bugün

bugün andımız kaldırılsın diyen arap kırmalarının büyük ihtimal önümüzdeki günlerde söyleyecekleri söz.

edit: bazı kansız pezevenk beyinsizlerin zoruna gitmiş. andımız faşistmiş. hehehe siktir git makarnanı ye.
direği de değiştirenlere girsin diye devam eden istek.
arap kırmaları o kadar adam olsa yine iyi onlar piyon... kişilliksiz yaratıklar.
NATO sembolüne bakarken aklıma gelen istek. Oradaki bayrakların bir kısmı haç şeklinde bizim bayrağımız da hilal şeklinde. Tek hilal biziz.

Dedim şu bayrağımız gök Bozkurt olsa daha iyi olurdu. Üstelik daha karizma.
bir kürt olarak buna ne şakirtlerin ne pkk nın ne de abd nin gücünün yetmeyeceğini bildiğim hadisedir. götü yiyen de dener.
kimse o bayragı oradan indiremez değiştiremez. direğini veririz ama yere düşen bayrağı kaldırıp öpmesini de iyi biliriz.
Degistireni catir cutur sikeriz diye karsilik verilebilecek onerme.
eskiden "göt ister" derdim ama şimdi şüpheliyim. bokum gibi istek.
olabilecek durumdur. islamın sapkınlığını betimleyen bir sembol bulunabilir.
şuan değiştirilmesi teklif bile edilemez efendim. ne zaman iktidara türkçü bir parti gelir o zaman o bozkurt başlı bayrak ile ayyıldızlı bayrağı değişitirir. atatürkün hayalindeki türk bayrağı da bozkurt başlı bayraktır.
şehitlere saygısı olmayanların sözleridir.uzatmadan şu şiiri veriyim:

Ey,mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
Kızkardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü!
Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün.
Kızıllığında ısındık,
Dağlardan çöllere düşürdüğü gün.
Gölgene sığındık.

Ey, şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan;
Barışın güvercini, savaşın kartalı...
Yüksek yerlerde açan çiçeğim;
Senin altında doğdum,
Senin dibinde öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
Yer yüzünde yer beğen !
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya dikeyim !
"bayrağı rahat bırakalım da direğini alın götürün istediğiniz bi yerinize sokun" diye cevap verilmesi gereken önerme.
andimiz gibi faşist bir uygulama ile şehit kanıyla yoğrulmuş al bayrağı bir tutan ahmak ironisi.
bi siktirin gidin lütfen.
yok artık anasının amı..
HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Türk bayrağının ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk bayrağı. Birileri ısrarla Kürt'e 'bu senin bayrağın değil' diyor. Niçin buna Türk bayrağı diyorsunuz? Tartışılması gereken zemin bu değil mi?”

Seçimden sonra yeni bir anayasaya ihtiyaç olduğunu belirten Yapıcıoğlu; devletin şekli, Cumhuriyet'in niteliği, devletin bütünlüğü, resmi dili, bayrağı, milli marşı ve başkentini ortaya koyan ilk dört maddenin değiştirilemez olmasına karşı çıktı. Yapıcıoğlu, "Yeni anayasada değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddeler olmamalıdır diyoruz" ifadelerini kullandı.
Hüdapar bir miktar yalova kaymakamı olduğunun henüz farkında değil, sanırım.
Gereksiz bir istek. Bayrağımız yüz yıldır aynıdır, değişemez.
Bunlar da iyice havaya girdi ha.
Seçimden sonra şunların dokunulmazlığını kaldırıp içeri atmayacak hükümeti s2m.
Hesap 298-299 bandındayken kıymeti harbiyeleri vardı da, şimdi babacan falan da el atınca hükümet 350’yi geçebileceğini fark etti.. bence çok ses çıkarmasalar iyi ederler, zira hükümet hdp-hüdapar eleştirisini tek taraflı hale getirebilmek için bunları beş dakikada plan dışı bırakabilir. Çünkü görüldü ki, bu seçimin geçer akçesi muhafazakar-milliyetçilik..
ortağı olduğu ittifaktaki über milliyetçi partiden ses yok.
Böyle düşünen bir parti ile seçime giren partiye oy verenler Allah müstehakınızı versin. Bir de CHP ile uğraşıyorsunuz hiç utanmadan.
(bkz: neden kürtleri asimile etmeliyiz)
Vatan haini puşt beyanı.
Arapça yazılı bayrak yapın herkes mutmain olsun % 70 karşı çıkmaz.
Bunu herhangi bir milliyetçilik zihniyeti ile söylemiyorum, sanatsal bir düşünce iradesinde söylüyorum, kendine has karizmatik bir aurası olan bir bayraktar Türk bayrağı, al kırmızısı ile her yerde dikkat çeker , hem estetik duran, hemen hemen heryerde kendini belli eden, yüksek auralı bir duruşu vardır, bunun dışında Türk bayrağı kadar karizmatik ve ayrı bir duruş fonetipi olan ikinci bayrak ise kesinlikle Estonya bayrağıdır diyorum, oda çok karizmatik bir bayraktır mesela.