yeterki akparti düşsün , erdoğan gitsin , diyen vatan severler bu ülkede.*

TÜRKiYE BATSIN..
PKK KARAKOL BASSIN..
ŞEHiTLER ARTSIN..
DOLAR TAVAN YAPSIN..
BORSA YERLE BiR OLSUN..
DARBE OLSUN..
DARAĞACI KURULSUN..
ERDOĞAN ASILSIN..
aziz nesin türk milletinin %60 aptaldır demişti. bence bu söz yanlış. bana kalırsa türk milletinin %60 haindir. ülkesini satan, ab ve abd emrine sokan bi adama oy veriyorsa evet bence haindir. zaten hainlik bence sadece dağa çıkmakla olmaz. hainlik vatanını satmaktır. ister iki kilo kömüre olsun isterse saraylara olsun bi insan vatanını satıyorsa haindir. özetle türkiye bitecekse bitsin.
http://www.youtube.com/watch?v=5hi7t4vEf3k
uğraşmaktan, anlatmaktan, mücadeleden, hali kalmamış bir kitle var, bu kitlenin yanında azınlık olarak hala mücadeleye devam eden bir kitle de var fakat uğraştığınız insanların uğrunda yaptıklarınıza değip değmediğini bir düşününce akıldan geçen söz.
bitirsinler, dibini de sıyırsınlar hatta.
AKP sayesinde Türkiye'nin varlığını devam ettirdiğini öğrendiğimiz argümanlar bütünü.

Türk vatanseverleri, Milletseverleri, Irkseverleri ve dinlerarası diyaloga karşı olan Dinseverlerinin AKP hükümetine karşı durmasının nedenleri Terörün tavan yapmasıyken, Mit müsteşarının teröristlerle oturup Teröristlik yapması iken, bunun suçu ortaya çıkacakken başbakanın kanunla bunu engellemesi iken

Doların tavan yapmadığı ama etin, benzinin tavan yaptığı, yani kağıdın üç kağıtla yerinde saydığı ama üretim haliyle tüketim maddelerinin tavan yaptığı bir ülke varken sanki ortalık güllük gülistanlıkmış da birileri bunları istiyormuş da ...

Ulan Tayyip denen adam dün Hakan fidan denen Assubay emeklisi mit müsteşarını PKK ile görüştüğü için çok cesaretli hayatını ortaya koymuş biri olarak tanımlamışken böyle saptırmaların arsızlığına da şaşmıyoruz ya neyse.