1. 1.
    Aramıza yeni katılmış on ikinci nesil yazar bacım.

Öyle bi sevgi duyuyorum ki kendisine; böyle alıp yanaklarını sıkmak, hunharca dedikodu yapmak, Birlikte gratiste standları yağmalamak, kasa sırasında varislerimiz çıkana dek beklemek, kollarımıza çılgınlar gibi ruj swatchleri yapmak istiyorum çok şey mi istiyorum?!

Canım bacımkomkom.
    utopia woman
    7 -4 ... essy
  2. 2.
    kankisi sonunda yazar oldu xd.
    1 ... ssoren
  3. 3.
    kimin feyki olduğu ilk dakikada belli olan kişi.
    2 -1 ... neden hagi
  4. 4.
    sempatik, pozitif bir yazardır. severek takip ederim yazdıklarını.
    1 -2 ... fastest man alive
  5. 5.
    eski sevgilim sandığım yazar.
    1 ... akakiy akakievic
  6. 6.
    Anlattığı sebeplerden dolayı çaylak yapılmış yazar.
    Buraya taşımak istedim. Tepki koyar mısınız bilmiyorum. Ya da bunu buraya taşıdığım için aynı sonuç ile ben de karşılaşır mıyım? Olabilir. Ama umrumda değil. Şuraya kafa dağıtmak için giriyoruz, olacak iş mi bunlar!. Herkes gördüğünü biliyor ama konuşmuyor. 4 aydır burdayım. Bu gerçek ise daha da durmam burda. Yazarın beyanını esas alarak yazdım bunları. Detaylara hakim değilim. Yalnızca kendisiyle 2 günlük bir sohbetimiz oldu. Samimiyetine inanarak taşıyorum buraya.

utopia woman
    14 -4 ... solus auctor petrus
  7. 7.
    hmm aslında geçtiğimiz günlerde bana hakaret etmişti utopia. ben de onu şikayet ettim. belki de benim yüzümden çaylak oldu. bilmiyorum. çaylak olma sebebinin ekran görüntüsünü atarsa işin boyutunu öğreniriz.
    ha, bu arada "bunu okuyan modlar! hepiniz topsunuz olm!"
    2 -2 ... bay polar
  8. 8.
    Sözlüğü babasının mekanı belleyen, iki mod tanıdığı veya yetkilere sahip oldu diye kendini bi halt sanan, dahası başkalarını taciz boyutunda rahatsız eden manyakları göstermiştir. Umarım gereken yapılır.
    10 -3 ... essy
  9. 9.
    ben buraya geldim geleli tekrarlanan suçlamalardan birini yinelemiş yazar.

hep söylüyorum, yine söyleyeyim; burada fazla arkadaş canlısı olmayın ve mesafenizi bilin.

yani kimseye cevap vermeyin, kimseyi adam yerine koymayın demiyorum elbette ama bazılarınız o kadar saldırgan ki gerçekten "ölümüne kişnemek" deyimini ifa ediyor.

herkese yazıyor, herkese cevap veriyor, herkese karşı anında gardını indirip 40 yıllık ahbapmış gibi yakınlık kuruyor vs.

ille de arkadaş olacağım diyorsanız insanları önce ölçüp tartın, ona göre kurun arkadaşlıklarınızı.

neyse;

ders olsun diyelim.

edit: hırsızın hiç mi suçu yok? hırsızın amk size bir şey olmasın demek istiyorum ben. çaylaklıklık, silik olmak vs. bunlar ufak tefek şeyler. kimlerin başına neler geldi burada.
    8 -2 ... lucius vorenuss
  10. 10.
    Lan rezilliğe bakar mısın ya.
    Buralar artık durulmaz yerler oldu
    Gerçek hayatın yıkıkları burada moderatör diye falan ahkam kesmeye kalkıyor ya.
    Komiksiniz.
    Gideceğim bu gidişle ben buralardan.
    4 ... baybolla