oha lan sabahtan beri trolluyorsunuz, geyik yapıyorsunuz sanıyorum ciddi ciddi yorumlar yapıyorsunuz. cidden değişti mi tasarım? keklemeyin beni, gerçekten çok yazık...
Zall iyi sikerttin sözlüğü kanka.
Görüntülerin çoğalmayışı,rastgele,bir gün,ukte butonlarının dönmeyişi ile hayal kırıklığı yaratmış tasarım. Sadece görüntü anlamında yenilik var. Üzdü.
güzel tasarımdır. sadece alışılması biraz zaman alacaktır benim için.
Ekşi sözlükten araklanmıştır.
Güzel olmuş. Tebrikler
bugün itibariyle gözümüze şenlik getiren tasarımdır.

yorumlardan anladığım kadarıyla eski tasarıma alışkın olan arkadaşlar geçişte zorlanmış. yeni gelen biri olarak şunu söyleyebilirim. değişiklik harika ötesi olmuş. bir hafta içinde sözlük on yıl ileriye geldi. çok eski ve karmaşık duruyordu. sadelik harika olmuş. ellerinize sağlık.
Önceki hali daha iyiydi. Bu nasil bir tasarimdir.
Şurada elli yüz kişiyiz, zahmetine değmez bence ama iyi olmuş gibi. Elinize sağlık diyelim, adettendir.
bok gibi olmuştur.
istemezuk...
Şık, prezenteybıl hava katmış. Umarım daha çok karı kız gelmesine vesile olur.

ama saf beyaz gözümü zikti. Gri veya siyah seçeneği yok mu? ben mi bulamadım. Haftaya hepimiz gözlükçüde randevu alırız böyle olursa.
gayet güzel olmuş. kazım abiniz bunu beğendi.
Mobilde mesaj fasilitesinde ya sıkıntı var ya ben kesfedemedim. sohbeti sil yok galiba. Ve son mesaj yerine ekimin bilmem kaçındaki mesajı gösteriyor. Anlayan beri gelsin.
güzel olmuş bence biraz karışık geldi sadece. zamanla alışılır.
la izmayıl şunlara vakit harcayacağına

şurayı adam etmeye harca

şeyim gibi olmuş

ama

neyim gibi olduğunu söylemem

iyyyrennççç.
Ekşiye benzemiş benzememiş çok da önemli değil de mesajlar harika olmuş!! Harika..

Neydi o eskiden çekilen çile be. Çok yaşa zall efendi!
beyaz ve silik görüntüsüyle gözümün namusunu hedef alan bir konseptir.

Gece modunu tavsiye edebilirim. Biraz karanlık ama iş görüyor.

Edit: eski moda dönüş yapılmıştır.
ekşi sözlük tarzı bir tema yapmışlar. gözüme çarpan ilk şey yazarların online durumunun görünmemesi. onu düzeltseler iyi olur sanki.
Sade şık bir tasarım olmuş. Zamanla alışacağız.

Alışamadan eskiye geri döndüm. Eski candır yahu yeni bambaşka bişey olmuş sevemedim.
Dünden beri girmediğim için şaşırdım nereye geldim ben dedim.
Hayırlı olsun. Umarım beklentileri karşılayan bir tasarım olmuştur.
aşırı beyaz başım dönüyo.
TOPLU MESAJ KISMI KUSURSUZ iŞLEYEN YENi TASARIMDIR.
la arkadaş aşırı beyaz içine etmişler kafan karışıyo herşey iç içeymiş gibi anlaşılıyo eskisi ne güzeldii.
uzun zaman sonra tesâdüfen sözlüğe geldiğimde karşılaştığım ve şimdilik gâyet beğendiğim tasarım.