sanki milleti zorla tutuyorlar. bitmiş aşa su katmayın o zaman. ekşi, normal vs. gitmek serbest bildiğim kadarıyla.
Birisi zall' a beddua etmiş . Sürüm sürüm sürün diye. O beddua da sözlüğü bulmuş. E n'apalım sürünüyoruz ama batmadık. Hâlâ nefes alıyoruz.
5 sene sonra tekrar geldiğim site.
çatırdamıştır.
forum olmuş aq sözlüğü. entry yazıyorum, tak cevap geliyor, 1 değil 2 değil 3 değil.

zall'ım oyun bozan, sen de bu sözlük de yalan.
Gakyaldır.
eski tadı vermiyor.
yenilen eksiler gözükmüyor bende mi problem var.
bitmelere doymayan sözlük. anca döğüş neyim olunca canlanıyor.
Bazen aklıma gün içinde bir düşünce geliyor ve yazmıyorum veyahut sonra yazarım deyip geçiştiriyorum ancak ilginç olanı, düşündükten birkaç dakika sonra veya o gün içinde, düşünce aklımdayken Herhangi birisinin o, düşündüğüm şeyi yazması.
Kendimi şizofren ve her şeyi kafamda kuruyormuşum hissine kapılıyorum.
Farklı bir yer Ulu sözlük.
siyasi ve dini görüşlerin savunulduğu bir yer olduğunu artık daha iyi anladığım sözlük. aynı zamanda ekşi sözlük de bunun gibi bir sözlük.
Çöp oluşum.
Aslında biz yoğuzz...
bana artık yeni sürümü de çok hoşuma giden sözlük. e tabii yenilikçi olmak lazım.
entrylerdeki eksiler artık açıkça gözükmese de entrydeki oylamalara bakılınca görülebilen sözlük.
bozuldu galiba.
Yeni tema sayesinde bıraktığım sözlük. Teşekkürler zall. Zaten girmemek için bahane arıyordum.
--spoiler--
aralarında ciddi psikolojik sorunlarının olduğunu düşündüğüm kişiler de var.
--spoiler--

Beni tanıdılar, siz kaçın.

Not: tımarhaneden yeni çıkmış biri.
Kuşkusuz bitmesinin sebebi benim gibi adamları buraya yazar diye koymaktır.
hadi birini linc edelim.
benden baslayalim.
heyecanli olur.
her gün aynı entry'nin yazıldığı bir sözlük. enteresan.
eskiden gay arkadaslar olurdu don rengimi sorarlardi.
sugurlenirdim .
bir velet vardi surekli cinsel hayatimi merak edip dururdu.
simdi degil mesaj bildirim.bile gelmiyor.
küfürbaz bikaç dengesiz aymaz çeteci kemalist tipler yüzünden maalesef biten mekandır. eserinizle guru duyun. bugün bi başlıkta zevatın biri fakesiyle ne küfürler etti götünü sikeyim yazdı iki sefer amk oğlu yazdı bir sefer bunları ana hesaptan yazmıyor pzvnk fakesinden yazdı çaylak olmadığı gibi yağmur gibi artılandı böyle adaletin amk.
fakesiyle yazıp küfredenler hep kemalist tabi. hep onlar bozuyor sözlüğü.
bitmiştir. bu açık.