bugün

1983 yılında istanbul doğumludur. Tasarımcı, stil danışmanı ve modeldir..

2002 yılında Diesel'den ayrılıp birkaç arkadaşıyla bir street fashion marka kurdu. Oldukça hızlı büyüdüler ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat yaptılar. Fakat 1.5 yıl önce hisselerini devredip, dinlenme ve birçok şeyden uzaklaşma kararı aldı. Şimdilerde kendine ait bir markanın alt yapısını hazırlıyor.

dövmeleriyle de ünlüdür. ilk dövmesini 17 yaşında yaptırmış, bilmem kaç tane kelebek dövmesi varmış falan filan..

bundan size ne dimi ? hani belki yakında hayran kitlesi artar diye söylemek istedim.
hayran kitlesinde ve yaptığı işlerde zamanla artış olmuştur.

işin magazinsel boyutu içinse yıllardır birlikte olduğu simay bülbül' den sonra naz elmas' la sevgili olmuş. mutluluklar diliyoruz.
cok yakisiklidir, dövmeleri bir harikadir, yerli david beckhamdir.
ya arkadaş bu adamın hangi fotoğrafını görsem yorumlara şaşırıyorum.yok stilmiş yok tarzı harikaymış yok yakışıklıymış yok karizmatikmiş.arkadaş adam dövmeden görünmüyor ki! kıyafetlerine bakıyorum,renk renk giyiniyor.e zaten renklisin dövmelerden,bi de renkli giyiniyorsun...kıyafetlerine bakıyorum,bi tek pantolon paçaları dar değil,geri kalan tüm özellikler,pantolon paçalarını ölümüne darlatan familyadan...eğer hatunların bittikleri tarz bu tarzsa biz almayalım arkadaş!gitsinler umut beye...gerçi kendi mutluysa bana ne amk?
ekici arkadaşımız. tanımıyorum tanımak istemiyorum yazılanlarıda okumadım zaten.
Önceki gün nişantaşı cookshop da gördüğüm ve beğenenlere hak verdiğim adamcağız. instagramınfa oldukça yaşlı ve şişko görünüyor ama yüz yüze cidden iyiymiş. Sevgilisinden kurtulmasını öneririm.
Fotojenik ve yakışıklı sanırım tek meziyetleri bunlar. Ha birde dövmeleri var.
Bu tağz benim jüğisi.
yıllar yıllar önce, en az bi 7 yıl önce, taksimde tünel tarafında sokakta otururken bu arkadaş geçti önümden, kahverengi deri ceket, boynunda dövme, ağzında sigara ile, erkek halimle 'çüş' dedim, brad pitt gibi adamdı hakkaten. Sonra bir sene önce kadar bir röportaj işi çıktı, beraber çekime gittiğimiz arkadaşlara ballandıra ballandıra anlattım bu abiyi, ** tabi yıllar içinde kilo almış, çökmüş falan ama gene yakışıklıydı, konuşunca yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam, jordan'ın boş smaç kaçırması gibi bir andı (https://www.youtube.com/watch?v=TGbe_ewotVg). bu adama hayran bir kızın da başına muhakkak benzer birşey gelmiştir. Sempatik, sıcak kanlı birisi ama onu da ekliyim.
r ve l harflerini söyleyemeyen yakışıklı, sempatik, işinde iyi ve sevgilisini taparcasına seven bir adam.
Genel olarak düşünecek olursak yakışıklı bir arkadaş , ama ben şahsen beğenmiyorum . Bunun yerine orjinalini tercih ederim .
Hayran kitlesi anasının şeyi gibi artmıştır .
Yaklaşık 5 yıl kadar önce, Simay Bülbül ile beraberken Alaçatı Millfest Moda festivalinde görmüştüm kendisini. Simay ile o zaman sevgililerdi,Can Bonomo henüz ünlü bile değildi... Dutlu kahvenin önünde Can Bonomo türkülerini söylerken, elinde birasıyla Simay'ın yanında hakikatten yancı gibi duruyordu. O zaman da stili American Old School, şimdi de. ister istemez o kadar dövme ile dikkat çekiyor zaten herif. Arkadaşlarım dirsek ata ata gösterdiler kendisini bana fakat ne yalan söyleyeyim pek de etkilenemedim. Dedim ya, çok basma kalıp bir tarzdır old school. Neyse, daha sonra işim gereği bu ikiliyi mercek altına alıp, biraz araştırmıştım. Simay gerçekten işinde başarılı, tam bir tasarımcı, elit ve içi dopdolu bir kadın. Muhabbet etme fırsatı bulursanız, gerçekten ilham alabilirsiniz. Ancak Umut Eker için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. (O gün ikisiyle de muhabbet etme fırsatım oldu) Kendisinin aşk minvali altında, Simay bülbülü her anlamda sömürdüğünü düşünüyorum. Bir zamanlar deri yüzük-kemer-aksesuar tasarımı işine daldığında da çok gülmüştüm açıkçası. Diesel tezgahtarlığından çıktıktan sonra, Simay ile tanışmasaydı, bir diğer kankası Didem Soydan gibi modellikten bir adım daha ileri gidemezdi "tasarım" anlamında. Tarkan'a yaptığı stylingte de zaten Simay'ın parmağı var (zaten Tarkan'a değil, arkadaki ekibe styling yaptılar), yoksa Umut Eker olsa olsa "o tarz benim" jürisi olabilir ancak. Kendisi "cool" ve "içi dolu" adam imajı çizmeye çalışmaktan bitkin düşmüş olacakki, o çok dalga geçtiği televizyonun ışıltılı dünyasına bodoslama atlamış ve bence sıçmıştır. Yıllardır boşuna debelendi, tez vakit BBG'ye falan katılsaydı, o kılıkla zaten ilgi toplardı. Yani işte anneannelerin ve ergenlerin izlediği bir programda boyalı resimli çocuk olarak biraz ün yapar, cebine de parasını koyduktan sonra istediği yaşam standartına belki biraz daha yaklaşır. Ancak altı bomboş, tasarımcı olarak adını prestijle duymanız biraz zor. Kısacası pabucumun stylisti diye tanımlayabiliriz umut eker ismini. *
görsel
2 senedir takip ettiğim giyimini en beğendiğim hemcinsim.

Giyinmeyi gerçekten biliyor.
Türkiye’de bu adamdan daha iyi giyinen erkek yok bence.
Giyimini ve tarzını aşırı beğendiğim hemcinsim.
güncel Önemli Başlıklar