bugün

entry'ler (78)

kadın herkesin içinde kahkaha atmayacak

kadın dediğin kahkaha atacağı zaman konya ovasına çıkıp, kimse olmadığından emin olunca kahkaha atar. o da kısık sesle yani.

yazarların şu anda bulundukları yerin fotoğrafı

tatil yok!!

http://galeri12.uludagsoz...erin-fotografi_656225.jpg

kürtaj olmuş bir kızla evlenmek

alllah mutlu mesut etsin evliliğidir. o kadın ne harika bir insandır ki sevdiceğine dürüsttür. o adam ne harika bir adamdır ki sevdiği kadına sahip çıkmıştır. maşallah lan size.

şiirlerin en can alıcı mısraları

Gün, senden ışık alsa da bir renge bürünse;

Ay, secde edip çehrene, yerlerde sürünse;

Herşey silinip kayboluyorken nazarımdan,

Yalnız o yeşil gözlerinin nuru görünse...

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!

7 gün 24 saat sevgiliyi düşünmek

8 gün sevgiliyi düşünmeye tekabül eder.

evlenilecek kadında aranan özellikler

haddini bilmesi ve kendini güzellik ve kukudan ibaret görmemesidir.

charles bukowski

Bir kadın olarak doğmuş olsaydım,kesinlikle orospu olurdum.Erkek olduğum için sürekli kadınları arzuladım,ne kadar aşağılardaysan o kadar iyidir:buna rağmen kadınlar-iyi kadınlar-beni korkuttu çünkü onlar ruhunuzu ele geçirmek isterler sonunda,peki o zaman ne kalırdı benden geriye korumak isteyeceğim?Açıkçası fahişeleri düşmüş kadınları arzu ettim,çünkü ölüdür onlar ve serttirler,sizden bir şey beklemezler.Çekip gittikleri zaman hiçbir şey kaybetmezsiniz.Öte yandan bütün bunaltıcı bedellerine rağmen yumuşak,iyi kadınlara da hasret çektim.iki türlüde kaybettim.Güçlü bir adam her ikisinden de vazgeçerdi.Ben güçlü değildim.Böylece kadınlarla,kadın düşüncesiyle uğraştım durdum.

bacaklarını topla

dangalaklıkta sınır tanımayan, kıllı bacaklarını ince çorabıyla veya taytıyla örtmeği yeğleyen,

''offfff herqs bni taciz etmeq ıstıyaooouu....qırolar, barzolar '' triplerinden bir türlü kendini ve ufacık beynini alıkoyamamış,

gözgöze temasla bile götü kalkabilen, yurdum hatun kişisinin herzamanki gibi kendini nimetten sayması ve bu da yetmezmiş gibi bunu bir kampanya haline getirmesi durumudur.

kars

enfes tarihi dokuya sahip şehir. sevdim daha da seveceğim. ah biraz da sosyal hayatı olsa.

eski sevgiliyi aramak

dangalaklıktır.

kendi kendine yetemeyen aciz bünyelerin yapacağı iş budur. evet efendim acizlik.

kendinle mutlu olamıyorsun sen. sen bir hiçsin bu dünyada. karasinekler bile günlerini doldurmak için bir meşgale buluyor ama sen bulamıyorsun.

işyerinde çalışan onca iş arkadaşın gece evine giderken kafasında şunu şunu yapacağım diyor ama sen diyemiyorsun.

neden biliyor musun? sen o sevgili ile birlikteyken bir hiç oldun. daha önce yapmaktan keyif aldığın onca yaptığın uğraşlardan vazgeçtin onla birlikteyken.

seni sen yapan bir çok vasfından aylarca uzak kaldın sen. konuşman bile değişti lan. artık sen diye bişey yok ki zibidi.

sonra ne yaptın ayrıldınız demi... yoksa şimdi bu durum sana ağır mı geliyor.

çok güzel bi laf var arkadaşım. yiyemeğeceğin * altına yatmayacaksın kardeşim. ya da

yiyemeğeceğin * kaşıklamayacaksın. artık sen hangisini seçersen.

şimdi bekle ki arasın. ya da arasan mı aramasan mı acaba değil mi.

kim için? '' yhaaaa ufff şuan çoook işoooom vaarrr... sonra qonuşsaq yhaaa... '' diyecek, beyinden yoksun, yaratıcılıktan yoksun, bu dünyadaki tek vasfı, o da allah' ın vergisi olan güzel görünmek olan yararsız bir tüketici için.

başka işin mi yok lan bu dünyada. evet biliyorum yok.

