1. 1.
  kemalettin tuğcu kitaplarını diziye dolayısıyla da nakte çeviren star tv'nin eski bi yapımı.acıklı bi hikayeydi ama......
  iyiler aşırı derecede iyi kötüler de bokunu çıkarmışçasına kötüydü.çocukluk kabusu gibi bi diziydi, o kdr uyduruktu ve komikti ki biz elalemi güldürcez diye evde piyesini fln yapmıştık kuzenle o daha iyi olmuştu.
  4 ... undeuxtrois
 2. 2.
  (bkz: lamiia kızım)
  1 ... ben hakimim masum bey0
 3. 3.
  şahin k'ya ait, diyalog açısından bomba bir filmdir..
  ... janis joplin
 4. 4.
  (bkz: cici baba)
  (bkz: cici anne)
  ... istanbul icin efkar vakti
 5. 5.
  (bkz: halil güneşli)
  1 ... sara nobetcisi
 6. 6.
  şemsi inkaya'nın genç dimağlar üzerine kabus gibi çöktüğü dizi. *
  1 ... one after 909
 7. 7.
  üvey baba halil'in devamlı; 'semihaaa,ramiaaa' diye bağırmasıyla hafızamda yer eden korkunç dizi.
  2 ... illetyus
 8. 8.
  damar dizilerin ekollerinden. halil güneşli isimli ultra kötü adamın başrolde olduğu, küçük yetim bir kızın bir aileye verilmesiyle acı, üzüntü, buhran dolu bölümler. kanımca bu dizinin sevilmesinde en büyük etken hayata karşı tutunmaya çalışan insanların en gerçekçi şekilde ekrana yansımasıdır. şemsi inkaya`nın bugünkü haklı şöhreti olan kötü adam tiplemesinin başarıyla çizildiğini de belirtelim ayrıca.
  1 ... sex files
 9. 9.
  şemsi inkayanın yıllarca filmlerde ara rollerde oynadıktan sonra başrolde gerçek yetenegini sergiledigi uzun soluklu star dizisi.fakirligin sefaletin insan ruhunu nasıl yozlaştırıdıgını gosteren bir diziydi.2002 de sona ermiştir.
  ... megajardel
 10. 10.
  Sadece bir kitap ve ondan uyarlama bir dizi ismi değildir. Hayatın bazı kişilerin önüne koyduğu ve o kişilerin hayır diye geri çeviremediği olay. Üzücüdür genelde.
  ... acz ve fakr