bugün

boncuk kadar bile aklı olan insanın reddetmesi gereken hededir.

pis kokmak nedir genç arkadaşlarım?? anaerob bakterilerin cozuşmasıyla ortalığa yayılan gaz molekülleridir değil mi? peki pis kokmak nasıl oluşur?
-çok koşup terlerseniz, terlemeye devam ettiğiniz halde yıkanmayıp üstünüzü değiştirmediyseniz
-herhangi terleme önleyici yada koku giderici ürün kullanmadıysanız
-kokan bir giysiyi üzerinize giydiyseniz
-kokulu bir ortamda uzun süre kalmanız gerektiyse... vb

şimdi soruyorum, ırksal herhangi bir belirti varsa bunların arasında yüzüm burda. tükürüverin. yukarıdaki koşulları gerçekleştiren kişi afro amerikan, çinli, ingiliz yada rus farketmez bebişler. hepsi kokar.

itirazı olan??
(bkz: türklerin deodorant sorunu var)
(bkz: aramaya inanmak)
altyapı yetersizliği sonucu; ikide bir yenilenen içme suyu hatları, yok kanalizasyon bakımıyla, yazın bunaltıcı sıcağında insanın duş almasına engel olan su kesintileri bu durumun en büyük sebebidir. ikincisi ise türk insanın deodorant, parfüm gibi kişinin mis koku salmasını sağlayan öğeleri hayatına hala sokamamasıdır.
bazen ben de diyorum, toplu taşıma araçlarına binince, domuz gibi kokuyorlar diye...
yıkanmayı bilmeyen, pis kokan fransızlardır. aksine türkler hamam kültürünü ispanyaya kadar götürmüştür.
bu nedenle pis kokan türkler değildir, sadece yıkanmamış ve türk olan biridir.
bunu tutupta tüm türklere mÂl etmeye gerek yok.
+ leş gibi ter kokuyorsun ey türk! sen yıkanmak nedir bilmez misin?
- yok hacu bu genden kaynaklanıyor. bana babamdan geçmiş. çünkü o da kokuyor. bu genin geçmişi oğuz türklerine kadar dayanıyor.
sanrıdır. türkler pis kokmaz. doğuştan temizdirler. ama kendilerine özen göstermeyenleri çoktur.
bu alice harikalar diyarında gibi bişi mi? ayrıca bu nasıl bir gruptur ki teker teker bütün türkleri koklamış ve böyle bir kanıya varmış. ayrıca akla gelen soru şu neresi koklamış? b*
"çok da umrumuzdaydı afedersin hakkımızda ne düşündüğün" dedirttiren alice in chains sözleri.
dünyadan bi' haber insan söylemi. zencilerin teni plastiğimsi bi' kokuya sahiptir, nedenini bilmiyorum. uzak doğuluların teni, ve ağızları yarak bulsalar yediklerinden dolayı pis kokar. yaşlı amerikalılar, aynı bizim dedeler gibi kokar, farklı değil. hintliler ölsün, zerre üzülmem amına koyıyım! yıllardır turizmciyim, genellemelere dahil tutulabilecek bir çok toplum gördüm, ama türkler onlardan biri değildir. bu gerizekalıdan önce bi' arap binmiştir, osurup çıkmıştır asansörden, bu salakta türkler pis kokuyor demiştir, ya da her zamanki kolpa haberlerden biridir. lan bi' kere pis koksak, avrupadan kadınlar bizle seks yapmaya gelmez kamiller! dünyanın her yerinde otobüs ter saforiler, bunu unutmayın.
alice denen kişiyi zincire bağlayıp bot içinde 24 saat kalmış çorap kokusunu hissettirince daha iyi anlaşılan durum. ayaklar çok kokuyor, evet!
türklerin her geçen gün biraz daha araplaştığının gösteren durumdur.
(bkz: eski sevgili)**
ve ayrıca eklemeden geçemeyeceğim

(bkz: gerizekalı)

http://img401.imageshack....mg401/9981/gerizekali.jpg
kıçlarının boku ile dolaşıp türk insanına laf söylerler. hassektirsinler...
genellikle fazla baharat, sucuk, pastırma, çemen gibi besinlerin tüketilmesi sonucu oluşur da bunu neden elin adamları söylüyor anlamadım. bu sıcakta böyle arkadaş beğenmiyorsan yapacak bir şey yok.
kendi kokusunu bastıran ırkdaşlarının yanından ayrılıp, akpak bir ırkla temas kurunca, kendi kokusunu alıp, membağını türkte arayan çirkef önermesidir ki, suç bizdedir zira burnumuz tıkalı gezmemeyi, karşımızdakinin kusurunu yüzüne vurmamayı gelenek edinmişiz.
(bkz: önyargı)
(bkz: demagoji)
alenen ırkçı tınılar içeren fos bir genellemedir.

(bkz: etnik gruplara saldırmanın dayanılmaz hafifliği)
recep ivedik daha bakımlı ve daha temizdir kanımca.*
koku alma duyuları g.tlerinden olan insanların * ortaya attığı iddia.
(bkz: alice in wonderland)
(bkz: senin götün kokuyor)
iki haftada bir banyo yapanların sebep olduğu söylemdir. özellikle halk otobüslerinde rastlamak içten değildir kardeşim her bindiğimde* ahır kokuyor resmen hani otobüse yeni binen biri olsam içeride küçükbaş hayvancılıkla uğraşan köylüler var sanıcam.
Her cuma namazında bu teori kanıtlanabilir.
denir ki alice in chains grubunun teri lavanta , sidiği gül , dışkısı ise papatya tarlaları gibi kokarmış...
(bkz: türklerin pis koyması)*