entry'ler (33)

süleyman soylu nun katıldığı bayram namazı

oğlum sıkıntı ne insan hatalı namaz kılamaz mı adamlar en azından kılıyo ama chpliler akılları sıra milleti kandırmak için camiye gidiyo ama millet bunları yemez.

diş hekimlerine kulak ver

ya olum bizim ülkedeki gibi yan gel yatçılık dünyanın hiçbir yerinde yok . Devletin görevlerinin arasında illa sana kamuda beleş yan gel yat meslek vercem diye bi şey yok . Ha ama mesela herkesin bi iş bulabileceği uygun bir ekonomik ortam yaratmak devletin görevi ama sana gidip kamuda gidip kapak atabileceğin bir yer açmak zorunda değil.

ilk hatasında insan silmek

aptallık ve bi yerlerinin kalkık olduğunun belirtisi tabi bu hata insani olağan bi şeyse.

ırkçı başlıklara karşı kardeşlik inadına kardeşlik

FAŞiZM bö.

uludağ sözlük kürt kemalist alevi yapılanması

olum harbiden bunlardan çok üredi kürt kelimesi içeren bi cümle kursanız bile hevaller hemen atlıyo olum niye böylesiniz kendi öznel düşüncemi değil bir gerçeği yazıyom.

1 şubat 2019 kitaptan alınan kdv nin sıfırlanması

yine fiyat düşmez. Aç bi yayınevi kitlesi olduktan sonra.

20 temmuz 2018 israil in gazze ye hava saldırısı

Olum hani israili asla savunmuyorum fakat inanın bu arap kardeşlerimiz inanın zamanında toprakları yahudilere ilk zamanlarda satanlar yine kendileriydi.Bunun yanında bu yahudiler hiç durmadan çalıştılar çabaladılar 100 yılık bölgesel planlar yaptılar bu arap kardeşlerimiz ise sadece kendi ufak çaplı bakışlarıyla dolandılar.Allah da çalışanı kazandırdı müslümanı değil. Olay aslında bu kadar basit.Siz istediğiniz kadar face den el kahhar el kahhar yazın hiçbir şey farketmeyecek ama gelde sen bunu çomarlara anlat sadece küfrü yediğinle kalırsın.

kaybedilen kadını geri kazanmanın yolları

ilk sefer ise pek de zor değil, ikincisin de işimiz zor fakat imkansız değil , üçüncüsünde ise sizi delicesine sevmiyorsa kesinlikle bir yolu yok .

m şimşek yerine damatın gelişine piyasanın tepkisi

Piyasalar böyle zamanlarda pek stabil değildir genelde inşAllah işlerin yerine oturmasıyla dolar gerilicek. Evet BiN OYUM OLSA BiNiDE ERDOĞANA.

urfa da sandık sandık dolaşıp toplu oy kullanmak

Yalan abi bunlar hevaller uyduryo komple .

duygularla oynamak

Ben kızlara bundan çok yapıyorum xd.

akp nin 40 ın altına düşeceği gerçeği

Aynen kanka akepe ℅25 civarı felan alır üste arkadaş baraj altı demiş o kadar da abartmayın .

yarın chpliler nereye kaçacak

Oylar çalındı knk , trafoya kedi girmiş yhaa , mesai gelmişti çalın diye , türkiyeden defolup gitmek , sen vermedin ben vermedim kim verdi , akp nasıl ℅50 alır ühühü diye uzaar gider ...

halkların demokratik partisi

Terrörün partisi oy veren büyük hata eder o 20 si nde ölen gençleri düşünün.

atatürk bugün yaşasaydı selo özgür olur muydu

Hehe komik .

m ince başkan olursa muhafazakarlar nasıl etkilenr

Öyle bi ihtimal yok koçum hadi eyv ;) .

anadilde eğitim tabii bir haktır

Yoo biz bunu geçmişte osmanlıda yaşadık azınlıklara hak verdikçe azıttılar sapıttılar ne zamanki bunları bellersin işte o zaman saygı duyarlar kardeşlik birlik mesajları verirler.

patates nasıl 6tl oldu bilale anlatır gibi anlatım

Olum bu fiyetlar kalıcı değil hepsi geçici.

uludağ sözlük mümtaz yazarlar listesi

Ben ben lütfen ben olayım .

türk kızları neden bu kadar çirkin sorunsalı

Olum harbiden çok çirkinler ya hani tamam biz erkekler olarak mükemmel değiliz ( genelden bahsediyorum yoksa ben fişek gibiyim) ama insanında bu 1.55 boyundaki bu cismiyetlere kadın diyesi gelmiyo.