bugün

tengir budun'un da dahil olması gereken liste.
Zalbert ve violet hastalarının dahil olmaması, listenin antipatik olmadığını göstermiştir.
Birtakım silik tiplerdir.
yaz amk.
Kuşkusuz içleri boş, çünkü neden erkek olarak içimiz dolu olsun Marshall ağabey.

Eski bir liste. O zamanlar değerli sanırdık bu theoria ya yükselmeyi.
kaç para lan bi sertifika?
kendini silip beni yazarsan sevinirim.
200. Gizemli yazara bayılıyorum. Ara beni bul kardeş.
dahil olmaktan onore olduğum listedir.
34. mümtaz olarak tüm diğer mümtazları en kalbi duygularımla selamlıyorum.
mümtaz ne ola ki.
rızam dışında dahil edildiğim, faydası falan olmayan saçma sapan bir listedir.

irademle girmediğim için bu listeyi hazırlayanları bireysel hak ve özgürlük düşmanı ilan ediyorum. gelişmiş toplumlarda bireyler, başkalarının rızasını gözetir. onları dayatmayla, oldu bittiyle bir takım oluşumlara dahil etmezler. nezaketen ve bireysel hakları gözeterekten " bu gruba girmek istiyor musun?" sorusunu sorar.
donanımlı demek istediniz sanırım efenim. bu liste benden başlar nihayete kadar gider ağbicim.
the kadinn’i tek geçerim..

listede olmaması büyük hatadır.. zira böyle çok sıkıcısınız lan.. kareli gömlek üzeri baklava dilimli kazak fln..

the kadinn neşeli bir abidir..
beni hala bu listeden niye çıkartmadınız sevgili yazarlar ?

yahu istemiyorum sizin mümtaz grubunuzu. ne amacı var bu grubun ne işlevi. bu son uyarım. ya çıkarsınız ya da sizin güvendiğiniz o dalların aklını alırım.
mümtaz yazarlar kim bilmiyorum, pek umrum içi değil ama teknoloji muhabbeti var ise varım.
Benim tanıdığım tek Mümtaz vardır. O da Ahmet Mümtaz Taylan.
maddelerini gözden geçirdiğim ve artık iştirak edebileceğimi düşündüğüm müessesedir.

kanka nasıl böyle mümtaz kelimeleri cümle içinde kullanınca mümtaz bir yazar olabildim mi?
bakıyorum da hala beni listeden çıkarmamışsınız.

yazılı dilekçe mi vermem gerekiyor ? listeden ivedilikle çıkarılmamı arz ediyorum.
beni şu listeden çıkartın ya.

hiç bir oluşumda yer almak istemiyorum. çünkü kibirli bir pisliğim.

arz ederim.
Ben ben lütfen ben olayım .
öldü kendisi.
Kankam kimse onlar derler ama öteki yazarlar kaka, pis. Tıpkı kpss elemesi gibi.

Edit: adalet nerede be rıfkı abi.
mümtaz mı? mümtaz ne ararla sözlükte...
Kankalarini anketlere yazmaktan ne zaman vazgececek ergenler merakla bekliyorum.
farklı bakış açılarını anlamaya çalışan, okumaya azmeden, felsefi, edebi ve derinlikli yazma gayretinde bulunan ve bu çorbaya daha farklı ne katabilirim diyen yazarların bulunduğu bir listedir.