bugün

Logosu bu hızla büyümeye devam ederse ürünlerin yanında logo yerine at verecekleri marka.
sahtesini alarak kızları kendime hayran bıraktığım marka. gerçeğini alsam demek ki neler olucak ahaha şaka lan sahtesini bile alamıyorum param yok iddaa da tutmadı evet.
2 senedir giyinmediğim marka aynı tshirt ün 10 çeşit rengi var saçma farklı farklı modeller yapsanıza onun yerine artık pek tercih edilmeyen marka yeni keşfedilen zamanlarda her 10 kişiden 9 unda vardı ama millet hevesini aldı artık giymiyo.
Kalitesini beğenmediğim kesimini de yaşlı bulduğum markadır. Görmemiş insanlar çok kullanıyor.
hazin bir şekilde artık tercih edilmeyen marka. dandikleşti. sonra pazarlara düştü. şimdi apaçiler giyiyor. yazık oldu. ama çok da pahalıydı.
3-5 t-shirt, 3-5 kazak, 3-5 de gömleğini alarak 10 yıl boyunca modasını takip edebileceğiniz marka. affedersiniz aynı bokun kahverengisini bile değil, aynısını üretiyor adamlar.
hiç bir zaman doğru dürüst bir halt üretmemiştir bu ve bunun gibi çakma markaları ululayan görgüsüz orta sınıfın amına koyayım.
klasik tişörtleri hala giyilen marka.

zaten klasikçileri vardır bu markanın... rengi solsa da giyer. ben de öyleyim... yaz başında iki tane aldım sade, şık.. yeter.
Büyük ihtimalle lcw den de facto dan giyinen insanların eleştirilerine maruz kalan ünlü bir markadır. Us polo rahattır, şıktır, bazı ürünlerinde amblem aşırı derece vurgulanması eleştiriye aÇıktır, ama hem renkleriyle, hem ürünün kalitesiyle, hem de 1 yıllık garantisiyle orta halli bir Türk vatandaşının yılda 3 4 kere uğrayıp bir şeyler alması gereken bir markadır. Yok bunun aslı ralphmiş falan, tabi ki o kadar paramız olsa onu da giyeriz ama bu da us Poloyu kötü yapmaz.. Triko dan ve t shirtlerden bahsediyorum, ayakkabıları büyük ihtimalle Türkiye de yapılıp arma yapıştırılıp satılıyor, us polo 39 liraya ayakkabı satar mı lan?? Bizim Türkiye deli distribütörün ibinalığıdır o.
tsirtleri gerçekten 60 lirayı hak ediyor.Hiç bir markada bulamadığım kaliteyi sunuyor bana. He bide polo ayakkabı markası değildir yani ayakkabılarının ucuz olması normaldir. Ayrıca polo da 49 lirayada ayakkabı var 229 lirayada.
kalitesini koruyamayan marka. bir lc waikiki bir defacto bir koton ne ise artık us polo assn odur. tabi polo garage ayrı tutulmalıdır.
yakında lc waikiki ye dönecek olan marka. sanırım en çok sahtesi yapıan markalardan biri.
bayramlık alışverişin vazgeçilmez markasıdır.
çakma ürünleriin orijinalinden daha güzel olduğu osuruktan markacık.
hep ayni konseptten giden marka. burdan giyinmek icin uzun boylu, genis omuzlu ayni zamanda felaket yakisikli olmalisiniz yoksa ustunuzde cok sahte durur. ehem ehem herkese yakismaz yani.
Bir lc waikiki değildir, lacoste asla değildir. Lc waikiki her kesimden insana hitap eden, herkesin üstünde görebileceğimiz türden bir markamsı. Lacoste'u ise herkesin üzerinde göremezsiniz zira pahalıdır. Geçen gün bot almak için girmiştim çokta ahım şahım olmayan bir ayakkabıya dört yüz lira dediler. Us polo ise ikisinin arasına sıkışmış bir markadır, lc waikiki gibi halktan bir marka olmayı beceremez ama lacoste gibi kaliteli de değildir, üstelik ergenlerin uğrak noktası haline gelmiştir. Sade, polo yaka tişörtleri dışında güzel olan hiçbir şeyi yoktur, her sezon aynı ürünleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyarlar, logosunun her geçen gün büyüyerek iticileşmesi de cabasıdır.
bu markanın tek iyi noktası logosu geri kalanı 5 para etmez gibi bence .
mesela gider indirim dışı sezonda bir ürününe 100+ para verirsiniz -ki indirimde bu ürün 40 liraya kadar düşecektir- 1 sezon giyersiniz . yine bu marka tişört yapmayı bilmez , tasarım özürlüdür , yaptığı tişörtler bazen o kadar leş olabiliyor ki soğuyorum cidden lan . ama dediğim gibi basit ve sadece logosunu koyduğu işler estetik açıdan düzgün oluyor . aşırıya kaçmadıkları basit logoyu koyup geçtikleri sade şeyleri üretmeye devam ettikleri sürece almaya devam edeceğim .
geçen hatuna balon mont aldım burdan.. ne zevkli adamım ya.. ben bile aşık oldum monta amk..
Unıted States Polo Association.
Modelinden ziyade arması için tercih edilen marka.
Bok gibi markadır Afedersin. Mavi bile daha uzun ömürlü ürünlere sahip amk.
bok gibi bir markadır kendisi. Ürünlerinin slim fitleri bile şişmanlar için yapılmış.
pologarage'ın outleti.
gömlekleri kalite olan marka. ama tişörtleri de kötü değil hani, basit tek renk ve küçük logolu tişörtleri bayağı hoş yani.
mağazaya girdiğinizde renk karmaşasına uğruyorsanız (bkz: siz eşittir ben).