bugün

cumhuriyetin fikri boyutunu yani milli devletin esaslarını oluşturan insanlardır. mustafa kemal'in gençlik yıllarında ideolojisini oluşturan namık kemal'dir, ömer seyfettindir yeni lisan yeni insan hareketidir. zira milliyetçilik salt siyasi bir partinin ideolojisi olamayacak kadar yüce bir nosyondur.
artık sosyal medya da baya aktifler dün ve bugün ki tt çalışmaları ile güzel gündem oluşturdular ve artık her gün kürtlerle ilgili bir tt yapacaklar açıkçası kürtlere orantısız zeka uyguluyorlar.
ellerine kan bulaşmamış pırıl pırıl türk gençleridirler. ne sağcı ne solcudurlar ve partizanlığı reddederler. siyasi partilerden uzak dururlar ve siyasetle ilgilenmezler.
eğitim ve bilgi seviyeleri çok yüksektir, çünkü sürekli okurlar ve okumayı öğütlerler.
türkiye'yi iç ve dış düşmanlardan temizleyecek olan yegâne insanlardır.
çoğu azeri değildir. çünkü azeri diye bir şey yoktur. cahil vardır, gerizekalı vardır.

(bkz: azerbaycan türkü)
en delikanlı insanlar. selam olsun onlara.
Ülkücülere tercih edilen gruptur. Adamlar faşist, ama en azından Hristiyan olsun, Yahudi olsun Türk olan herkese kucak açıyorlar, din konusunda en azından bir eşitlik sağlayabilmişler, buda büyük bir gelişme onlar adına, ama ülkücüler sırf Müslüman değil diye bir yahudi yada hristiyan Türk'ü acımadan döverler, hatta öldürürler. Ülkücülük kendi içinde çelişen bir sistem. Din ile Milliyetçiliği bir arada götürmeye çalışıyorlar ama ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar, Müslüman diye bir arabı kucaklıyorlar, ama hristiyan diye bir Türk'ü standda dövebiliyorlar, ümmetçiliğe daha yatkınlar. Karar verin artık, ya ümmetçi olun ya milliyetçi.
biran önce var olsunlar.
ne mutlu Türk' üm diyene sözünü söyleyendir.
sanalda çok , meydanda az olan topluluktur. sanaldan ahkam kesmekle olmuyor ne yazık ki.

umarım yeni yetmelerden kurtulur.
dünkü seçimlerden sonra sayıları baya artan kesimdir.
haklılardır.
Küfür ederler, çok küfür ederler, terbiyesizdirler.

Terbiyesizler.
kim ne derse desin türkiye var oldukca türkçülük akımı gereklidir.
Türkiye'de türkçülüğü eleştiriyorlar. Vay amına koduklarım. K*rt ve araptırlar kesin. Her neyse onların tekrar amına koyayım.
Türk akımını benimseyenlerdir.
ideolojisini Z.Gökalp'in hazırladığı ve 'Türkçülüğün Esasları' adlı kitabında anlattığı fikirdir türkçülük. bu ideolojiye bağlı kişilere de türkçüler denir.Ttürkiye Cumhuriyetinin temellerini türkçülük düşüncesi oluşturur.türk milletinin yetiştirdiği en büyük türkçü 'BENiM EN BÜYÜK iFTiHAR KAYNAĞIM TÜRK OLARAK DOĞMUŞ OLMAMDIR.' diyen Mustafa Kemal Atatürk'tür. türkçülere müslüman olarak doğulmaz, türk olarak doğulur. çünkü din eğitim yoluyla elde edilen bir kavramdır. soy ise atadan gelir.
dünyadaki en asil insanlardır. soyları tükenmek üzeredir. asil türkler neslini bir an önce çoğaltmalıdır.
Müslüman olan Türkçülerin bayramını kutlarım. birlikte esir türk yurtlarının bağımsızlık bayramlarını kutladığımız günleri görmek dileğiyle.
bu sözlükte görüşünü paylaşmalarına fazla izin verilmeyen yazarlardır. şayet bolca silik yerler ve çaylak edilirler.
(bkz: ben)
eşeklerle arası iyi olan gurur.
kendilerine insaniyetçi süsü veren bir alay züppenin saldırılarına uğrayan samimi çocuklar.
Iste burda.
içinde bulunmak istediğim zümre. hakkını vererek türkçü olmak basit bir iş değildir.
atatürk>atsız>türkeş>yazıcıoğlu.

edit: unutulmayacak birisini unuttum.
En asil insanlardır. Başta büyük önder atatürk, atsız, türkeş, yazıcıoğlu.
Türk olmayanların bok attığı ideoloji.
Türkücülerden komiktirler.
Türkücüler hiç değilse şarkı söylüyor.