bugün

entry'ler (29)

müslüman ülkede serbestçe alkol tüketilmesi

devletin dini olmaz.

internet feyklerine kanan insan

baldan korkan ayı dramıdır. bir kilo bal 100 tl deseler 5000 tl verip bal almayacak ayıdır.

en iyi filmler

yeşil yol.

dizi ve filmlerdeki ağlatan sahneler

leyla ile mecnun'un 3.sezon finali, baştan sona.

hayata küstüren durumlar

kalabalık ortamlarda aynı kafadan insanlar bulamamak.

suriyeli mültecilere sınavsız üniversite hakkı

tamamen haksızlıktır. ülkemizde çeşitli sebeplerden dolayı sınava hazırlanamayan bir sürü insan varken suriyelilere direkt üniversite yolu kesinlikle yanlış bir karardır.

ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi

iki sene önceye kadar hedeflerim arasında koyduğum sonradan değiştirdiğim fakat çok beğendiğim bir okul.

yalnızlık belirtileri

bir derdin olduğunda gidecek kimsenin olmamasıdır.

kızı 20 yaşındayken çocuk doğuran kadın

kızı anne olarak görecek toplum oluşur.

yazsamneyazmasamne

sevdiğim bir kardeşimdir, çoğu konuda iyi yorum yapar, fikirleri benim için değerlidir. tanışmış olduğum için mutluyum.

kitap satın alma hastalığı

ikinci el kitapçılara, kitap fuara vb. yerlere gittiğiniz zaman "keşke cebimde 500 tl olsa da hepsini satın alsam" dedirten bir hastalık. tüm kitaplar benim olsun isteği geliyor. sabah akşam kitap okuyayım da dedirtir. çoğu zaman en güzel hastalıktır ama sınav haftasına denk geldiği zaman aklınızın kitaplarda eliniz testte olması her şeyi bozabilir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

feridun düzağaç - alev alev.

insanın içini bir anda acıtan sözler

“bir daha eskisi gibi olamayız, çabalama artık.”

türkiye de suriyeli olmak

küçük şartlarla üniversiteye sınavsız gitmektir.

sigara paketini sömüren şarkılar

"zeki müren-duydum ki unutmuşsun"

sözlük yazarlarının ilkokul numaraları

(bkz: 316)

içinden konuşmak

karışık ortamlarda, bir konuyu anlamadığımızda ve genellikle sevilmeyen, yalan söylediği anlaşılan biriyle konuşurken bol bol yapılması mümkündür.

sözlük yazarlarının ad soyad harfleri

g.f. dir.

zakkum

daha önceden şakılarını dinlediğim ama "ben ne yangınlar gördüm" şarkısıyla daha fazla ilgimi çeken grupdur.

ben de özledim

Leyla ile Mecnun kaldırılınca aynı ekibin aynı samimiyetle karşımıza çıktığı, ilk bölümü ilgi ile izlenen yeni bir dizi. birinci bölümünde leyla ile mecnun'un 3 dakikalık finalini verip eski izleyicilerinin içini acıtmıştır.