den sol medyaya geçen ve muhalif takılan merdan yanardağ için yılmaz özdil ile aranı bozuyorsun uğur abi...

fetö döneminde kosgeb başkanı olan ve twitter şaklabanlığı yapan fetö eskisi, şimdinin atatürk görünümlü tatlı su solcusu avcısı kemal bildiş'in gazıyla yılmaz özdil ile aranı bozuyorsun uğur abi...

seni artı bir tv kumpasının içine sokup sezgin baran korkmaz'ın fonladığı kanalın vitrin yüzü yapan tuncay mollaveisoğlu için yılmaz özdil ile aranı bozuyorsun uğur abi...

seni sever sayarız uğur abi...ama 77 yaşındasın. ve ne yazık ki kandırıldın, kandırılıyorsun uğur abi...

keşke yılmaz özdil'in sana yaptığı uyarıları dinleseydin abi...

sevgili uğur abi, atatürkçülerden, kemalistlerden ne sana ne bu ülkeye zarar gelmez. bunu en iyi sen bilirsin. ama sahte atatürkçülerden, çakma muhaliflerden, ne idüğü belli tetikçilerden bir an önce kurtul, onların gazına gelme, kendini onlara kullandırma uğur abi...
Hülya koçyiğit in bir filminde figuranlık yapmış ve hala bunun ekmeğini yemeğe çalışan boş beleş zat.
Ömer Faruk gergerlioğlu tweet'i favlamasıyla gözümden düşmüştür.
https://twitter.com/milli.../1507461481297846272?s=21
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına adaylığını koyacakmış. toplantı salonuna yaveri müjdat gezenle beraber gelmişler. ali koç denen zımbırtı başkan olmadan önce uyarmış kulübü batıracak demiştim ilk hamlesi çapsız uğur denemesi yapılıyır kimdir uğur dündar vizyonu nedir başka adam mı kalmadı feneri ne hallere düşürdüz lan yazıklar olsun hepinize gs yerine ptt ligine gitmesi gereken sizlerdiz ah aziz yıldrım ah koyunun olmadığıu yerde keçiyi abdurrahman çelebi diye çağıılar. koca çınar fener uğurun müjdatın oyuncağı olmuş. küfür edicem olmayacak neyse.
Fenerbahçe'nin yeni yüksek divan kurulu başkanı olmuştur.
Ergenekon'cu israil hizmetçisi namaz düşmanı ve çocukların namaz kılmasını istemeyen ingiliz spikeri.
kardeşi Gülten Dündar (74) istanbul’da, yaşamını yitirmiş.
--spoiler--
Ali Koç kürsüden indi, tekme-tokat kavga başladı!

Uğur Dündar kendi belirlediği konuşmacılara söz verdi.” diyen Nejat Özonay, toplantının ardından Uğur Dündar'la tartıştı. Uğur Dündar, Nejat Özonay'a yumruk salladı. Ayrıca Nejat Özonay'a cam su şişesi fırlatıldı!

Nejat Özonay: ”Fenerbahçe siyasetin içine çekilmek isteniyor. Kurul öncesi adımı konuşmacı olarak yazdığımda 9. sıradaydım. Uğur Dündar’ın söz verdiği isimleri listede görmedim. Dündar, siyasi konuşacak kişileri seçmiş. Zaman kısıtlaması için oylama yapıp, söz hakkımızı kesti.”
--spoiler--

https://twitter.com/extra...tatus/1621846828890079232
usul usul sahneden çekilmesi beklenen medya duayenlerindendir.
Bu isimler çok tanıdık geliyor bi yerden.
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı'ndan istifa etti.
Bir önceki dedenin ahı var ya. Önceki dedeyi yeniden seçin, çok beyefendi ve divan kurulu başkanlığına yakışan birydi.
Son nefesime kadar kalbimin Türkiye Cumhuriyeti ve Fenerbahçe için atacağının bilinmesini istiyorum. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Fenerbahçe.
Her zaman meşhur dayak olayı ile hatırlayacağım, yılların duayen gazetecidir.
Her izlediğimde gülerim.
Kral adamdır, kendisini severim. Bu ülkedeki işinin hakkını veren nadir gazetecilerdendir.
Oy birligi ile oy coklugunun ne oldugunu bilmiyor sanirim ya da yastan dolayi karistiriyor. Muzakerenin devam etmemesi oy birligi ile kabul edilmistir dedi. O sirada binlerce adam stadda yuhalayarak reddetti. Yetmedi bir kez daha el kaldirin dedi. Ikincisinden de ayni karar cikinca ama baskanim ayagina yatip kem kum etti. Birak bu isleri. oy coklugu ile muzakerelerin devam edilmesi reddedildi iste. Bu da saibeli. Hangi hukuksal dayanagi var ?

Stadin dort bir yaninda 30 bine yakin kongre uyesinin ne oy verdigini 5 saniyede nasil anladin da hemen sonuca bagladin ? Fenerbahce'nin Fenerbahce olabilmesi icin once bunlar gibi kroniklesmis egzamalardan kurtulmasi lazim.

Tam bir rezalet.
tarafsız ve güvenilir bir gazeteci olarak anılacakken gider ayak Rambo okan seviyesinde tavırlar sergileyen gazeteci.
Sürekli ifade fikir hürriyeti demesine rağmen kendisine yapılan en ufak bir eleştiriyi bile kabul etmeyen, anında engelleyen duayen (!) gazeteci. Bu arada kendisi 50 yaşındayken, 20 yaşında güzellik kraliçesi bir hanımefendiyle evlenmiş
Uğur Dündar: Tüm futbolseverlerin gönlünde taht kurmuş "Taçsız Kral" Metin Oktay yaşıyor ve dün gece kaptanlık yapıyor olsaydı, ilk dakikada ayağına gelen o topu kaleye göndermek yerine, auta atardı!
Tipik fenerbahçelidihahahaha. Ağlaaa ağlaaaa hahahaha.
Ben anlamıyorum ki o rakibinin çok güçlü lobisi olduğunu, fetöcü olduğunu falan iddia ediyorsun.

Sonra da senin protestona destek vermesini bekliyorsun.

E bu suçlamaları kabul etmek olmaz mı?

Not: iki tarafı da hiç sevmiyorum ama Fenerbahçe’nin genel olarak daha çok haksızlığa uğradığını düşünüyorum.
fırın denetlemecisi.

futboldan anlamaz. dikkate almayın sözlerini.
bazı yazarlar var sözlükte. futbol yazmasalar yazdıkları öyle güzel ki, insan okumaya doyamıyor. ama iş futbola gelince aşırı fenerbahçe sevgisi gözlerine perde indirdiğinden objektif olamıyorlar, kırıcı oluyorlar.
işte uğur dündar da futbol dışında her düşüncesinin altına imza atılacak biridir. keşke hiç futbolla ilgilenmeseydi...