bugün

Atatürkçü ve izmirli olur..
kendisini tanımam etmem konuşmuşluğum bile yok. sözüm türk halkının iki yüzlülüğünedir. toplumda ne kadar ahlakcılık oynayıp, politik doğruculuk taslayan insan varsa özlerinde en ahlaksız kitledir. kız arkadaşımı esenler otogarından uğurlarken üzüntüyle dudaklarından öpmüştüm kızın gözyaşları dudaklarımıza akıyordu. oradan dayının biri laf attı tabi o sinirle kavga falan ettim zor zaptettiler.

sonra oradan bir adam bu herifin aslında çok ahlaksız olduğunu, karısını aldattığını, geneleve falan gittiğini söylemişti.

özetle ahlak rolüne bürünenler mutluluğu, aşkı falan kıskanan insanlardır.
başlıkta kıza sallayanların alayı bu kızla evlenmek için varını yoğunu verir. bizim millet böyledir. toplum içinde ahlak bekçisi, özelde kazanova mk. neyse upsun g*tüne koyayım, bana bişi olmasın.
Alagavattır.
buradan olmayacağı kesindir...
gavat lütfen.
Bir bıkmadınız şu lohusa memeli çöp hesapları yağlamaktan.
Gavat mavat iyi meme emükleyecek kişidir.
Siz burda hakkında haybeye çenenizi yorarken o benim çenemi sikiyle yoracak alfa adamdır.

Ötünüz.
Ancak hollandada olabilir.

Çünkü erkek erkeğe evlilik orada yasaldır.

Ve Çünkü ups boobss kelli felli bir Harun abidir...
Muhtemelen Daha en başında yalanlarla sevdiği kadın tarafından kandırılacak olan bir masumdur.

Yok kız herşeyi dürüstçe söylediği halde yine de kocası olmayı kabul ediyorsa vallahi ne olduğunu söylemeye dilim varmayacak. Terbiyem müsade etmez zira.

Düşünsenize sözlükte meme şov yaptığını filan anlatıyor adam da.

+ ahahahaha ilahi zeynebcigim, ne alem kızsın sen. Şaka mısın ya, seni çılgın, demek sen, ahahahahahaha!

Ulan arkadaş dünya çok başka bir yer oldu. Vallahi insan hayret ediyor.
Benim bu kızla sirf bu sebepten aram açıldi. Böyle yazarlık yapmaya devam edecek olursan bir sözlük arkadaşını kaybetmiş olursun dedim. Ve yollarımız ayrıldı. Ne destek çıkarım, ne açık oylarım.
ismi ups fuckss falan olur herhalde.
Hakkında bu da dahil 141 entry girilen kişidir.
Ulan koca Başbakan Tansu çiller'in kocası Hakkında bile bu kadar entry girilmemiştir.
ups kari deil olum bende zamaninda ayni taktigi denemistim troll o troll. ami falan yok yani.
dünyada cenneti yaşayacak erkektir. allah herkese böyle bir kadın nasip etsin.
boynuzludur. sokakta kafasına boynuz takıp gezse yeridir. yılın gavatıdır.
görsel
Hallice. idare etsin artık.*
görsel
(bkz: geyik)
Neden bizi ilgilendirdiğini bir türlü anlamadığım herhangi bir kocadır.

Boynuzları bizi mi gıdıklıyor?
yok yani kocası olacak kişi de manastırdan çıkacağı için büyük sorun olur bence..
Boobs bebeğim bakiredir kesin..o gösterip vermemekten sevk alıyor..aşırı asexual değilse ben de bişey bilmiyorum..
Karısının ulu sözlükte memelerini paylaştıgından hiçbir zaman haberi olmayacak talihsiz kocadır.

Ups pups gitti de yancılari hala burada. Kızdan çok kızın peşindeki aptallar alinganlık gosteriyor biz bunlari yazınca.
allahın seçtiği özel insandır.
ilik gibi bir kadına sahip olacak erkektir. Baya şanslıdır. Kızlar bozulmasın maalesef böyle.