bugün

Hala faaliyettemi bunlar , dagilmadilarmi. beni ilgilendirmeyen guruptur.
Discord grubundakiler akplileri almayan solculardan oluşuyorsa siz de alternatif yerli ve milli bir grup kurun o zaman. Discord kimsenin malı değil sonuçta.grup ta kurmak bedava.
hay sikeyim diskortunuzu ne diskortmuş amk bi giren bi giremeyen pişman.

olm siz çocuk musunuz çocukluğunuzu yaşayamadınız mı hasta mısınız ne boksunuz aklım almıyor bazen, bu başlığı gördüğümden beri taşşağına yazıyorum ama harbi daraldım yeter kim nerde takılırsa takılsın ne kimsenin hesap sorma hakkı var nede niye geldin la git bu mahalleden deme hakkı. o yüzden tadında bırakın kim nerde takılıyorsa takılsın herkes mutlu olduğu yerde olmalı zorlanmamalı.
Noldu yine aq 1 ay yoktuk kimi kovdunuz yine de gelip çemkirmişler???
He yarraım he ( yarraımdan özür diliyorum ) sende ulunun cazgır başı. Birisi çıksın desin ki senin discord ile gönül bağın veya ilintin var bekliyorum.
Belli oldu çarıklıFasülye grubun basın sözcüsü demek ki. Swh.
Bu discord grubunun oluşumu ve gidişatı neden bu kadar milleti rahatsız ediyor. Sonuçta kapalı bir grup burada o gruba dahil olmayanları neden ilgilendiriyor. Kanaatim şu yönde bu tarz ifşa ve kötülemeler sadece kötüleyen ve ifşa edenin itibarını zedeler.
Bir kez daha emin oldum:

Malsınız aq.
Gez oğlum, sözlüğe ihanet edeni ez oğlum, dostun kim düşmanın kim sez oğlum, Uludağ'a şerefinle gir oğlum gir oğlum.
Operasyon grubudur. Kurdukları grupta birbirlerini gaza getirip sözlük içinde algı veya linç operasyonları yaparlar. hepsinin ifşa edilip sözlükten tek tek ayıklanmaları gerekir.
2012 yılında Uludağ sözlük radyo vardı, onun gibi bir şey galiba.
Mirc gibi yazıyordu herkes.
Zall dede olursun yakında.
Discord kullanan toptur.
istiklal mahkemelerinde yargılanacak hepsi.
özel mesajlardan merhaba falan yazıyorlar...
özelden benden kadın yazarların nickini isteyip sulanmaya kalkan aveller var.

başka kapıya s*kt*r*n gidin.

ihanet şebekesini çökertmeden ifşa etmek yok.
--spoiler--
grupta olmayan insanlar için sallayıp tutuyorlar. yani burada entrylerini favladığınız adamlar arkanızdan atıp tutuyor.
--spoiler--

Çokta ipimizde olan durumdur. Eşşek anırdı diye rahatımız bozulmaz. Orda dönenleri sözlüğe taşımasınlar yeter.
sırf beni AKP'li ve Müslümanım diye gruptan attılar. bunların derdi discord değil, bunların derdi islam...
tanıkların konuşmaması halinde türlü işkencelere maruz kalabileceği etkinlik.
Gizli tarikat gibi bir şey herhalde. Aranıza gelsem çok iyi olur.
karı var mı?
Konuyu tam acalim beyler. Su an kuruyemiscideyim. Ona gore cekirdek falan alacagim. Swh.
görsel
Bu sözde discord grubu sahte tatlı su solcularından oluşmaktadır, bunları sözlükte barındırmayın, muhaliflik kisvesi altında hertürlü pisliği yapacak kapasitedirler bunlar, maalesef alayı aşırı sol /dhkpc ve pkk sempatizanı yazarlardır, Birtane velet yazarları da bana çatıyor, la olum o discord grubunda nasıl Erdoğana saldırdığınızı cümle alem biliyor zaten , daha birkaç ay önce dinsiz kitapsız nickli başkanınız buradan nasıl şutlandıysa, o aşırı sol marjinal discord grubunuzda da hangi yazarlar bulunuyorsa onlarda silik yiyeceklerdir, bu vatanı ve sözlüğü de muhaliflik kisvesi altında bölücülere teslim etmeyiz bunuda bilesiniz, Çakallar sürüsü sizi.
Hem sözlükte yazacaksın hem sözlükten adam kaçıracaksın. Hassiktir bok. Topunuzu sözlükten kazıyacağım.
Özelden saldırıyor hdpkklı discordcular. Devlet düşmanları.

Sizin bir tane yavşağınız bütün itibarıyla uçuruldu.

Beni özelden tehtit eden isveçli pkklı gavat sende uçacaksın.