bugün

şu 3 gündür yaşadığım durum ulan okadarda alkol aldık 3 günde toplasan 10 saat anca uyudum oda sızmış bi şekilde 2 3 saatlik hemen. kötü bi şeydir adamı delirtir.
yine yakama yapışan büyük bir bela ne bitki çayı ne müzik fayda ediyor kafanızda derin düşünceler olduğu sürece bitmek bilmeyen çile.
üçüncü günde vazgeçilendir. en az 10 saat uyumakla sonlandırılacak olan eylem.
Gençlerimizin ve yeni çiftlerimizin en büyük problemi.
Af dilemek ve ibadet etmek için iyi bir fırsattır.
Yalnızlığın kader arkadaşıdır uykusuzluk. O yanında başkasını düşünürken, bile bile yüzüne gülümsemektir uykusuzluk. Kendi canın yanarken onunkini hoşnut etmeye çalışmaktır.
Geceler boyu düşünüp sonuca varamamaktır.
Uykusuzluk diye bişey yoktur aslında.
"O" vardır sadece.
ara ara gelendir ve nedeni bilinsede bilinmek istenmeyendir ... kafiş
üniversite hayatım boyunca arkadaslarla sabahlamaktan dolayı yasadıgım, tum gun gozlerimin yanmasına neden olan durum.
Gerçek anlamını en iyi yeni annelerin ve özellikle kolik bebeği olan annelerin bildiği durumdur. Yıllarca gece uyumayı sevmeyen bir insan oldum. Gündüz de az bile uyusam hayatıma devam ettim. Hep uykusuz çok kaldım ben yaa sorun olmaz derdim. Ta ki gerçekten kolik bir bebek annesi olarak geçirdiğim 3 aya kadar. Gerçek uykusuzluk neymiş anladım. Allah düşmanımın başına kolik bebek vermesin.
Sık sık entrylerini okuduğum başlıktır. Kendiside beni çok sık ziyaret eder.
Stres en temel kaynağıdır. Huzursuz insan hastalığıdır. Çözümü: Ya problemi çözeceksin ya da o problemle yaşamayı öğreneceksin.
(bkz: hayat zor)
insanlardan kaçmak ve kafa dinlemek için mükemmel bir fırsattır. gece sadece size aittir.
çağımızın derdi, özellikle öğrencilik yıllarında olur olmaz yerde gelip dürten, sınav zamanları ise sınava kaldırmayan muzur bir dost gibidir. Düşmana ne gerek var! aşıksan kapısında bekletir namussuz.
dünyanın en baş belası hissidir. gece uyuyamazsınız, sabah kalkamazsınız. sabah kalkamazsanız sonraki güne hiç uyumadan başlayabilirsiniz.
vize ve final dönemi hiç gitmeyen şeydir. hoş, zaten o dönemlerde olmasam da uykusuzluk çekiyorum.
Bu saatte burda olmaktır.
part time da olsa işe başlamakla çözülecek olan sorundur,tecrübeyle sabit.
çok sıkıntılı durumdur aylardır yasadıgım bır durumdur, tüm psıkolojisini bozan durumdur.
Sürekli çektiğim sorun. Bugün bile 3 saat uykuyla duruyorum. O da 2+1 şeklinde.
haddimi aşıp birkaç gündür üst üste maruz kaldığım haldir.Bende kendime şaşmakla beraber ilerleyen saatlerde (pişmanlık çökünce )saydırmaya dönüşen harmoni...
finallere basladigimiz bu haftada ilk sinavi aa dusen biri olaraktan deger diyorum. sinif ortalamasinda cogunluk 30 olunca degiyor be diyorsunuz.
kişinin kronik bir hastalığı olup yaşayış şekline göre gruplandırılır. örn: okul, işsizlik, yada sıkışıklık maddi manevi vb...
farklı kafa sarhoşluk hali.
Desyrel iyi gelir.
Demir eksikliği uykusuz ve yorgun hissetmeye sebep olabilir. fazla çay&kahve tüketiminden de kaçınmak gerek. En önemlisi, vücut geliştirme yapmak değil de, en azından kasları uyanık tutmak bu sıkıntıya çözüm üretir.
günde 11 saat çalışınca 2 saat de yol çekince kalan 11 saate hayatı sığdırmaya çalışınca yaşanan durum.
yaşamak için uykudan fedakarlık etmek. 3. günden sonra adamı zombileştirir. boş boş bakarsın. sesler parlak ışıklar rahatsız eder.
azıcık ılık bi ortamda kafa düşer. tek isteğin uyumak olur.