bugün

entry'ler (484)

küçük iskender

iskender adlı çocuğun amcasına gösterdiği hede.

türkiye de anal seks

Domates kabuğunu beraberinde getirir ve Kanalizasyon işçilerini anlamanızı sağlar.

düşünmek

Duşta veya yolculukta boku çıkarılan durum.

kaybedilince tekrar onarılamayan şeyler

(bkz: Yarrak afedersin)

balkonda sigara içmek

Kışın göt donduran aktivite. En güzel zamanlarını baharda yaşamıştır. Desem ki mevsimlerden sonbahar, desem ki aylardan kasım, desem ki akrep ve yelkovan gece saat üçü göstermiş o zaman bir başkadır balkonda sigara içmek.Bir de çarpık kentleşmiş istanbul manzaranız varsa demeyin keyfinize.

eleştiri

Toplum olarak kabullenemediğimiz şey. -Gerçekçi ol imkansızı iste beni eleştirme canımı ye- Eleştiri kapımızı çalar kimi zaman "kim o? nerede o?" deriz ozan güven misali. Sonra delikten, kapıdan, camdan, bacadan bakarız bizi görmemişse evde yokmuş gibi yaparız. Misafirperver bi toplumuz belki ama misafir eleştiri olunca açılan kapılar bir elin parmağını geçmiyor maalesef. Terbiyesiz bir tavşan şunu bilir şunu söyler: eleştirilene kadar herkes eleştiriye açıktır.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

arkadaş grubumuzla otobüsteyiz, cevizlibağa gidiyoruz. yusufpaşada otobüsün kapısı açıldı. yolcular indi. kaptan kapıyı kapattı. bizim arkadaşın kolu kapının demirlerinin arasındaymış. bana bakıp şoföre kanka kapıyı aç diye bağırdı. can havliyle neyin ne olduğunu unuttu garibim.

nagehan alçı

rasim ozan kütahyalı ile evlendikten sonra yandaşın bayrak taşıyanı olmuştur. bumeragdır amınakoyim bumerang. liboşun tekidir siktim öldü belediye gömdü türünden bir gazetecidir.

7 eylül 2012 hollanda türkiye maçı

yenilmemizin tek sebebi abdullah avcının selçuk inanı oyuna almamasıdır. he amınakoyim he bi siktirin gidin.

bugün doğum günü olan yazarlar

marmara goldu kısa parliamenti ve ulusözlüğüyle doğum gününü kutlamaktadır.

21 ağustos 2012 spartak moskova fenerbahçe maçı

Aykut kocamanin siktir olup gitmesi gerektigini kanitlayan mac.

hasan ali kaldırım

derya büyükuncu'nun en iyi yüzücü oldugu bir ülkede en iyi sol bektir. Kaç tane cok iyi yerli sol bekimiz var. Carlos mu? santos mu? ziegler mi ? Hakan balta'yi da biliyoruz ayrica. Biz daha iyisini yetistirene kadar en iyisi bu çamur at izi kalsin olmuyor maalesef.

uçan spagetti canavarını kim uçuruyor

(bkz: hadi pastafaryanlar bunu da aciklayin)

beni niye sikmiyorsun diye soran sevgili

hayallerde yaşayan bazı ibnelerin sevgilisidir.
(bkz: bi bitmediniz amk)

en iyi laptop

hp pavilion değildir.

gecenin 3 ünde yapılabilecek en saçma hareket

(bkz: gece 03 00 da ateşlenen sigara)

her sene tekrarlanan haber klişeleri

drogba galatasaraya evet dedi.
diarra fenere çok yakın.

ölmeden önce izlenmesi gereken tek film

Big fishtir. ölüm döseginde izleyin tadindan yenmez.

bir alex değil

Puma T-shirtünü yapmiştir. Axe dark temptation gibi bir şey olacak herkeste bulunacaktir.

otuzbir çekerken yakalanmak

bir keresinde duşa girerken kapıyı kitlemeyi unutmuşum. peder bey kapıyı açmış içeri girmiş. duştan çıktım kurulanıyorum. kapıyı açtım. babam salondan seslendi.'ben bir daha o duşakabinde duş almam' o gün bugündür duşakabinde duş almıyor bahçede hortumla yıkanıyor.