bugün

entry'ler (26)

ben bu yazıyı sana yazdımcılar da bu başlığa

evet siz de buraya yazın yazıcaklarınızı.

itiraflar bu başlığı yapılsın

en çok bu başlığa entry gireceksiniz en çok bu başlığa.

itiraflar bu başlığı yapılsın

hadi her gün bu başlıkta 100 entryden aşşağı entry görmeyeyim. asılın koçlarım.

nerede bu moderasyon

gelmişler kesin bilgi.

sözlüğün bu hali moderasyonun eseridir

şurda yazan iki tane adam gibi adamlara saygınız olsaydı troll bırakmazdınız.

gençler nabıyoruz patlıyo muyuz

çalıntı hesap mıymış allahın salağı seni. alemin aynştaynı sen misin.

gençler nabıyoruz patlıyo muyuz

uluda uluda uludağ merkez patlıyo herkes mi ha.

sgk tv

Çokta güzel oldu iyi oldu kesinlikle. işin komik olanı ak parti halka hizmet olsun diye bu kanalı açarken sırf ak parti girişimi diye izlemeyenler var ve eleştirenler. Seninde uçan kuşa sinirin var be kardeşim ak parti napsın

uyap

Nedendir bilinmez işi olmayan adam burada eleştiri yapabiliyor. Bundan önce bin türlü işin içinden çıkılamayan yoran dosyalar varken ortamın artık internet ile bağdaşması gayet iyi oldu. Ak Partiyi tebrik ediyorum diğer devlet kurumları içinde aynı projeleri yaparlar inşallah

çevre ve şehircilik bakanlığı

Sizin yalandan çevrecilik yapıp kirlettiğiniz sokakları Ak Parti 1.5 milyar lira yatırımla temizledi. Çöp dağlarını kaldırdılar ağaçlandırıdlar her yeri daha ne olsun

7 haziran günü chp li bahaneleri

Adil bir seçim olmasına rağmen başta genel başkanları kaybettikleri oylara inanmayacaklar ki bu konuda Kemal Kılıçdaroğlu istifa ederim dedi yine.
Bahanelere gelirsek kesinlikle "seçmen kağıtlarımızı yaktılar tuvalete attılar" gibi trollemelere maruz kalacaklardır ki bunu her seçim günü yiyorlar.

afad

961 istasyon sayısına sahipler kuruluşundan bu yana büyük bir gelişim gösterdiler ve yardım kampanyaları aralıksız devam ediyor. Ak Parti devlete bağlı bir yardım kuruluşu açmakla gayet iyi bir iş başarmış.

devlet yurdu

Eskiye nazaran büyük ölçüde değişmiştir. Daha çok yaşanabilir hale geldiklerini gözlemliyorum. Ak Parti hükumeti bu konuda baya yatırım yapmış olmalı her oda da beyaz eşya mutlaka oluyor günlük hayatı kolaylaştıracak her etmen var devlet yurdunda.

savunma sanayi

Geriye dönük bakacak olursanız bu alanda sadece telsiz üretir haldeyken Ak Parti iktidarı sayesinde piyade tüfeğinden savaş uçağına kadar uçak gemisine kadar hatta. Her alanda savunma sanayisinde yerli üretim araçlar üretebilir hale geldik. AK Parti sayesinde diyorum çünkü gerçekten olması gereken buydu Türk milleti adına. Sadece onlar cesaret edebildiler ve dünya devleri arasına adımızı yazdırdık.

ordu giresun havaalanı

Objektif yaklaşımda bulunursanız gayet mantıklı olduğunu göreceksiniz kesinlikle. Ak Parti yaptı diye eleştirmeniz yersiz geliyor bana açıkçası. Çünkü AK Parti çağın gerektirdiği sorumlulukların hepsini yapmıştır verdiği sözleri tutmuştur. Geçmiş hükumetlerin yapamadıklarını yarım bıraktıklarını tamamlamıştır. Ordu Giresun hava limanı buna iyi bir örnektir. AK Parti çağın gerisinde kalmadı hiç bir zaman bu konuda.

köy yolları

Toprak yolları olmayan yollardır. AK Parti iktidarıyla asfalt yollara kavuşmuşlardır. Ülkenin en ücra köşesine gitsenizde karşınıza asfalt yol çıkacaktır

darbe anayasası

Değişmesinin zamanı çoktan geldi tüm Türkiye'nin istediği en çok şeylerden bir tanesi olmasına rağmen değiştirilmesini sadece Ak Parti istiyor. Peki bu geri kalan insanlar korkak mı ? Neden yıllarca darbe anayasası istemeyip değişsin istiyoruz dendi?

en iyi yabancı ve rock müzikler

zevkine güveniyorsan yaz ve aydınlat bizi meşalenle.

başlık açmak

kimsede çıkıp dememiş ki nasıl açılır hay ben sizin a k.

bazı kızlar çok güzel be abi

güzel olsada asla içleri rahat etmez çünkü kardeş zihnini ve bedenini birleştirerek mutlu olmayı başarabilen çok az insan vardır ve kızlar bu konuda çok başarısızdır anlayacağın dostum evet haklısın sadece güzel.