merhaba sevgili gençler...

pislik bir organizasyonu tanıyacaksınız bu gece. bu organizasyonun ismi: harmony projesi...
görsel

görselde de gördüğünüz üzre, harmony projesinin amacı, türk kızlarına yabancı damat bulmak...
yabancı damat ama damatlar italyan, fransız yahut ingiliz değil. genelde arap, afrikalı, pakistanlı, endonezyalı vesaire...

ne yazık ki ekonomik olarak çökmüş bir dönemdeyiz.
dolayısıyla gençlerimiz için evlenebilmek, daha doğrusu bir yuva kurup huzur içinde yaşayabilmek artık bir hayal.
hal böyle olunca türk erkekleri evlenemiyor, türk kızları da evlenecekleri eş bulmakta zorlanıyor.

işte türkiye'nin bu ekonomik koşullarını fırsat bilen bu yavşaklar, türk kızlarını yabancılarla evlendirmeye teşvik ediyor, özendiriyorlar.
bunun için geniş kaynakları var.

fonlanıyorlar...

asıl amaç, türk kimliğinin bozulmasını sağlamak ve türkiye'yi türksüzleştirmek...

kıymetli arkadaşlar, Bu iğrenç işgal ve istila planına ne yazık ki Türkiye Cumhuriyeti'nin devlet kurumları da destek veriyorlar.
işin en üzücü noktası bu.
görsel

Harmony Projesi bakın kendini nasıl tanımlıyor.
"farklı kültürel kimliklere sahip insanların bir arada uyum içinde yaşaması için projeler geliştiren bir sivil toplum girişimi..."
Yani amaçlarını gizlemiyorlar. Amaçları entegrasyon ve Türksüzleştirme...
görsel

işin kolayını da bulmuşlar. Buna karşı çıkan bizleri "Nefret söylemi yapmakla" suçluyorlar.
Nefret Söylemi...
görsel

Biz kendi vatanımızda, kendi yurdumuzda, kendi halkımızla barış içinde yaşamak istediğimiz için Nefret Söyleminde bulunuyormuşuz...

sevgili türk kızları...
elbette ki hiç kimse sizin namus bekçiniz, gönül bekçiniz değildir. elbet gönlünüzün istediği insanla evlenebilirsiniz. ama lütfen biraz mantıklı olun. bu tip organizasyonların, projelerin bir maksadı olduğunu anlayın...

herkes rahat bir yaşam sürmek ister, herkes güzel bir geliri olsun, bol parası olsun ister. ama tüm bunlar için bize ait bir vatanımız olması gerekir. sizler fatma seher erden'lerin, gördesli makbule'lerin, sabiha gökçen'lerin, nene hatun'ların soyusunuz...
bunu sakın unutmayın...
Kataloğun içine Zenci de koysunlar kapış kapış gider ehehe.
--spoiler--
oooh ne güzel. super.
--spoiler--

olm bak kafamı bozma seni 3 tane pakistanlı erkekle evlendiririm...
Nerden kayıt oluyoruz?
O kadar boş yapacağına link verseydin de bir işe yarasaydı.
--spoiler--
o kadar boş yapacağına link verseydin de bir işe yarasaydı.
--spoiler--

sevgili thusneldaa, kendini bir arapın cariyesi yahut alt asyalı bir erkeğin ganimeti olarak görmek istiyorsan hay hay, buyur sana link;

https://harmonyprojesi.org/
Tengir bildiğin gömmüş link verirken.

Ben olsam artık buralarda duramaz giderdim tusi.
Girdim gelin adayı kayıt bölümü falan yok sitede.
Bir genç kızın hayalleriyle oynamaya utanmıyor musun tangır efendi. Püüü sana.
Herhangi bir yabancı uyrukla evlilik yapacağımı sanmıyorum. Sadece orta doğu değil, avrupa ve amerikada dahil. Only türkish guys.

Bu arada tengir bey, siz türk erkeklerinin kafa yapısının bahsettiğiniz uyruklardan gerçekten ama gerçekten farklı olduğuna inanıyor musunuz?
Muhafazakar tarzda pezevenkliğe mi başladılar şimdi de ahlaksızlar ?
bir çöl faresi arap ile evlenecek olan Türk kızı da bir zahmet sildirsin gitsin nüfusunu buradan...
Bir zamanlar rus kadınlar da, pavyonda çalışmak için türk erkeklerle sözde, evlenirdi..

Bence burada da, varandaşlığa süre veya adli sicil gibi nedenlerle haiz olmayan “kültürlü arap, iranlı ve rus beylere” varandaşlık yolu açmak. Ortada fiili bir nikah olacağını da çok şey yapmıyorum.
Saçma bir organizasyondur. italyan varken layık gördüklerine bakın püüü size.
sessiz işgal . yıllardan beri yazıyoruz .
akp devrinde olmuştur .
Arkadaşlar şu afganla eşleştirdiler. Buluşma ayarlayalım diyorlar. Fena değil gibi. Ne diyorsunuz?

görsel
Eski AKP Milletvekili Pelin Gündeş:

“2014 yılında bazı kadın milletvekilleri, 'inşallah
bizim çocuklarımız sığınmacılarla evlenecek' dedi.”

6:14 PM · Jun 9, 2023

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWhsC93fDFhaMuAAAA

amerikalı general wesley clark . 1999
" modern avrupada saf etnik ülkelere yer yok . bu düşünce
19. yüzyılın düşüncesidir . biz 21 . yüzyıla geçmek istiyoruz
ve bunu çok etnikli devletlerle yapacağız " ....
ve tabii akpnin akıl hocaları ....

görsel
görsel
görsel
türk milleti hala uyanamadı .
Beni ilgilendirmez.

Bunlara Oy veren karı kız takımı düşünsün. Bacılarınız vs düşünsün.

Benane..
Türk erkekleri, yabancı kadınlarla evlenirken neden sesiniz çıkmıyor da, türk kadınları evlenince vatan millet edebiyatı yapma ihtiyacı duyuyorsunuz, merak ediyorum..
Çünkü erkek egemen toplumda soy erkekten gider.

Gavur kadın gelin gelirse müslüman olur.

Ama suri erkekle evlenen kadının çocuğu suri olur. işte bu yüzden..

Swh...
Bulurlar bulmasına da o adamlar pek evlenmek istemiyor. Açık ilişki yaşamayı tercih ediyorlar.
Suudi Arabistan’da Türk erkeğinin yüzüne bile bakmıyorlar çünkü vatandaşlık düşer evlilik olursa. Ama Suud Türk kızı ile evlenir.
Niye bizim erkeklerin soyumu kurudu, desteklemediğim organizasyondur, Türk erkeği gibisi varmı ya.