bugün

entry'ler (35)

uçak yolculuğu

istanbul'un sıcağındna bunaldığımdan ötürü yapacağım eylem.

buradan uçakla trabzon, oradan da artvin. ondan sonra ver elini huzur ve mutluluk. bileti de ucuza kapattım biletall.com'dan, adamlar nerede ucuz bilet var şıp diye getiriyor önüne. takdir ettim. memleketimi görmek için sabırsızlanıyorum, tabii istanbulun bu leş sıcağından kurtulmak için de...

istanbul

oldukça sıcak ve daha da oldukça nemli havasıyla insanı çileden çıkartan şehir.

neyse ki bayram tatiline az kaldı. gideceğim buralardan bayram boyunca. bileti aldım biletall.com'dan ucuz ucuz, hazırladım çantamı da, gidicem artvine takılıcam orada anne tarafıyla. hem biraz huzur bulurum belki, zira istanbul adama huzur vermiyor...

500 lük banknot a resim önerileri

görsel

çağrı merkezi

hiçbir zaman vaktinde ulaşamazsınız, dakikalarca beklersiniz. en sonunda hatta bağlanan biri sorunu çözmekten ziyade her şeyi söyler. çoğu sitede çağrı merkezi numarası yazılmaz bile, ya da saklanır bir yere, en bulamayacağımız yere.

geçen bilet alayım diye girdim biletall.com'a. anasayfaya kocaman yazmışlar numaralarını. en küçük problemde bile arayabilirsiniz anlamına geliyor bence bu. kendilerine de çağrı merkezlerine de güveniyorlar demek. takdir ettim.

league of legends

kendimi bildim bileli dota oynayan ben o kadar alıştıydım ki dota 1 e zaten grafiklerde zayıf ttnet kullanmak pek sorun değildi, lol e geçtik grafikler gelişti internet kullanımı arttı ttnet yetmemeye başladı. bi combat başlıyor ben combata 10 saniye geriden geliyorum bakıyorum takım arkadaşlarım ölmüş ben daha kombat alanına gitmeye çalışıyorum seçtiğim adam çoktan ölmüş oluyor felan baya dram yaşamıştım en son dayanamayıp interneti değiştirdim, şimdilik sıkıntı yok 25mbps turkcell superonline fiber bağlattım bakalım sorun çıkartacak mı, çıkartırsa burayı editleyeceğim.

turkcell superonline

ülkenin çoğunluğu ttnet kullandığı için her ayın 15'inden sonra ülkede resmen kriz çıkıyor. kimse internete giremiyor, bağlantı hızı adil kullanım kotasından dolayı dialup hıza düşüyor neredeyse. bu saçma uygulama var tamam da, bunu bile düzgün kullandırtmıyorlar ki. daha 'kotan' dolmadan hızı düşürüyor ttnet. oysa turkcell superonline o adil kullanım kotası denilen kotayı da sonuna kadar kullandırıyor. benim hızım ortalama ayın 25'inden sonra düşüyor. 5 gün kadar biraz yavaş bağlanıyorum o yüzden. ki superonline'nın yavaş hali bile ttnet'Ten birkaç kat daha hızlı.

bomonti filtresiz

yeteri kadar soğuduktan sonra içilmesi gerekiyor bence. sarhoş olmak için değil de, böyle keyif için içilen bir bira. ben birayı severim ama yemek yemeyi daha çok severim. yemeğin yanında kola içmektense bomonti içmek daha keyifli, hem de saha sağlıklı.

istanbul da etkinlikleri ücretsiz takip etmek

sanartsal.com ile oldukça eğlenceli. sitenin tasarımı şık, kolay ve kullanıcıyı yormuyor. etkinliklere bakıyorsun, tıklıyorsun, biletini alıyorsun. hepsi bu kadar.

superonline fiber internet

ülke standartlarının çok üzerindedir hızları. adil kullanım kotasını da diğerleri gibi kullandırtmadan hızınızı düşürmüyorlar.

turkcell superonline

turkcell'in kurumsallığını, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını benimsedikleri çok açık. çağrı merkezinde görüştüğünüz herkes son derece saygılı, işini bilen, sorunlarınızı çözen kişiler. ttnet faciası yaşamış bu bünyeye adeta çölde bir vaha.

ais rent a car

Piyasadaki en düzgün araç kiralama şirketi bence. Üstelik istediğiniz aracı kapınıza kadar getirip istediğiniz yerden de tekrar teslim alıyorlar. Bu sayede de siz zaman kaybından kurtulmuş oluyorsunuz. Diğerlerine de örnek olur umarım.

toki

Ak Parti asgari ücretle kira öder gibi ev sahibi yapmanın önünü açtı daha ne olsun. Bunun için bile oy verilir.

istanbul izmir arası 3 5 saat

izmit Körfez köprüsü bu yolu yarı yarıya kısaltacaktır kesinlikle. Hali hazırda zaten karayolu ile körfezden 2 saat tasarruf sağlıyor istanbul izmir arasını kesinlikle 3.5 saate düşürecektir. Ak Parti çalışıyor

bolu dağı tüneli

12 hükumetin yapamadığını ak parti yaptı bunu göz önüne koyalım ilk başta. Ak Parti hizmet ediyor geçmişte yapılmayanları yapıyor daha ne isteyelim.

istanbul ankara hızlı tren hattı

istanbul ve Ankara arası mesafeyi 1.5 saate düşürüyor. 1.5 saate traş olamazken millet ankara'ya gidip gelebiliyor resmen. Ak Partiyi tebrik etmek gerekir ülkeye yakışır ulaşım imkanları sunuyor.

üçüncü boğaz köprüsü

Dünyanın en geniş köprüsü gerçektende uçak inecek kadar geniş. Ak Parti istanbula yakışır projeler sunuyor yıllardır halkın yaşamı kolaylaşıyor.

türk hava yolları

Dünya markası hava yolu şirketimizdir. Dünya markası olma yolunda Ak Parti hükumetinin doğru politikalarının büyük etkisi vardır.

muhalefetin eksiklikleri projesizliktir

Geçenlerde tanıttığı projeyi 3 gün arkasında zor durmuşlardır. Bu aslında o projenin kaba taslak yarım yamalak üretildiğini kanıtlamaktadır. Bunu bilen adam muhalefete değil AK partiye oy verir zaten hiç düşünmeden.

onlar konuşur ak parti yapar

Kısaca özetlemek gerekirse muhalefet yıllardır ülkeyi kalkındıran projeleri eleştirir Ak Parti ülkeyi kalkındırır. Muhalefetin amacı ülkeyi batırmaktır. Ak Parti onlara muhalefet yapmayı öğretmiştir yıllar sonra.

imf

Borcun ödenmeyeceğine inanan arkadaşlarımızı tekrardan davet ediyorum bu konuya. AK Parti ödenmez denen borcu ödedi. Kendi sorumluluklarını yapmayıp ak partiyi eleştirenlerin borcunuda ödedi.