bugün

az sonra yumruğumu kodlarının içinden geçireceğim portal. açıl amkun evladı.
acaba rica etsem, birkaç kişi vatandaş portala giriş yapmayı deneyebilir mi?
bir tek ben mi giremiyorum, bir saattir hata mesajı vermekte.
Bazen çalışıyor böyle bekliyorsun açılsın diye yok, bekle baba bekle.
An itibari ile yine çalışmamaktadır.
Döküman editörü adlı ve e-imzalı belgeleri açabileceğiniz mikemmel bir uygulaması var.
yine aq nulan uygulama. girişte sorun çıkıyor.
ödüllü adalet bakanlığı projesi. projeyle ciddi bir miktar veri elektronik ortama aktarılmış, ciddi miktarda harici kağıt ve zaman israfının önüne geçilmiştir.
Bence başarılı . Her şeye tabi eğer rolün varsa ulasabiliyorsun. E devlet ile birlikte de kullanabiliyorsun.
En güzel kısmı ad soyadla aldigin gov trli mail adresin havali duruyor.

Herkesin görevine göre bir bilgiye ulaşması kısmı zaten başarılı.
altyapısı hayvani olmuş yargı ağı... e-devlet uygulaması içerisindeki en başarılı altyapı olmuş durumda.
Nihayet 10 dk önce gelmiştir ve yine hiçbir değişiklik yoktur .
9 mart 2016 günü saat 08.30'dan bu yana "iyileştirme" adı altında sözde "bir süreliğine" avukatlara kapanmış olan ve ne zaman açılacağı belli olmayan ulusal yargı ağı.

bakanlık önceden ne bir uyarı yaptı ne bilgi verdi ve ne de dürüstçe bir açıklama yaptı. bakanlık hala "çalışıyoruz" diye geçiştiriyor. aslında bu kadar uzun bir kesinti hiç normal değil. akla sistemin göçtüğü (hacklenip göçertildiği) geliyor. anlaşılan yedeklemeden sistemi tekrar yaratmaya çalışıyorlar.

bu arada nice hak kaybı yaşandı.
Uçtu yine tutamıyoruz. 3 saattir sistem devre dışı.
amk sistemi düşüp duruyor an itibariyle. tam açıldı diyorsun evrak gönderirken hoop düşüyor. gösterip elletmiyor tam ifadesiyle. arada sırada böyle yapmasa büyük kolaylıktır.
ak parti iktidarının geliştirdiği bu proje adli konularda devrim niteliği taşımaktadır.
ulusal yargı ağı projesi, günler süren kağıt işlemlerini saniyelere düşürmüştür. En başta bu katkısı bile göz önüne alınmalıdır. Ak Partiye teşekkür etmek lazım teknolojiden geri kalmayan atılımlar yapıyorlar.
Son derece başarılı bulduğum ve sürekli gelişen yargı ağı projemiz. Böyle bir şey sadece Ak Parti hükumetinin aklına gelirdi zaten. Dünyanın örnek aldığı proje konusunda kimse yanılmasın kıskanmasın çünkü öyle.
ulusal yargı ağı projesi ben ilk adım olarak gayet başarılı buldum, bu konuda ak partinin düşünmüş olduğu şey gayet güzel daha da gelişecektir ilerleyen zamanlarda darısı diğer devlet kurumlarının başına.
Ulusal Yargı Ağı Projesi ve dünya üzerinde eşi benzeri yok her ülke model alacaktır bu projeyi. Ak Parti örnek alınır projeler sergiliyor ülkemiz için.
Nedendir bilinmez işi olmayan adam burada eleştiri yapabiliyor. Bundan önce bin türlü işin içinden çıkılamayan yoran dosyalar varken ortamın artık internet ile bağdaşması gayet iyi oldu. Ak Partiyi tebrik ediyorum diğer devlet kurumları içinde aynı projeleri yaparlar inşallah
Diğer kurumlar içinde Ak Partiden aynısını bekliyorum. Uyap yargı işlemlerini hızlandırdı ve tasarruf sağladı büyük ölçüde.
Muhalefetin en iyi projesi uyap yanında zayıf kalır. Ak Parti her kurum için böyle bir sistem getirirse yaşadık vallahi. Adamlar iyi düşünüyor ve ilk adımda başarıya ulaşıyorlar bu açıdan bakmalıyız.
ak parti iktidarının 13 yıllık hayatında yaptığı onlarca hizmetten en faydalısıdır bence. dosyalar içinde kaybolmuyoruz artık. günlerce evrakın postayla kargoyla gitmesini beklemiyor. bütün işlemler online.
Kullanmayan adamın çamur atmaya kalktığı proje. Ben gayet kullanışlı ve başarılı buluyorum ayrıca gayet hızlı halledebiliyoruz işlerimizi. Ak Parti hükumetine teşekkür etmeliyiz her alanda yaptığı atılımlar için
Kim ne derse desin gayet işe yarar beğendiğim bir proje. Ak Parti bunu planladı ve uyguladı diye kötü eleştirenler çok oluyor. Siz yapın bir şey biz görelim değil mi ?
şu projeyi eleştirenler bence vatan hainidir. yargıda büyük kolaylıklar sağlamıştır. öyle ki dünyanın birçok ülkesi örnek alıyor projeyi. kemalist zihniyet işte, lafta ilerici, icraatte içkici. onlar rakı masalarında konuşur ak parti dualarla yapar!