bugün

1983 yılında istanbul doğumludur. Tasarımcı, stil danışmanı ve modeldir..

2002 yılında Diesel'den ayrılıp birkaç arkadaşıyla bir street fashion marka kurdu. Oldukça hızlı büyüdüler ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat yaptılar. Fakat 1.5 yıl önce hisselerini devredip, dinlenme ve birçok şeyden uzaklaşma kararı aldı. Şimdilerde kendine ait bir markanın alt yapısını hazırlıyor.

dövmeleriyle de ünlüdür. ilk dövmesini 17 yaşında yaptırmış, bilmem kaç tane kelebek dövmesi varmış falan filan..

bundan size ne dimi ? hani belki yakında hayran kitlesi artar diye söylemek istedim.
hayran kitlesinde ve yaptığı işlerde zamanla artış olmuştur.

işin magazinsel boyutu içinse yıllardır birlikte olduğu simay bülbül' den sonra naz elmas' la sevgili olmuş. mutluluklar diliyoruz.
cok yakisiklidir, dövmeleri bir harikadir, yerli david beckhamdir.
ya arkadaş bu adamın hangi fotoğrafını görsem yorumlara şaşırıyorum.yok stilmiş yok tarzı harikaymış yok yakışıklıymış yok karizmatikmiş.arkadaş adam dövmeden görünmüyor ki! kıyafetlerine bakıyorum,renk renk giyiniyor.e zaten renklisin dövmelerden,bi de renkli giyiniyorsun...kıyafetlerine bakıyorum,bi tek pantolon paçaları dar değil,geri kalan tüm özellikler,pantolon paçalarını ölümüne darlatan familyadan...eğer hatunların bittikleri tarz bu tarzsa biz almayalım arkadaş!gitsinler umut beye...gerçi kendi mutluysa bana ne amk?
ekici arkadaşımız. tanımıyorum tanımak istemiyorum yazılanlarıda okumadım zaten.
Önceki gün nişantaşı cookshop da gördüğüm ve beğenenlere hak verdiğim adamcağız. instagramınfa oldukça yaşlı ve şişko görünüyor ama yüz yüze cidden iyiymiş. Sevgilisinden kurtulmasını öneririm.
Fotojenik ve yakışıklı sanırım tek meziyetleri bunlar. Ha birde dövmeleri var.
Bu tağz benim jüğisi.
yıllar yıllar önce, en az bi 7 yıl önce, taksimde tünel tarafında sokakta otururken bu arkadaş geçti önümden, kahverengi deri ceket, boynunda dövme, ağzında sigara ile, erkek halimle 'çüş' dedim, brad pitt gibi adamdı hakkaten. Sonra bir sene önce kadar bir röportaj işi çıktı, beraber çekime gittiğimiz arkadaşlara ballandıra ballandıra anlattım bu abiyi, ** tabi yıllar içinde kilo almış, çökmüş falan ama gene yakışıklıydı, konuşunca yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam, jordan'ın boş smaç kaçırması gibi bir andı (https://www.youtube.com/watch?v=TGbe_ewotVg). bu adama hayran bir kızın da başına muhakkak benzer birşey gelmiştir. Sempatik, sıcak kanlı birisi ama onu da ekliyim.
r ve l harflerini söyleyemeyen yakışıklı, sempatik, işinde iyi ve sevgilisini taparcasına seven bir adam.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.