bugün

Yine patladı elimize. Tahminimce borcu tarife fiyatlarında artış yaparak tahsil edecekler.
Altyapıdaki sorunlar da artık çözülmez.
görsel
Pişmanlıktır..
Aknleri erken kaldırmış iss(!). Akn olduğu dönemde tivibu ile birlikte 100mbs(100gb) olan paketi 130 Tl'ye kullanıyordum şimdi ise bir yıl sonra tahattüt bitince fiyat 335 Tl olucak..... Kafayı yememek elde değil amk sıçtığımın bulgaristanında aynı internet bir haftalık sigara parasına satılıyor biz boğazımızdan geçen lokmayı internete gömmek zorunda kalıyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz, akn kalkmasa daha iyiydi.

Edit: Turknet ve türevleri malesef türktelekomun altyapısını kullanıyor ve en ufak sorunda aylarca Türktelekom teknik ekibini beklemek mümkün. Kendi altyapısı olmayan bir iss yok ise kendilerine bir şekilde mecbur bırakıyorlar..
2019 bu şirket ve kullanıcıları için zor geçecek. Benden söylemesi, internet hizmeti alanlar hem bu şirketten hem altyapısından, telefon kullanıcıları ise şirketten hızlıca uzaklaşsın. Hızlıca likidize edilecek, yarın öbür gün belki kısım kısım başka firmalara peşkeş çekilecek, mağdur olmayın.
Mobilde arama ücretini %20, sms ücretini %58 indirip paket fiyatlarında indirime gitmemiş firma.
Fena patladı.
Bu işten zararimiz ne kadar acaba?
16 mbps ve üzeri tam sınırsız internet paketlerinde biraz indirim yapmış.
eski ve yeni fiyatlarla:
*16 mbps 92.90/89.90
*24 mbps 119.90/99.90
*35 mbps 149.90/121.90
*50 mbps 249.90/169.90
*100 mbps 336.90/229.90
ayrıca kotalı paketler:
*24 mbps 100 gb 69.90
*35 mbps 100 gb 75.90
*50 mbps 100 gb 79.90
*100 mbps 100 gb 89.90.
Mobil de yılbaşı internet kampanyası yapmamış firma.
Turkcell de 50 tl ye 50 gb ve hadi bilgi yarışmasında hediye internet kampanyası mevcut.
3 kuruşa peşkeş çekilip içi boşaltılan bir başka kurum.

öyle bir hükumet düşün ki allah'ın arabından bile kazık yiyorlar.
yeni bulut depolama servisi dijital depoyu çıkarmış şirket.
çekim gücü düşük olduğu için, paketleri ucuz millette diyor ki çk ucz bi kre .
500 milyon dolar borçlanacak şirket.
90 dakikalık diziyi mobilden izledim ve 3 gb internet yedi. blue ray değil, üç boyutlu değil. altı üstü Behzat ç. Bu nasıl soygun la?
Mobil'de zamları geçiren firma.
aylık gündüz 10 gb ve aylık gece 10 gb internet paketleri 15 ocak'ta 15 den 19 liraya, haftalık 1 gb 9 liradan 13 liraya çıkacak.
Teknik personeli akraba çocuklarından seçtikleri için tamamen Salak bir teknik ekibe sahip firma.
Artık hangi sığırsa, 3-4 ayda bir santraldeki hattı başka yerlere bağlıyor. Ve bunu hafta sonuna denk getirmeyi beceriyor.
6 mbps internet hızını 69.9 liradan veren firma. 12 ay kalma sözüne fakat anlayamadığım bir şekilde taahhüt 24 aylık ve ilk 12 aylık sözleşmeniz bitince ikinci 12 ay fiyata zam geliyor ve 79.9 oluyor şaka gibi.
Sinirlendiriyorsun beni Türk Telekom. Evden internetin berbat.
18 tl olan mobil faturasız paketimi 23 tl'ye güncellemiş firma. Ohh yarasın!! Geçirin ulan siz de geçirin. Bir kulağımızın arkası kaldı zaten. Rahat rahat zevk ala ala...

iletişimi ve interneti en pahalı kullanan ülkeyiz ama dünya bizi kıskanıyor işte.
Bölgesel bir arıza sebebiyle 3 gün internetin kesileceğini haber vermeye tenezzül dahi etmeyen, fiber internet almama rağmen bağlantı problemi ve kopmalar yaşadığım firma.
Bela okumak istemiyorum ama allah bunları ıslah etsin, çok kinliyim çok doluyum.
Ben bu üç gün internet olmaması sebebiyle mağduriyet yaşıyorum diyorum yetkiliye, ama size özel değil bölgesel herkesin Yok diyor. Cevaba bak, sene sonunda hem mobil hattımı hem de evde internetimi kapatacağım low iq vizyonsuz embesiller. Bir insan ne kadar sinir olabilir ise o kadar sinirli ve kin doluyum.
Yıl olmuş 2019 hala 3 gün internet kesiliyor, hak mağduriyeti yaşıyorum ama herkes yaşıyor diye önemli olmuyor.
Kötü kelimeler kullanacağım, çok az kaldı.

Suriye’de internet 3 gün kesilmez, istanbul’da olana bak. Püüü sizin gibi firmaya.
1 nisandan sonra kota dolarsa internetin kesileceğini açıklayan daha sonra da düzeltme ve açıklama yayınlayan firma. herhalde önden 1 nisan şakası yapmak falan istediler. madem düzeltecektiniz bunu neden ilk başta btk'nın onayına gönderdiğiniz tarifede bu var? Geçen seneye kadar bende telekom müşterisiydim ama hız ve bağlantı sorunları yüzünden değiştirme kararı aldım şu an superonline kullanıyorum. o çok mu iyi derseniz de en azından kota muhabbeti yok.
ona buna peşkeş çekilmiş devlet kurumlarının özeti. Berbat bir internet alt yapısı için, fahiş fiyatlar, beceriksiz vasat bir teknik ekip.
Ulan Kablo bağlamayı bile bilmiyorsanız siktirin gidin de bilen gelsin artık.
ben de hayatımda bu kadar müşteriyi aptal yerine koyan bir firma görmedim. fiber internet 74 lira reklam vermiş. fiber diye verdikleri internetin hızı 6mbps. rezalet...
Resmen çöktü adamların sistemi.

Ne yalan söyleyim ben memnunum.

Diğerleri şaka gibi 100 mb veriyor ya da 3 saatlik hediye 1 gb.

Bana sil supurden 5 gb çıkıyor. 100 lira yüklüyorum 20 gb hediye veriyor.
şuan sürekli ağımı dumura uğratan kuruluş.
edit: sikik durumunu kendine sakla.
bu ramazanda kampanya yapmayarak üzen telekom.
edit: sadece faturalıların yararlanabileceği sahurda 02:00-06:00 arası geçerli 9 tl lik 30 gb paketi kampanyası yapmış.