bugün

entry'ler (59)

avrupa birliği

Bugün itibariyle Türkiye'de insan hakları film günlerini başlatmış kurum.oksimoron gibi de gelse onlar bunu 11.kez yapıyormuş.dünya Sineması için bu tür festivaller kaçırılacak şeyler değil abi tamamen toplumsal bir soruna dayalı olması çok değerli. kısa filmde ise bu sene yarışma var var jüri ateş ediyor alen taşcıyan gibi isimler var. Elimde olsa sanırım ben de çeker yollardım da kamerayı alacak parayı yedik :D

gostudent

biz bu yaz başladık, ingilizce paketlerini alalım dedik aile üyelerinden başka biri daha kullanabiliyormuş, kız kardeşini de başlatalım dedik bizimkinin ikisi farklı seviyelerdeler ama çok iyi gidiyorlar şimdilik

alvent

buram buram kalite kokan maskeler. ben bayadır kullanıyorum. meltblown filtresi yani normal bir cerrahi maskeye göre bakterilerden değil virüslerden de koruyor olması en önemli özelliği. hala kullanmayan varsa kesinlikle öneririm.

istanbul havaalanın 29 ekim paylaşımı

29 Ekim reklam filmini pek bir anlamlı bulduğum havalimanı. böyle devam

turknet

bu sizin bilgisayar ayarlarınızla ve modeminizle alakalı olabilir. tüm bilgisayarlarda bu problem varsa bir sorun olabilir. turknet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansızdı en son. müşteri ilişkileri inanılmaz kötü. ben abone olup modem istemiştim modem gelmeden fatura yolladılar, sonra iptal ettim. modem 1 ayda gelmedi evet. kanser eden bir markadır turknet.

doların 7 31 e düşmesi

dolar ne zaman dengede kaldıki.

thy nin 19 mayıs 2020 tk1919 sefer sayılı uçuşu

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler milli bayramla tamda böyle kutlanmalı işte teşekkürler thy.

amsterdam

gitmeye niyetlenip de gidemediğim şehir.

faber castell kırmızı kurşun kalem

lise yıllarım geldi aklıma.

evden çalışanların kullandığı uygulamalar

biz de bip kullanıyoruz inanır mısınız baya iyi. görüntü kalitesi falan bayaa net, neredeyse hiç kopma yaşanmıyor. 10 kişiye kadar görüntülü konuşabiliyosunuz hem webten hem de mobilden

borç vermek isteyen sevgili

ihtiyaç halinde neden olmasın dediğim olaydır.

superbox

hazır bahar ayına girerken alıcılarının artacağını düşündüğüm internet sağlayıcısıdır. Yazlıkta internet şart çünkü orada da alt yapı istemeden çalışan tek internet.

sürekli rüya görmek

sürekli rüya görmek ve gördüğün rüyayı unutmak.

türkiye de korona virüsü olmadığına inanmak

doğru olduğuna inanmak istiyoruz.

öğretmenlerin öğretmenlerle evlenmesi

bir eğitim fakültesi geleneği. *

ömür gedik in corona yüzünden telefonunu yıkaması

buda yeni bir gündeme gelme çabasıdır. *

bip

şu sıralar senyapdiye kanalından bil kazan yarışmasıyla 1 gb hediye internet dağıtıyor.sorular da herkesin bileceği cinsten

trt 2

aida operasını ilk defa yayınlayacak olan kanal.

türkler yapınca eğreti duran şeyler

kesinlikle düğün ve düğün alayı.

marketin orta yerine sıçan modern şortlu kadın

artık alışık olduğumuz olay. yalnız başlıkta neden modern geçtiğini anlamadım.