Lan açılın 13 senelik kaşarım ben, söz hakkı verin bana! Saksı değilim ben!

Keyfinize bakın, olmuyorsa zorlamayın.

Zall ve saz arkadaşları memnunsa bana ne?
Eski tadının kalmamasına neden olanlar eleştirmez mi bir de, insan kahkaha atıyor. Yetkililer ve modların çoğu ayrı telden çalıyor uzun zamandır bu durum böyle ama eleştirenlerin durumu onlardan daha vahim. Adam çıkmış şu sebepten ayda bilmem kaç kere çaylak oluyorum diyor utanmadan, demek ki formatı siken sensin ama görevini yapmayıp seni silmeyen yetkililer / modlar, hâlâ eleştirmen için fırsat veriyorlar sana. Görüldüğü gibi aksamalar mevcut. Diğer eleştiren bir kaç tipe hiç değinmiyorum bile. 2013ten beri dönem dönem gelip yazdım burada, ilk kez böyle rezil bir kitle görüyorum.
açılan gereksiz başlık. eski tadı da böyleydi. yine tek eliyle yazan ergenler vardı, yine ırkçılık, homofobi, kadın düşmanlığı vardı. pek bir şey değişmedi yani.
Ülkenin eski tadının kalmaması ile doğru orantılıdır...
duyan da burası tatlıcı dükkanıydı sanacak. eskiden kızlara sülük gibi asılanlar, hayattan bezdirenler olurdu şimdi kızlar onların ağzına ediyor. değişen bu.
uludağ sözlük de geçmişteki güzel şeyler gibi değişime yenik düşmüştür artık burda takılmak hiç heyecan vermiyor insana açık ve net.
herkes am peşinde. büyüğe saygı küçüğe sevgi kalmamış .
Neyin eski tadını alabiliyoruz ki? Bırak dağınık kalsın. Peeh
liliith silinip, ups boobs sevgili bulduktan sonra gerçekleşendir.
(bkz: daha beter len)
Eskiden çilekliydi. Evet.
(bkz: Çıkış butonu)

Beğenmeyen gidebilir durumu. Evet.
cok degil pandemi zamaninda bile guzeldi, ne güzel telegram gruplarımız vardi.

simdi o güzel insanlar sosyallesti, organize sanayi bolgesinde yasayan ben yine yalnız.

suna bir sigara yakacagim simdi.

eski dostlarim ozleniyorsunuz.
telegram grubu hala var. isteyene link atarım.
bizden gizli neler yapmışlar yahu, telegram grupları falan...
Eski tadı kalmadı, kabul de her gün sözlükten şikayet edilmesi gerekiyor mu - ki biz de farkındayız. Şikayet etmek bir şeyi değiştiriyor mu ? Hayır.
2006 ekiminde ilk kez üye oldum buraya. Bilgi de vardı, eğlence de vardı, bağlar sıkıydı, her şey ölçülüydü, troller ve şuursuz fanatikler sözlükten topluca, el ele verilerek soğutulurdu, saçma böbrek esprisi yapılmadan farklı şehirlerde zirveler düzenlenirdi. Kabul ediyorum, her şey daha iyiydi.
Ama sözlüğün bugün geldiği noktada tüm yazarların payı vardır. Buna şikayet edip çözüm üretmeyenler de dahildir. Eski günleri özlemek onları geri getirmeyecek. Ama şapkayı önümüze koyarsak yeni güzel günler görebiliriz, zall’ dan yazarlara, yazarlardan çaylaklara herkes hatasını kabul edip sorumluluk almalıdır.
Aydınoğlu serisini 45 e kadar getiren mederasyonun hiç mi suçu yok. Zall istemeseydi böyle olmazdı. Sahibinin bile üzülmediği sözlüğe siz niye üzülüyorsunuz. Yazın geçin, keyfinize bakın.
6. nesilden sonrası gereksizdi dedim dedim dinletemedim.
"Seyretme lan, seyretme dana" diyen Sinan engin misali "yazma lan, yazma dana" diyerek tepkimi gösterdiğim tespit.
Ben 2017 de tanıştım sozlukle, burdan biri sayesinde.hayatımın en güzel yılıydı diyebilirim. Şimdi ne o kaldı, ne de sözlüğün eski tadı.