bugün

Dün hipodromun önünden geçerken elinde at yarışı bileti olan sarı kurdaleli gız ne güzel güldün o arada bana. Buradaysan el et.

Rumuz:yaralı aslan.*
itiraf sayılmaz ama tüm evi aynalarla kaplamak isteyecek kadar kendime aşığım.
çok kötüyüm ben. ben artık yapamıyorum.
3,5 yıldır kimseyi dudağından öpmedim. Öpüşmeyi unutmuş bile olabilirim . Kendimi çok kötü hissediyorum sözlük. Uzun zamandır hayatımda bir şeyler eksik gibi hissediyordum. Sanırım eksik hissetmemim sebebi bu. Sanki birileriyle öpüşsem her şey geçecekmiş gibi hissediyorum..

Ayrıca korkuyorum sözlük. Bir gün kendimi kaybedip, erkek kız ayırmaksızın sokakta yakaladığımı dudağından öpmekten korkuyorum.
Umarım beni anlıyorsunuzdur. 3,5 yıldır kimseyi dudağından öpmemek çok zor..
Kendisinde ruhumun yansımasını görmesem, bir dakika durmayıp hayatımdan atmak isterim. Bu kişiyi yaklaşık 2.5 senedir tanıyorum. Tek bir sefer görüştüm. Ne ilk görüşmem de yabancıladım ne de sonraki konuşmalarımızda. Her zaman sanki ailem gibi. Ruhumu tamamlayabilecek eksik parçaya sahip.
Ama öylesine uzak ve imkansız bir şey ki.
Israr etmiyorum. Hatta hem sevgi hissedip hem de kaçtığım tek kişi olur kendisi.
Sana hayatında mutluluklar...
Bana o şeyi itiraf ettiğinde olduğum yere sığamadım. Gönlüm dar geldi şehre. Kaçıp gitmek istedim her yerden. Yok olmayı diledim.
Saat 23.08 Taylor Swift dinleyerek evime gitmekteyim. Eğleniyorum.
Yandaki eşekoğlu eşek komşumun türkü çığırma sesine uyandım. Görgüsüz eşek. Duvara vurup uyarınca geri duvara vurdu. Yat uyu be zıbar seni mi dinleyeceğiz dedim de anladı dana sesinin geldiğini. Abi gerçekten gidin mağaranıza geri dönün. Ben komşum rahatsız olmasın diye saçımı bile kurutmadan uyuyorum bu gece.