bugün

Herkesin birbirini tanıdığı köy tadında sözlük şüphesiz.. ne kadar adaletsizlikler troller dangalaklar kol gezsede bu Uludağ köyüne insanı bağlayan bi büyü var aq.. gitmek istedikçe beni kendine daha fazla bağlıyo nomıssızz sjsj..
instagram hesabı neden paylaşım yapmıyor diye sorduran hesaptır en son eylül 2022'de atılmış keşke paylaşım yapılsa.
yeni yetmelerden eski saygın yazarları artık bünyesinde göremediğim, online sözlük platformu.

ne yaptınız oğlum, aynı köpekleri çuvala doldurup da dere kenara attığınız gibi, bu oldschool'ları da mı o şekilde attınız? niye ben bu sözlükte kendimi yabancı hissediyorum?

beni 2016-2017 ulu'sun da falan uyandırın. çimdirin, bir şey yapın amk büne?
Server Error
403
Forbidden
You do not have permission to access this document.

2.sayfaya geçmeye çalışır iken böyle bir hata çıkmıyordu bir kaç ay önce sanırım.

Bozuk sözlük.

Düzeltmedikleri bir sayfa var.
Kukla vardı ne güzel yaziyodu ya, şimdi napiyo acaba
Hofff.
beni mutsuz etmeye başladığı için gidiyorum,
sağlıcakla kalın.
Beni yazar yapmayan sözlük. Olsun böyle hayalet gibi güzel.
görsellerimi bir türlü açamayan sözlük.
insanın iyi niyetini ve güvenini zedeleyen, bazı konularda ölçüsüzce yazan, öz eleştiri yapmayan, eleştiri kabul etmeyen yazarların da çoğunlukta olduğu oluşum.
cidden iyi insanlar da tanıdım ama bazıları gerçekten insanın sinirleriyle oynuyor.
bazen sözlüğe çöken ego ağırlığının altında nefes alamıyorum.
değirmendir, un yerine yazar öğütür.
kendisini korumaya çalıştığım halde kendisine hainlik edeni değil kendisini koruyanı çaylak yapan site.
eleştirileri göz ucuyla okuyup veya hiç okumayıp ders çıkarmayan sözlük.
Bir kaç ay önceki kadar sarmıyor bile donmuş durmuş gibi.
ios uygulaması, mesaj fasilitesi, meşgaledeki oyunlar, video koyma, radyosu ve daha aklıma gelmeyen bir sürü şeyi çalışmıyor. şu saatte 69 onlineden bahsetmiyorum bile. nereye gidiyoruz sözlük?
yalan söyleme 68...
kaydolduğum üçüncü sözlük sitesi. ilk kez girdiğimde "acaba ekşi sözlük'ten mi kopyaladılar?" diye düşündüğüm doğrudur.
riverdale kasabasına benziyor. Bir tarafta archie andrews ve arkadaşları ortalığı topluyor, geri kalanı dağıtıyor. Ben de archiedenim.
iti bağlasan durmaz.

alışmış it kudurmuş itten beterdir. yok lan bu böyle değildi sanki.
Yalnız yerine yanlız, yetecek yerine yeticek yazan adamları yazar yapan sözlük. Hayret bir şey.
sapıklara her türlü özgürlüğü veren sözlük.
ios uygulaması 6 aydır giremiyorum. çok mağdurum. lütfen düzeltin ya psikolojim bozuldu.
bence evlenememenin sebebi de bu true...
Togg' un italyada üretildiğini düşünen IQ' su ciddi anlamda düşük olan Ekşicilere göre ekşide yazar olamayan gürühun sığındığı bir limandır, içimden koca bir hasiktir lan çektim, bu sözlük ekşi gibi lağım çukuruna dönüşmemiştir bunuda kaliteli yazar alımına sahip olmasına borçludur, hatta uludağ sözlük aylardır yeni yazar alımı yapmamaktadır, bunu en bariz kendi yazarları bile vurgulamaktadır, az insan, çok huzur modunda ilerleyen sözlüktür, sanıldığı gibi kolay yazar olabileceğiniz sözlük değildir artık, çünkü yazar alımında ince eleyip sık dokunulduğu, gerçekten modların artık seçici davrandığı,şuanda ekşi sözlük' den bile yazar olmaktan daha zor olan bir sözlüktür, binlerce yazar adayı yazar olabilmek için çaylak modunda beklemektedir.
uludağ gazoz' un sayesinde ayakta duruyor.

(bkz: isim benzerliğinden yırtmak)
--spoiler--

sanıldığı gibi kolay yazar olabileceğiniz sözlük değildir artık, çünkü yazar alımında ince eleyip sık dokunulduğu, gerçekten modların artık seçici davrandığı,şuanda ekşi sözlük' den bile yazar olmaktan daha zor olan bir sözlüktür, binlerce yazar adayı yazar olabilmek için çaylak modunda beklemektedir.

--spoiler--

kardeşim kimden duyduysan bunu fena keklemiş seni.. yazar olmak zorlaştırılmadı yazar onayı yapacak moderatör yoktu haftalardır. online olur olmaz o bekleyen binlerce "yedek hesap" yazar olacak merak etme..