bugün

alice in chains grubu gül kokarlar efendim.

(bkz: bi siktir git çay koy ya)
(bkz: Temiz insan var pis insan var yahu)
(bkz: grubun adını ilk defa duyuyorum)
(bkz: bunu eksileyen yazarın babası benim)
Aşağılık kompleksi olan kişilerin kendi milletini diğer milletlerden aşağı görtermek için uydurduğu yalanlardan bir başkasıdır.
ağzı açık kalmış , burnunun ağzına yakınlığından sıtkı sıyrılmış sözde insan tipinin pöykürdüğü görüş.
(bkz: kiss my ass)
ilgi çekmeye çalışan troll misali ilgi çekmeye çalışan sikindirik bir şarkıcının asılsız beyanatı.
Herkes önce kendi götüne baksın. Gündeme gelmek isteyen kevase söylemi.
alın terindendir. malum ter pis kokar arada hamama gitmek lazım.
büyük abdesti yaptıktan sonra kağıtla şöyle bi kabasını alıp tuvaletten çıkan adam söylemi olduğu için çokta ciddiye alınamayacak söylem.

(bkz: önce götündeki boku temizle sonra konuş)
içimizdeki ecnebilerin türk gibi takılıp çaktırmadan türk'e ve türklüğe çamur atma çabasıdır.
"lan yaaram götünden tavuk doyar, ne konuşuyon...?" şeklinde kendilerine burdan sesleniyorum.
üzgünüm ama gerçekler acıdır. hepimiz olmasak da hatırı sayılır bir grup var.
işim nedeniyle ben de bunlara tahammül etmek zorunda kalıyorum ordan biliyorum. yıkanmayı bilmiyoruz, temiz kokmayı günah sayanlarımız bile mevcut. terle birleşen kir kokusunu affetmek inanın çok güç. buna bir de fırça görmemiş dişlerle milattan önceden beri içilen sigara kokusu eşlik ediyorsa "allahım neydi günahım" dememeniz için onlar gibi olmanız gerekir.
system of a down isimli grup türkleri aşağılarken "ne var oğlum adamlar işini yapıyor. ilgilendirmez beni siyasi kısmı. ben aldığım hazza bakarım" diyenlerin tekrar aynı şekilde "ne var oğlum ben dinlerim adamları, işlerini güzel yapıyorlar gerisi beni ilgilendirmez" diyecekleri durumdur.
allah bilir 10 ayda bir saçlarını yıkayıp 5 ayda birde hijyenik bezle kolunu falan siliyordur bu herif. ha tabi recep ivediki gördüyse dediğinde haklılık payı yok değil.
(bkz: siktir ordan)
(bkz: joey demaio)
bütün herkes mi böyledir bilmiyorum ama istanbulda yaşayan birisi olarak bu tip insan kokusuna maruz kaldığım bir gerçek. gerçekten duş, banyo vb. şeylerle alakalı yanlış şeyler bilindiği kanısındayım. olayı emeğe falan vurup da populizm yapmaya gerek yok, caddede akşam gezintisine çıktığı çok belli tiplerin bile pis koktuğunu görmek beni delirtiyor. bak amcam indirim yapmış boynerde parfüm fiyatlarında, gir al işte, yok, almaz. ama beni esas çileden çıkaran kadınların pis kokması, allahım erkek halimle kendi kendime koku travması geçirdiğim zamanlar oluyor, bu nasıl rahatça pis pis dolaşabilme hevesidir anlamadım.
adam otelin asansörüne 2-3 kere binmiş ve asansörün çok pis koktuğunu sölemiş ve burdan yola çıkarak türkler çok pis kokuyor demiş.grup üyeleri nerden biliyor acaba asansörü tüklerin kokuttuğunu. orası otel yüzlerce insan, turist girip çıkıyor, belki kendi ekibinden birisi binip ter kokuttu asansörü olamaz mı yani? bu açıklamadaki yanlışlardan bi tanesi de grup üyelerinin genelleme yapıyor olması.
uydurdugum bilim adamlarina göre fazla baharatgiller tüketiminden kaynaklaniyor olabilirmis.

sucuk, kebap vb. *
bu alice ve soyları çok iyi koktukları için deodorantı icat ettiler değil mi? insanın için ya bir siktir git diyesi geliyor.
alice in chains yıllarca milletlerin kokularını araştırmış profesörler grubu olduğu için dikkate alınması gerekiyor. * *
böyle bir genelleme yapılmaz tabiikide. fakat şu bir gerçek ki türkiye'de deodorant kullanım oranı bayağı bir düşük. veriler de bunu açıklıyor zaten.
genelleme yapmak istemiyorum ama rockçılar ile takıldığı için olabilir. genelde rahat yaşayan tiplerdir. herkes pis kokmadığı bir gerçektir. ona bakılırsa araplar çok pis insanlardır diye hep geyik döner.
(bkz: #8700410)

bu arada "yok avrupalılarda kötü kokuyor", "yok amerikalılarda şöyle böyle" gibi yorumlar yapmayın. banane avrupalılardan, amerikalılardan. milletimiz kendisine baksın önce.
taharet musluğu bile olmayan tuvaletlere girip, götünü yıkamaktan aciz kişilerin saçma salak tespitidir.

banyo yapmayan, terleyen herkes kokar. biz hepimiz kokuyoruz, siz mis gibisiniz bayım. pis insanlar olsak, dünyaca ünlü "turkish bath" kavramı olmazdı.

çok da takılmaması gereken -sözüm ona- tespit. herkes kendi boklu poposunu temizlesin, sonra konuşsun.
bir laf dedin dedinde illede genelleme yapacağım diye bu kadar kasmaması gereken adamdan çıkan laf öbeğidir. şimdi bu adama derler ki bak kardeşim çooook öncelerden avrupa'da insanlar yıkanmanın ne demek olmadığını bilmedikleri dönemlerde,affedersiniz dışkılarını bir yere bağlayıp camdan aşağı attıkları dönemlerde insanlarda dahil olmak üzere heryer leş gibi kokardı. sonra bunun içinde parfüm ürettiniz. şimdi maksat çamur atmaksa devam edin.