1. 1.
    Aramıza yeni katılmış on ikinci nesil yazar bacım.

Öyle bi sevgi duyuyorum ki kendisine; böyle alıp yanaklarını sıkmak, hunharca dedikodu yapmak, Birlikte gratiste standları yağmalamak, kasa sırasında varislerimiz çıkana dek beklemek, kollarımıza çılgınlar gibi ruj swatchleri yapmak istiyorum çok şey mi istiyorum?!

Canım bacımkomkom.
    utopia woman
    7 -4 ... essy
  2. 2.
    kankisi sonunda yazar oldu xd.
    1 ... ssoren
  3. 3.
    kimin feyki olduğu ilk dakikada belli olan kişi.
    2 -1 ... neden hagi
  4. 4.
    Ingilizcem doğruysa hoş gelmiş hanım yazar.

Anime izliyorsa duble duble hoş gelmiş.
    2 -1 ... kitsune youkai
  5. 5.
    melaba canım sen onları takma. gayet güzel yazıyorsun. okudum yazdıklarını çok hoşuma gitti.

bu arada berkay ben.
    2 ... narcissistic
  6. 6.
    sempatik, pozitif bir yazardır. severek takip ederim yazdıklarını.
    1 -2 ... fastest man alive
  7. 7.
    eski sevgilim sandığım yazar.
    1 ... akakiy akakievic
  8. 8.
    Anlattığı sebeplerden dolayı çaylak yapılmış yazar.
    Buraya taşımak istedim. Tepki koyar mısınız bilmiyorum. Ya da bunu buraya taşıdığım için aynı sonuç ile ben de karşılaşır mıyım? Olabilir. Ama umrumda değil. Şuraya kafa dağıtmak için giriyoruz, olacak iş mi bunlar!. Herkes gördüğünü biliyor ama konuşmuyor. 4 aydır burdayım. Bu gerçek ise daha da durmam burda. Yazarın beyanını esas alarak yazdım bunları. Detaylara hakim değilim. Yalnızca kendisiyle 2 günlük bir sohbetimiz oldu. Samimiyetine inanarak taşıyorum buraya.

utopia woman
    14 -4 ... solus auctor petrus
  9. 9.
    Normalde popcorn alırdım Fakat bu sistematik taciz çok canımı sıktı.

Umarım yanlış anlaşılmadır.

Farkında olmadan o kadar yazar o kadar çok suç işliyor ki sözlükte, olaylar patlak verince alınıyor önlemi.

Ben umursamam,o umursamaz,ama biri şikayetçi olur elbet.Dikkat etmek laZım.
    3 -2 ... kitsune youkai
  10. 10.
    hmm aslında geçtiğimiz günlerde bana hakaret etmişti utopia. ben de onu şikayet ettim. belki de benim yüzümden çaylak oldu. bilmiyorum. çaylak olma sebebinin ekran görüntüsünü atarsa işin boyutunu öğreniriz.
    ha, bu arada "bunu okuyan modlar! hepiniz topsunuz olm!"
    2 -2 ... bay polar