bugün

tanım: garip bir sözlüktür.

bu yeni sikimsonik temayı değiştiremiyor muyuz. bilen yeşillendirsin.
yeni tasarım dediğiniz ne ? ekşi sözlüğü klonlamışlar.
yeni halini hiç beğenmediğim, gözü inanılmaz yoran, güya sözlük sitesi.

allah rızası için, eski haline çevirebiliyorsak nasıl yapıyoruz bi söyleyin. kör oldum.
eski kalitesi ve tadı kalmamıştır.
yeni tasarımda hoşuma gitmeyen durumlar var. mesela;

yeni tasarımda online sayısı ana sayfada görünmüyor. ekstra bir butona basıp bakmanız gerekiyor.

eski tasarımda bir yazarın nickini tıklayıp online olup olmadığını görebiliyorduk. yeni tasarımda yazarın profine bile girsek online olup olmadığı görülmüyor.

eski tasarım çok daha kompak ve detaylıdı. o değil de eski tasarımı da arar olduk. her tasarım bir öncekinden daha mı kötü oluyor yoksa ben mi yaşlanıyorum, çağa mı ayak uyduramıyorum anlamadım.
O kadar abuk sabuk, ne idüğü belirsiz entryler var ki benim fransa ile ilgili yazdığım entryi formata uygun bulmamış ve silmiş.
bugün normalden daha durgun.
Bugün üye oldum. Isındım ortama, sözlükler arasında en samimi olanı sanırım.
Bu ne ya diye sordurtur.* Mesela tarayıcıda açtım ve mesajlar, bildirimler kafayı yemiş gibi, bir bakışma yaşadım tarayıcıda açtığım uludağ sözlükle. sonra mobil uygulamaya gireyim dedim, mobil uygulama da her şey güzeldi ama burada da açık oylanmıyor, profilimdeki şeylerin ne olduğu tam belli olmuyor mesela. iki ayrı yerde ayrı sorunlar ne kadar güzel değil mi?

T: eski tasarım kullanılabiliyormuş, neyi kastıysam bu kadar, ama kötü de olmuştu hani.
dün gece sabaha karşı online sayısı 8 idi. dedim, "yeni acılan bir sözlük icin normal."
sekiz. eight. yes.

görsel
Sonu gelmiş sözlük. Zall sat bana 50 tl veriyim.
biraz geç gördüm bu yeni tasarımı ama gayet güzel olmuş. epey beğendim ben açıkçası.
an itibariyle gözümün ferini siken, mordor havasını andıran, aşkım ışıkları kapat utanıyorumdaki ışıkları kapalı odaya atıfta bulunan bir yeni tasarıma geçmiş sözlük.

yapacağın işi sikim ismail.
az evvel keşfettiğim interaktif sözlük. durur muyum yapıştırdım hemen üye oldum.
Yeni mi oldu bu bilmiyorum. Mobilden girince her entry altında bir menü var.
Buna neden gerek duyulduğunu anlamadım. Sayfanın sonuna inip yazı yazmaya başlayana kadar kazayaklarım biraz daha derinleşti.
uzun zamandır ekşi'de yazarlık yaptığım için aylardır uğrama fırsatım olmamıştı. yeni tasarım çok güzel olmuş , kim yaptıysa eline sağlık . sırf bunu söylemek için giriş yaptım .
adamın kalite seviyesi nasıl düşmüşse artık sözlükte bulacağı kaliteden medet umar olmuş. çocuğum sen git internet kullanarak gezebileceğin trilyonlarca kaliteli mecra var ya, heh işte oralarda takıl hadi...
Bu hali ne pardon? Her gün mü değişecek bu? Şu an saçma sapan bir şey olmuş. Takip ettiklerinin yazdıklarını okuduğum entry kısmına tıkladığımda sayfa sinir krizi geçirmelik olmuş. Zallın yazdıklarında ayriyeyten ismail Alpen de yazıyor. Yönetici olunca yapılacak küçük şımarıklıklar.
aktif bir yazarı olduğum sözlük. günlük zamanımın çoğunu burada harcıyorum. hatta bu sebeple kendi işlerimi bile aksattığım oluyor. sözlüğü en aktif kullanan ve çok entry giren yazarlardan bir tanesiyim. entry girerken de sürekli aynı konularda yazıyorum. hep büşra kübra nazlı, bağcılar esenler güngören, kız isimleri, semt isimleri, metro ve otobüs numaraları içeren entryler giriyorum. bunu artık kendime bir tarz edindim. çünkü bunlar hoşuma gidiyor. bu nedenle abarttığım açıkça görülüyor. ve bu durum da dikkat çekiyor. önceden bu kadar çok yazmazken nickimi değiştirdikten sonra bu konularda girdiğim entryler de arttı. hatta bazen sırf kendime göre entry nick uyumu yapmak için özellikle "nazlı" ve "güngören" içeren entryler girmeye başladım. önceden de ara sıra bu tarz entryler yazar fakat kendiliğinden yani bunu kasıtlı yapmadığım için bu kadar abartı hale getirmemiştim. bu eminim ki birçok yazara rahatsızlık veriyor. bu nedenle sözlük kullanımımı azaltmaya ve daha çok bilgi içerikli entry girmeye çalışacağım. sürekli aynı tarz entryler de yazmamaya çalışacağım.
Artı oya bastığım zaman oy gitmiyor. Sözlük beni s*klemiyormuş gibi hissediyorum
ne artı oylaması ne eksi oylaması nede açık eksi oylaması çalışan yer hepsi bozuk.
yarargi olan adam arayıp duran kesime moderasyona buradan ihbar ediyorum az önce silinen qarizma31 yarragi olan adam hz dogukan saplardo muazzama nın taaaa kendisidir.. biz burada yılların tecrübesi ve yaptığımız işin neticesinde açık veren kişilerin tespitini yaparım ihbarı da yaparım işlem onlara kalmıştır. x yazar isterse feriştahı olsun 50 satırlık tanım yaptığı anda eğer eski bi yazarsa anında tespit yaparım allah bana öyle bi kabiliyet vermiş.
Şu sıralar sürekli seks dönen sözlük. Bu ne kardeşim ?
ben bu kadar başı boş, güvensiz tekinsiz hissettiren bi sozluk görmedim.
itüde, ekşide, ergenlikte incide, ureads de lan nice ismi aklıma gelmeyen sözlükte yazdım.
burada da içerisindeki birkaç insanı sevmesem salise sekmez s.ktir olur giderim.
moderasyon ekibi cartayı çekmiş.
yetkililer fındık kırıyor.
yazılım ekibi her boşluğa reklam dayama peşinde
on numara.
Mk vasat sözlüğü.

Çokmüş yine.