1. 1.
  genelde sıcak iklimlerde görülen * * bildiğiniz karafatmanın kanatla modifiye edilmiş olanıdır. iri olanları neredeyse serçe kadar olurlar ve inanılmaz yükseğe çıkabilirler *. üzerine basmak ya da öyle böcek ilacından iki fıs sıkmak gibi yöntemlerle ölmezler. ilaca bir şekilde bağışıklık kazanmışlardır ve üzerlerinde zırh gibi bir şey vardır çünkü. direkt bütün kutuyu üzerlerine boşaltarak boğmak ya da yakmak en akıllıca çözümdür.

  bariz biçimde insanlık yok olduktan sonra dünyanın tek hakimi olacak yaratıklardır.
  3 ... zaknafien
 2. 2.
  bunların adam kadar olanının filmi çıkmıştı *
  (bkz: mimic)
  ... th0r
 3. 3.
  bölüm sonu canavarıdır.
  2 ... kirraboo
 4. 4.
  bir zamanlar sadece ogrenci evindeki yemek artiklari sayesinde mutasyona ugradigina inanmis oldugum alien'lardir.
  ... radament
 5. 5.
  ismi fatma olan esmer hostes hanım kızımızdır. *
  2 -3 ... desifreolmusdisiuuser
 6. 6.
  sıcak mı sıcak bir şehrimizde *akşam vakti buram buram terler vaziyette,duvarımda beliren * karafatmaya terliğimle dalıp parende attırma düşüncesindeyken,o yarasaya dönüşüp devasa kanatlarıyla beni serinlettiği an,ben çoktan çifte parendeyi atmıştım.
  3 ... songbird
 7. 7.
  Yaz tatiline gittiğim yerden kaçma sebebimdir. Yer manisa istanbulda ican karafatmala karşılaşmamıştım ilk günümü anlatıyorum. Otobüsten indik yorgunduk direk uyumak için yattım elime bir sey düştü baktigim an hayatımda ilk defa karafatma elimdeydi at beni gibse bu kadar tedirgin olmazdım neyse konuya dönüyorum anında fırladım binanın alt katına gectik kendimce o gecede tumsek koydum etrafıma sabah kalktıgımda 5 tane karafatma ölmüştü direk istanbula geldim bi dahada gitmem izmirde varmı bu pisliklerden
  ... atsizogrencisi
 8. 8.
  Doziriktir o.
  ... colde serap goren bedevi