çünkü sen artık dünyanın oksijen rezervini tüketmekten başka bi işe yaramayan, acınası bi yaratıksın.

erken boşalma sorununa çözüm önerileri

(bkz: prozac)

yan tesiri boşalmada gecikme... artık sen buna tesir mi dersin, yan tesir mi dersin bilemem. ne güzel yan etki lan bu.

tayt giyen sözlük kızı

zamanında taytın çok ekmeğini yemiş, ama artık demode olan kızdır.

ha bu arada hala taytla ucuzlaşan kızlar var mı??

tomadan kaçanlara kovayla su dökmek

biber gazı yerine de osuracak olan masum teyzeciktir.

basit erkeklerin yalnız olması

yüzüme bir tokat indi gece gece...

ölsem kim üzülür

666 kişi ağlar ardımdan.

kız arkadaşım hayata küser bileklerini keser ardımdan o da gelir.

en yakın arkadaşım da acısından ince hastalığa düşer.

masama çiçek konur.

cenazeme siyah çelenk gelir, tabutumu götürlerken de alkışlarlar...

çünkü aşırı seviliyorum ben ya. çok sosyalim. girdiğim her ortamda hemen dikkat çeker, konuşmamla insanları etkilerim hemen. patronum

bana bayılır. sürekli övgü dolu sözler söyler. insanlar çok zeki ve farklı olduğumu düşünürler.

sırf bu yüzden ben ölünce arkamdan çok fazla kişi üzülecek ve eminim yıllarca unutulmayacağım. çünkü en benim. en yakışıklı en

çekici en harika insan benim.

şu ego yok mu ego. insanlar ölürken bile özel hissedilmek istiyor. ulan ölüyosun lan. yoksun artık. zebaniler * sen hala kendini özel hissetmek istiyosun. yazık lan size.

göz kanlanmasını gidermenin yolları

(bkz: netildex damla)

kemalistlere bir söz

sizler yağmuru beklemezsiniz, taşıyacak tarlanız yoktur.

sayınız azaldı artık, eskisi kadar çok sesiniz çıkmıyor. eskisi kadar güçlü değilsiniz artık.

makam mevki, müdürlük falan sizler için hayal... çok paralı bi işe ''yerleştirilmek'' sizin gibi kişiler için imkansız.

çıkarlarınızın peşinden koşmazsınız. bu uğurda kaybedecek olsanız bile ve aslında bunu bile bile, inandığınız davadan vazgeçmeyecek kadar sağlam düşünceli, sağlam karakterli adamlarsınız. iyi ki varsınız.

not: kemalist değilim.

hüseyin nihal atsız ın sanki biraz şey olması

mert.

pasta değil, ekmek adamı.

charles bukowski

"Hiç yalnız hissetmedim kendimi. Bir odada tek başıma kaldım, intiharın eşiğinde.

Kendimi çok kötü hissettiğim oldu, ama hiçbir zaman birinin odaya girip kendimi

daha iyi hissetmemi sağlayacağını düşünmedim ya da birkaç kişinin. Başka bir deyişle,

yalnızlık beni hiçbir zaman rahatsız etmemiştir, çünkü yalnız kalmaya doyamam. Ben

kendimi insan dolu bir odada ya da tezahürat yapan seyircilerle dolu bir tribünde en

yalnız hissederim. Ibsen’den bir alıntı yapacağım: “En güçlü insanlar genellikle

yalnızdır.” Hiçbir zaman içimden, “şuh bir sarışın içeri girip beni düzecek,

taşaklarımı ovacak ve kendimi daha iyi hissedeceğim,” diye geçirmedim. Hayır, onun

hiçbir yararı olmaz. insanları bilirsin, “Hey, Cuma akşamı, ne yapacağız? Burda kös kös

oturacak mıyız?” Evet, kesinlikle. Çünkü yok dışarıda bir şey. Aptallık sadece. Aptal

insanlarla fingirdeyen aptal insanlar. Geceye koşa koşa çıkmak gibi bir ihtiyaç içinde

olmadım hiçbir zaman. Barlarda gizlendim, çünkü fabrikalarda gizlenmek istemiyordum.

Hepsi bu. Milyonlarca insan adına özür dilerim, ama ben kendimi hiçbir zaman yalnız

hissetmedim. Kendimden hoşnutum. Bildiğim en iyi eğlence kendimim.”

Charles Bukowski -

x ışını denildiğinde akla gelen ilk şey

gebeliktir heralde.