bugün

bir adet yedinci nesil yazar.
hala farkedilmeyen yazar.
editliyorum çünkü böyle bi yazar için çok basit oldu geçen entry, cesaretli bi yazar kendisine selam bayramınıda kutlarım.
farkedilmek için kampanya başlatan yazar.
(bkz: hadi iyisin yine)
(#12979256) populist yazar.
55 doğumlu, veya 55 yaşında yazardır.
nick altını çok seven yazardır.
aylardır yazar olan, fakat bugün kampanya başlatana kadar nickaltında sadece 2 entry olan yazardır. nick altındaki ilk iki entry sahibini de kutsayan yazardır ayrıca.
kayserili veya yahudi olduğunu düşündüğüm yazar.işi iyi biliyor.*
muhtemelen samsunlu fakat ataları kayserili olan yazar.
pek iyi pek güzelimizi vermezse afaroz edilecek yazardır.
sözlüğe farklı bir tad, yeni bir renk getirmiş, anadolu'nun bağrından kopmuş kardeşimizdir. olaylara materyalist yaklaşımı ise gözlerden kaçmamaktadır.
kampanyası işe yarayan yazar.şimdiden 16 oldu bile. (bkz: hayrını gör) nesildaşımmış da aynı zamanda.
bayram günü insanların iyi temennilerini kazanca çevirebilmiş yazar. yanlış anlaşılmasın, hoş bir meziyet.
hakkında bu kadar entry girilince troll sandığım. neyse ki değilmiş. iyi niyetli bir yazar kardeşimizmiş.
yeni yeni farkeldilen yazar.
(bkz: ay ben gülerim)
(bkz: emeğe saygı diyen yazar)
muhtemelen samsun lu olduğunu düşündüğüm yazar.
ben buraya bu entryi girince mutlu mu olacaksın acaba?
ayrıca, karma delisi değilim. "-" olarak oylarsan makbule geçer.
baskalarinin dusuncelerinin kendisini icin ne kadar onemli oldugunu yaptigi kampanyadan anladigim yedinci nesil yazar.
özendiği şey üzerine sözlük yazarları tarafından rencide edilen bir yazarımızdır.
samsun lu olduğunu düşündüğüm bir kardeştir.
bence samsunlu abi . evet, 55 in başka anlamı olamaz. kampanyacı bi arkadaş bi de. evet.
sözlüğün pazarlama uzmanıdır.
yeni kampanyalar bekliyoruz.
allah benim için ettiğin duaları kabul etsin.