1. 1.
  Radikal gazetesinde web sitesinde dikat çekmeye çalışan dengesiz asosyal bir ergen.
  Baktı dikkat çekemiyor, Şehit Muhsin yazıcıoğluna sallamaya başladı bu topik.
  Yaşı henüz 33 olan bu ergenin 43 senelik siyasi gçmişi olan birisine laf yetiştirmeye çalışması çapını gösterir. Eee medyada dkkat çekmek için bazı şeyleri göze alıyor, lakin cami duvarına çok yaklaştığı kesin olmakla birlikte birilerinin trend topic listesine girmeyi başarmış. Ne diyelim yazıpta satamadığı 2 kitabının acısını, ilerde acı çekebilceği kişilere saldırarak çıkarmaya çalışmış. Elma şekerini kaybeden 5 kuruşluk canlıdır.
  6 -35 ... nikimyirmikarakterli
 2. 2.
  'haddinibil kampanyası' yapanlar ;tüm dünya göz önünde adamı ve yanındakileri bağırta bağırta ölümü seyrettiler,o zaman nerdelerdi?Hedef şaşırtmanın dik alakası bu olmalı.Ellerini karanlık işlere buluşturan şahibeli işler bu memlekette konuşulmaz ve üstüne gidilmez ise hiçbir şey çözülmez.Gazetecileri susturamayan anlayış, bu sefer başka yollar denemekte,itibarsızlaştırma kampanyası yapmakta.Son kitabı 'sözde terörist' okunması ve takip edilmesi gereken gazeteci-yazar.http://www.radikal.com.tr..._bu_asamaya_geldi-1151154 yazısı çok dikkate değer.
  1 -2 ... albatroshaski
 3. 3.
  http://www.radikal.com.tr...rahat_durmuyorsun-1153586
  ... yesillimon
 4. 4.
  (bkz: sözde terörist)

  edit:sevgili mod arkadaş bunu silmişsin de bu kitap bu adamın.
  yani bakınızın konuyla ilgisi var.silerken zahmet edip bi araştıraydın keşke!
  3 ... yesillimon
 5. 5.
  radikal gazetesinde onuruyla haber yapan bir basın emekçisi. gezi olaylarında çok şey koydu ortaya. katledilen canların hesabını sormak adına çok güzel haberler yaptı. aynı zamanda bütün devrimcilerin, mazlumların sesinin duyurmaya çalışıyor hala.

  roboski' den tutun , diyarbakırda panzer altında öldürülen gençlere kadar kürtlere yönelik yapılan bütün saldırıları ortaya çıkarmak adına mücadele vermektedir kendisi hala.
  2 -4 ... bi cigara versene
 6. 6.
  Şuan okan'nın programına konuk olan az bulunan gerçek anlamda gazeteci. Adam valla çok duygu yüklü konuşuyor çok üzülmüş. Çocuk derken adamın gözleri doluyor
  4 -1 ... bufuz
 7. 7.
  hakkındaki davalarda toplamda 100 yıla yakın hapis istenen demokrat ve gerçek gazeteci,muhabir.
  5 -2 ... at nicki
 8. 8.
  http://siyasihaber.org/ha...c-gecirdi-ayagi-kesilecek

  Yine her zamanki gibi mesleğinin gereğini en güzel şekilde icra etmiştir. özellikle ali ismail davası'nda yaptıkları unutulmayacaktır. böyle cesur, kararlı ve doğru duruşu olan gazetecileri görünce gazetecilik mesleğinin aslında ne için var olduğunu daha iyi anlıyorum.

  edit: berkin elvan davası'nda da aynı tavrını sürdürmektedir.
  ... yapma niyazi
 9. 9.
  mücadeleci gazetecidir. olayların üstüne gider. tv tv gezip; kitap, dergi, makale okumayan ülkesini-dünyayı bilmeyen at gözlüklü yandaşlar gibi değildir.

  bir bilgi:

  http://heroes.rsf.org/en/ismail-saymaz/
  5 -1 ... recruit
 10. 10.
  29 kasım c.tesi günü bursa'daki söyleşisinde tanışma fırsatı bulduğum, kendisi hakkındaki düşüncelerimde yanılmadığımı gösteren gazeteci. şu kadar söyleyeyim, iyi ki var.
  1 -2 ... karagozlumavikelebek