1. 1.
  single playerda bile botlarla multi player tipinde oynanan fps oyun. death match, capture the flag, domination, last man standing, assault gibi modları vardır ve hepsi ayrı zevklidir. ülkemizde fazla tanınmamış olmasına rağmen çok kaliteli bir oyundur. oyunun bir sonraki sürümü unreal tournament 2003 ise tam manasıyla quake taklidi olup çıkmış, eski utcileri üzmüşse de unreal tournament 2004 eski utcilerin gönlünü almıştır. özellikle araç kullanılan mod * ve eski haritaların bazılarının yer alması oyunu cazip kılar.
  not: unreal tornament unreal; unreal tournament 2003 ile 2004 ise unreal 2 oyun motoruyla yapılmıştır.
  2 ... kekistanlihobbit
 2. 2.
  oynamaktan hiçbir zaman sıkılmadığım, başına geçtiğim zaman saatlerce * oynayabildiğim oyun. death match'te "pressure" * bölümü vardı. o odaya düşman takımın adamının geçmesini bekleyip basınç düğmesine basarak içerdeki düşmanı öldürmeye bayılırıdm. oyunun son bölümünde ise "xan" diye bir adamla savaşıyorsunuz ve o adamı yenmek oyunu oraya kadar getirmeye bedel bir olay.
  1 ... peygamber devesi
 3. 3.
  quake 3den katkat üstün bir oyundur. ve denilen adam xan namı değer ihsan abi hakikaten psikopattır. eksiye düşse bile yine oyunu kazanması muhtemeldir. son adam olarak gerektiğinden fazla güçlü bir karekterdir. ilk oynadığınızda bir uzay gemisi düşünün ve sadece siz ve xan abi korku filmi gibidir. energy bandını alırsınız görünmezlik bandını alırsınız bütün can tüplerini alırsınız maksimum seviyeye gelmişsinizdir ama xan abi size bir dalar parçalanan vücudunuzdan dolayı kamera sapıtır.

  ama muhteşemdir. mesela quake 3 ü bir gecede bitirip silebilirsiniz ama unreal için bu durum geçerli değildir. aylarca hatta format atana kadar (buna bilgisayar dilinde bir ömür denilebilir) bilgisayarınızda durur. bayrak kapmaca, kale savunma gibi bölümleri vardır. toplam 5-6 bölüm vardır.*

  kurgulanması, bölümleri, karekterleri bakımından sağlam fps oyunlarındandır.

  (bkz: olsa da oynasak)
  2 ... naytro
 4. 4.
  ilk cıkandaki tat hiçbirinde yoktu...Sniper KuLLanmak cok zevkLidir ayrıca.
  2 ... kinqtufan
 5. 5.
  1999 yılında çıkan ilk unreal tournament oyununu şu anda bile binden fazla oyuncu internet üzerinden online oynamaktadır. çeşitli bölümlerde diğer rakiplere karşı mücadele edilen fps oyunudur.
  1 ... endemik pandemi
 6. 6.
  bir zamanlar internet kafe gençliğinin multi player oynadığı çılgın oyun. az oynamadık hele o art arda öldürdüğünüz adamlardan sonra gelen bir ses vardır çok fena gaza getirir adamı..
  1 ... pamuk proton ve 7 elektron
 7. 7.
  çok tehlikelidir.

  http://alkislarlayasiyoru...2448/manyak-alaman-bebesi
  ... der meister
 8. 8.
  bir çok haritası bulunan genel itibariyle uzayda bir uzay gemisi içerisinde geçen boy boy, çeşit çeşit, silahlara sahip, quake 3e benzeyen lakin daha müthiş efektlere ve alet edevata sahip türünün en iyilerinden bir adet fps oyunu. ayrıca oyun size deathmatch, capture the flag, team deathmatch, gibi seçenekler de sunmakta.
  lakin tüm sürümlerini oynadıktan sonra ismini hatırlamadığım son sürümünü alaraktan oynamamla birlikte fps mantığından farklı olarak kaliteden yoksun bir doom 3 oynadığımı düşünmemle birlikte ilerlemeli olaraktan koca koca uzay yaratıklarıyla savaşmaktan tiksinip kendisini rafa kaldırmışımdır.
  ... zahiri
 9. 9.
  kaybettiğinizde hile yaptığını iddia edebilceğiniz biri olmayan oyun türüdür.
  1 ... poliana
 10. 10.
  Bitmek bilmeyen fps. 3 sürümü ile piyasada. Titan pack denilen 1 gblık hayvani bir ek paketi var. toplam 700 mb lık güncellemeleri var. Oyunun kendisi 7 gb. Toplam 10 gb a maloluyor size.

  Ve karşınızda unreal tournament 3.

  Sniperla ateş edince çıkan ses orgazm eder adamı. HeadShot. Frag sesleri inanılmaz derecede gazdır. Koşarken 3 lü bir füze ile 4 adamı öldürdüğünüzde kendinizi bir rambo zannedersiniz.

  redeemer diye bir silah var ki evlere şenlik. mutlaka kullanılmalı bir kere. Tabi bir de link gun var.

  oynayın oynatın.
  3 ... pcmuhendisi