bugün

yüksek bel jeanler olmasa sokağa çıkamayacak vücuttır..
Sabit bir tanım yapmak zor, neticede ulkemizde safkan insan yok gibi. Ama genelde "yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı" modunda.
elde olan o, yapçak bi şey yok. umduğunu değil bulduğunu emcükleyeceksin.
kahir ekseriyeti ;

görsel
izmir'de çirkin kız yok neredeyse. hepsi de vücut yapmış. yaza özel mi bilmiyorum.
Dünyanın en güzel kızlardır.
görsel
Bu turk kizlari o cok sevdiginiz ruslar kadar acik giyinseydi anlardiniz ne vucutlarin oldugunu. Ulkenin yarisi kapali adam gelmis diyoki etek boyuna kadar epilasyon. E sana ne bundan? Senin gordugun temizse gorunmeyenden sana ne? Git gogus killarini aldir o zaman. Gormuyoruz ama zevkine ben oyle istiyorum amk senin ya mundar herif.
Büyük tepsi gibi ve jöle kıvamında götlu ve küçük memelidirler. istisnalar tabi ki kaideyi bozmaz.
Çöp bacaklar ve kollar
Seyrek saç
Küçük göğüsler
Orta boyutlu göt.
Diğerlerini savunacak değilim; kendim iri memeli, squatla mükemmelleşmiş kalçalı, kirılgan belli bir hatunum.
Biraz gen arti biraz spor; mükemmel ben.
yav tamam bizim kızlarımız eyvallah, genler felan kötüde, kendilerine bakmıyolar ki, hele evlenince iyice saldım çayıra style. elin 50 kadını bizim 20 liklere taş çıkarır. ah bir boğaza sahip çıkabilseler tatlıya da dur deseler az bir sporla ismail yk şarkısı gibi olurlar.
hepsi birer vücut şampiyonu olan türk erkeklerinin haklı olarak eleştirdikleri vücutlardır.
Güzel ülkemin angelinalarına layık carlos martinleri de toplanmış.
Puahahbsjdbd ulan tepsi kıçımla gülüyorum size be
Sokağa çıkınca cevremin biskolata erkekleriyle dolduğunu unutuyorum bazen.
Kadınlar neyse erkekler de o.
bu başlığı açıpta altına paragraflarca türk kadınını genelleyerek eleştiren arkadaş, bir dön de kendine bak önce. şu tiple bunları yazmaya utanmıyor musun gerçekten.
Kendıne bakıyosa ve spor yapıyorsa güzeldir.Kendıne zaman ayıran herkez guzeldır
bir isveçli kadar olmasa da bir amerikalı ve ingilizden daha iyidir.
Utanmadan iddia ediyorum:
Çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok seksidir.
büyük oranda armut tiptir. bunun dışında kalanlara ise, "offff be karıya bak" denir...
genelde bacaklar gövdeden kısadır.

(bkz: şempanze etkisi)
Bacaklar direk gövdeye saplanıyor.

Popo kısmı düz..
Kusursuz olması mühim değildir. Bazen kusur olarak görülen şeyler (kişinin kendinde beğenmediği şey) bir başkasına güzel/çekici görünebilir.

Misal kemerli bir burun, çarpık bacak, biraz göbek, yüzde belki bir yara izi, ben, çukur vb.

Güzellikteki en temel unsur bence tavırdır. Belki rolcülükteki ustalıktan/doğallıktan belki de kişinin tamamen kendisi olabilmesinden kaynaklanır bu tavır dediğimiz şey.

Etkileyici tavırdan yoksunluk, fiziki kusursuzluğu da anlamsız kılar.
Naughty Amerika yıldızlarının vücutları ile rekabet eder.
Götü eğik büğük, meme boyu göbeğin asla ama asla ilerisinde olmayan kusturucu iğrenç kokularla donatılmış açık ara dünyanın en biçimsiz en çirkin vücutlarıdır.
genelleme yanlış olur ama genellikle ince bele çok az rastlanır bu türde

tencere kapak misali herkes dengi dengine ya böyle şeyler demeye gerek yok.