bugün

Suriye'de Türk olmaktan çok daha avantajlı olunabilecek durumdur. Zaten bu memlekette mütamadiyen dezavantajı olma durumu bizzat Türk olmakla alakalıdır.
kendi ülkelerinde olduklarından çok farklı olmamaları gerekmektedir. sorsan misafirperver milletiz. misafirperverlik, komşulara yardım etmek, farklı ırktan insanları sevmek yardım etmek yüceliktir büyüklüktür. ama gel de bunu üstteki yarrak kafalılara anlat.

biz "komşusu açken tok yatan bizden değildir" e göre yaşarız. yardım edebilecek durumdaysan ve bu halde bir insana yardım etmeyip o insanın belki ölümüne sebep olduysan suçlusu sensin unutma.
parklarda yatmak demektir. şirinevleri bilen bilir, garibanlar parkta yatıyor haftalardır. sabahları ataköy'deki evimden elimde kahveyle dışarı baktığımda cılız bir ateşin etrafında ısınmaya çalışan suriyeli kardeşlerimi gördünüz mü siz hiç? lanet olsun sizin insanlığınıza be..
bagcilarda kaldiklari bazi evlere , mahalleli tarafindan her gun nobetlese yemek goturulmektedir.
Türkiye'de Türk olmaktan daha iyidir!!!!
türkiyede yozgatlı olmaktan iyidir.
küçük şartlarla üniversiteye sınavsız gitmektir.
kutsal ırka ait olmak nedeniyle tayyip bey tarafından ödüllendirilen kişi olmaktır.
avantadan yaşamaktır. allah devletimize zeval vermesin deme durumudur.
turk topraginda, turk halkindan daha iyi yasamak, devletten emekli maasindan daha cok yardim almak, yilarca bu ulke insaninin calisip giremedigi universiteye cabasiz girmek demektir.
görsel
karlı bir iştir.
Çok karlı bir iştir. Mesela biz 4 kere tokiye baş vurduk vermediler. Ama bunlara vereceklermiş.
ne olursa olsun bir türk olmak değildir ve olmayacaktır. tamam onlara ayrıcalık tanınsın bize türk olmak yeter.
türk vatandaşnın bile yararlanamadığı haklardan yararlanmaktır.

sınavsız üniversite, geri ödemesiz 1.200tl burs, para harcamadan konut sahibi olmak...vs.
suriyede türk olmak kadar avantajlı değildir.
olmasinlar efendim. biran once kendi ulkelerine donsunler.
ülkenin kendi vatandaşlarının götlerinde ayı bağırırken ekmek elden su gölden yaşamak anlamına gelmekte olan mevzudur.
Vatanı talan edilirken, karlı dağlardan serin bir edayla, yan gelip yatmaktır, sahilde nargile tüttürmektir, milletin karısına kızına arsızca sulanmaktır, sınavsız üniversiteye girmektir, her ay yardım almaktır.
Yani kebaptır!
misafirliği fazla uzatmayıp

ufak ufak kendi memleketlerinin yolunu tutmaldırılar.

zaten recep de boş durmuyor, şimdi de isatnbula

pakistanlı ve hindistanlı şopar kardeşlerini doldurmaya başlamış.

ne bereketli memleket yaw, kendi vatandaşından başka herkese cennet.

ye iç yan gel yat.
her 60 günde 1 çocuk doğurtmaktır.
sınavsız üniversite , yüksek beleş burslar , kpsste kadro açılması , tokide ev verilmesi , çalışmadan alınan beleş aylıklar derken türk olmaktan daha avantajlıdır.

Biz ise işsiz kalsak bile gss sigortası altında nefes alıyor primi ödiyelim. işsiz adam nasıl ödesin amk.
Kraldır.

Yattığınız yerden para kazanıp ev sahibi olabilir durmadan skişerek çocuk yapabilirsiniz. Çünkü biz keriz türkler olarak vergilerimizle sizin gibi asalakları besliyoruz.