bugün

çaylak yazarlar hakkında yazı yazmak yasaklanınca yeni kurulan komite.
(bkz: çaylak yazar karşılama komitesi)
sözlüğe henüz katılmış bünyeleri sözlüğe ısındırmaya çalışan, yabancılık çekmemeleri için uğraşanların kurduğu komite.
1. üye: yeni bir 4. nesil yazar. *
2. üye: hoşgelmiş nesildaş.
3. üye: yaratıcı nicke sahip yazar.
4. üye: bir yerlerden tanıdık gelen yazar.
5. üye: gereksiz nicke sahip gereksiz yazar. ( her an üyelikten atılabilir)
6. üye: sktirip gitsin yazarı. (üyeliğiniz klup yönetimi kararınca iptal edilmiştir)
7. üye: ben buna kaydım 3 kere. çok kevaşedir bu..( bu kim lan? kaçak girmiş olmalı. güvenliği çağırın hemen)
sözlüğün yarısının, hatt moderatörünün bile -ki az evvel kendisine başlığında ayar vererek düzelttirdim-* "hoş geldin" nasıl yazılır bilmediğinden mütevellit, sıklıkla yanlış yazılmış karşılama entry'leri girdikleri görülen karşılama komitesidir.

çok pis tanım yaparım, o biçim.
başında güzel insan ecayip hayvanlar benziyirsenin bulunduğu komitedir. kendileri benide karşılamışlardır. hepsine içten teşekkürler.
hoş gelmiş yeni aparattır. (bkz: sozluk karsilama komitesi ni karşılayan yazar)
başkanlığını ecayip heyvanlara benziyirsen in yaptığı komite.
ecayip heyvanlara benziyirsenin artık onursal baskan olması gereken komite.
bu aralar biraz karışmış komitedir. hadi ecayip heyvanlara benziyirsen ortalarda yok ama diğerleri de pek yavaş. yeni yazarlar ilk entrylerini kendi başlıklarına giriyorlar.
sözlük'e yeni gelen yazarı karşılayan kişilerdir (ukde).
7 / 24 çalışan komitedir. her koştursun blablabla dedikleri de, formattan bihaber sözlüğün içine sıçan yazarlardan oluşmaktadır neredeyse. zaten bu ilk 20entry muhabbeti de şehir efsanesiymiş. seydizm dediydi bana. inanmadıydım.
sözlüğe yeni üye olmuş yazarları karşılama ve 'hoş geldiniz' 'koştursun efendim sözlükte' 'ailecek takip ediyoruz' gibi entry ler ile yeni yazarımıza misafirperver bir şekilde yakınlık göstermeye çalışan sözlük grubudur.

(bkz: inşallah kızdır)
inşallah kızd.. öhm. yeni gelen yazarları mutlu etmek adına, kızsa düşürmek adına kurulmuş komitedir. düşürmek derken; bildiğiniz çelmedir efendim.
nesildaş yazarları karşılayan oluşumdur.

dokuzlar örgütü
Gösterdikleri yerler pek güzel olmayan komitedir. Zira bana öyle yaptılar.
(bkz: koştursun efenim sözlükte) tabirini kullanmamasını dilediğim komitedir.
çoğu yazarı (benide dahil) karşılamayan komitedir. işini yapmıyor.
başta nurman olmak üzere yeni yazarları karşılayan örgütümsü hede.
(bkz: nickaltı amelesi)
(bkz: crazyhodja)
yazar alımının boku çıktığı için kendini fesh etmiş komitedir.
bütün 11. nesil yazar arkadaslarıma hoşgeldiniz diyorum.

görsel
onursal başkanının peynirciks olması gereken oluşum.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
görsel